Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СТАНОВЛЕННЯ І РОЗВИТОК ОРГАНІЗАЦІЙ НЕВИРОБНИЧОЇ СФЕРИ В СУЧАСНИХ УМОВАХ

СТАНОВЛЕННЯ І РОЗВИТОК ОРГАНІЗАЦІЙ НЕВИРОБНИЧОЇ СФЕРИ В СУЧАСНИХ УМОВАХ

Назва:
СТАНОВЛЕННЯ І РОЗВИТОК ОРГАНІЗАЦІЙ НЕВИРОБНИЧОЇ СФЕРИ В СУЧАСНИХ УМОВАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,97 KB
Завантажень:
319
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені ВОЛОДИМИРА ДАЛЯ
ЖМУРИН ВАДИМ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
УДК 338.47
СТАНОВЛЕННЯ І РОЗВИТОК ОРГАНІЗАЦІЙ
НЕВИРОБНИЧОЇ СФЕРИ В СУЧАСНИХ УМОВАХ
Спеціальність 08.06.02 – Підприємництво, менеджмент та маркетинг
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Луганськ - 2002


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Донецькій державній академії управління Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк).
Науковий керівник - | доктор економічних наук, професор
Дорофієнко В’ячеслав Володимирович,
Донецька державна академія управління
Міністерства освіти і науки України,
завідувач кафедри менеджменту
у невиробничій сфері.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Амітан Веніамін Наумович, акціонерне товариство “Данко”, перший віце-президент (м. Донецьк);
кандидат економічних наук, доцент Дібніс Григорій Іхильович, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри менеджменту (м. Луганськ).
Провідна установа – Донецький державний інститут економіки і торгівлі ім. Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України, кафедра маркетингу та комерційної справи (м. Донецьк).
Захист відбудеться 23 травня 2002 р. о 1530 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 29.051.01 у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України за адресою: 91034, м. Луганськ-34, кв. Молодіжний, 20а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля за адресою: 91034, м. Луганськ-34, кв. Молодіжний, 20а.
Автореферат розісланий 18 квітня 2002 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Козаченко Г.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Специфічною особливістю сучасного етапу розвитку невиробничої сфери в Україні є деяке її пожвавлення, відображене в появленні ознак подолання кризових явищ в економіці. Але ці процеси ще не придбали бажаної стійкості. Зберігання позитивних тенденцій можливо лише за умови проведення державної зваженої економічної, у тому числі податкової політики, що потребує відповідного наукового забезпечення, зокрема, поглиблення досліджень у сфері державного регулювання і підтримки невиробничої сфери. Проблема нова для України, тому по цілому колу принципових питань ще не знайдені рішення, прийнятні для трансформаційної економіки. Так, потребує уточнення термінологія бізнесу, підприємництва, підприємницького середовища у невиробничій сфері. Потребують розробки методичні підходи щодо формування принципів і напрямків зовнішнього середовища підприємств невиробничої сфери й основних елементів системи державного регулювання і підтримки. Не обгрунтовано пріоритетність і важливість розвитку сфери громадського харчування, найважливішої у невиробничій сфері.
Вирішення зазначених питань дозволить вивчити процеси формування підприємницьких структур, їх взаємозв'язок з економічним мисленням, спроможностями і потребами теперішнього покоління громадян, уточнити якості, які запропоновані підприємцю для гармонічного інтегрування в систему нових суспільних відносин, розкрити перспективи і шляхи виховання і навчання підприємців, позначити тенденції розвитку підприємництва в період становлення нового постіндустріального суспільства, сформувати ефективний механізм підтримки малих підприємницьких структур у невиробничій сфері.
Зв'язок роботи з науковими планами, програмами, темами. Дисертаційне дослідження виконане у відповідності з тематикою науково-дослідних робіт Донецької державної академії управління, яка затверджена на засіданні Вченої Ради ДонДАУ 28.01.99 р., № 99.06.1 і 99.06.2 (номера держреєстрації 0199U003653 і 0199U003654), а також Договором про наукову і творчу співдружність між кафедрою менеджменту у невиробничій сфері та відділом проблем ефективного використання виробничого потенціалу Інституту економіки промисловості НАН України в 1999-2001 роках.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: СТАНОВЛЕННЯ І РОЗВИТОК ОРГАНІЗАЦІЙ НЕВИРОБНИЧОЇ СФЕРИ В СУЧАСНИХ УМОВАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок