Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ СІЛЬСЬКИХ МАЛООБ’ЄМНИХ КООПЕРОВАНИХ БУДІВЕЛЬ ТА ЇХ КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ

ФОРМУВАННЯ СІЛЬСЬКИХ МАЛООБ’ЄМНИХ КООПЕРОВАНИХ БУДІВЕЛЬ ТА ЇХ КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ

Назва:
ФОРМУВАННЯ СІЛЬСЬКИХ МАЛООБ’ЄМНИХ КООПЕРОВАНИХ БУДІВЕЛЬ ТА ЇХ КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,01 KB
Завантажень:
307
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ПОЛТАВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМенІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА
УДК 721.011+624.073.6
Литвиненко Тетяна Петрівна
ФОРМУВАННЯ
СІЛЬСЬКИХ МАЛООБ’ЄМНИХ КООПЕРОВАНИХ БУДІВЕЛЬ
ТА ЇХ КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ
05.23.01- Будівельні конструкції, будівлі та споруди
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
ПОЛТАВА 1999
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Полтавському державному технічному університеті імені Юрія Кондратюка.
Науковий керівник кандидат технічних наук, професор Хазін В’ячеслав Йосипович, Полтавський державний технічний університет імені Юрія Кондратюка, завідуючий кафедрою проектування автомобільних доріг і сільських будівель
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Фомиця Леонід Миколайович, Сумський державний аграрний університет, завідуючий кафедрою будівельних конструкцій;
кандидат технічних наук, доцент Глікман Михайло Тевельович, Одеська державна академія будівництва і архітектури, доцент кафедри архітектурних конструкцій.
Провідна установа
Харківський державний технічний університет будівництва і архітектури, м. Харків.
Захист дисертації відбудеться "11" травня 1999 року о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 25.01.02 при Полтавському державному технічному університеті імені Юрія Кондратюка за адресою:
314601, м. Полтава, Першотравневий проспект, 24, ауд. 234
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Полтавського державного технічного університету імені Юрія Кондратюка.
Автореферат розіслано " 9 " квітня 1999 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченоі ради Семко О.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Громадське обслуговування в малих селах має свої особливості як на відміну від міст, так і від великих та середніх сіл, що зумовлено характером розселення, транспортними зв'язками, демографічним складом населення, зайнятістю і способом життя тощо. Ці фактори спричиняють необхідність підвищення соціальної ефективності громадського обслуговування малих сіл, виявляють специфіку побудови мережі його закладів, висувають необхідність переходу до системи комплексного обслуговування населення, яка забезпечила б одержання сільськими жителями повного набору послуг при мінімальних витратах часу незалежно від величини й місця розташування населеного пункту.
При цьому в умовах неоднорідних форм розселення, різних природно-кліматичних умовах, неоднакової насиченості дорожньо-транспортною мережею окремих територій, доцільна розробка оптимізаційних моделей, які були б основою для створення автоматизованих систем проектування будівель для обслуговування сільського населення, включаючи найменші села. Це викликає необхідність удосконалення системи громадського обслуговування, яка більше б враховувала потреби малих населених пунктів, і типів будівель, що входять до складу її найнижчих рівнів.
Оскільки мова йде про будівлі найменшої місткості, що раніше не входили до номенклатури типів будівель і які за своєю архітектурно-планувальною структурою відрізняються від раніше застосованих проектів, пропонується називати їх "сільські громадські малооб'ємні кооперовані будівлі”.
Різні аспекти організації мереж громадського обслуговування, типології, функціональної, архітектурно-планувальної і конструктивної структури сільських будівель досить глибоко й докладно висвітлені в роботах: Г.В. Зеньковича, З.В. Моїсеєнко, Г.Г. Болотова, В.І. Музичкіна, Н.В. Рогожиної, Г.Н. Рогожина, С.К.Саркісова, В.Л. Кулаги, М.Ю. Лимонада, Г.Б. Гикала, А.І. Гришина, Н.М. Дьоміна, В.Н. Косенка, О.Н. Гурульова, В.Й. Хазіна, А.П. Чижевського, В.І. Грєбєшкова та ін.
Кооперовані будівлі малої місткості почали досліджуватись лише в останні роки в основному методом експериментального проектування З.В. Моїсеєнко, Т.Г. Болотовим, М.Ю. Лимонадом та ін.
Мета і задачі дослідження:
Розробити науково-обгрунтовані принципи вдосконалення мережі громадського обслуговування жителів малих сіл та рекомендації до формування нових типів сільських малооб'ємних кооперованих будівель, враховуючи їх об'ємно-планувальні і конструктивні особливості.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ СІЛЬСЬКИХ МАЛООБ’ЄМНИХ КООПЕРОВАНИХ БУДІВЕЛЬ ТА ЇХ КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок