Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЧАСО-ЧАСТОТНІ МЕТОДИ ТА ЗАСОБИ МАТЕМАТИЧНОГО МОДЕЛЮВАННЯ ДИНАМІЧНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ ОБ‘ЄКТІВ

ЧАСО-ЧАСТОТНІ МЕТОДИ ТА ЗАСОБИ МАТЕМАТИЧНОГО МОДЕЛЮВАННЯ ДИНАМІЧНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ ОБ‘ЄКТІВ

Назва:
ЧАСО-ЧАСТОТНІ МЕТОДИ ТА ЗАСОБИ МАТЕМАТИЧНОГО МОДЕЛЮВАННЯ ДИНАМІЧНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ ОБ‘ЄКТІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
27,70 KB
Завантажень:
13
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
Національний технічний університет України
“Київський політехнічний інститут“
Писаренко Леонід Дмитрович
УДК 621.391:519.27 (024)
ЧАСО-ЧАСТОТНІ МЕТОДИ ТА ЗАСОБИ МАТЕМАТИЧНОГО МОДЕЛЮВАННЯ ДИНАМІЧНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ ОБ‘ЄКТІВ
01.05.02 -математичне моделювання та обчислювальні методи
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Київ-2006
Дисертацією є рукопис
Робота виконана у Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут“ Міністерства освіти і науки України на кафедрі електронних приладів та пристроїв.
Науковий консультант | член-кореспондент НАН України, доктор технічних наук, професор Якименко Юрій Іванович, Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут“, перший проректор.
Офіційні опоненти: | доктор фізико-математичних наук, професор
Козаченко Юрій Васильович,
Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, професор кафедри теорії імовірностей та математичної статистики;
доктор технічних наук, професор
Молчанов Олександр Артемович,
Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”, завідувач кафедри прикладної математики;
доктор технічних наук, професор
Русин Богдан Павлович,
Фізико-механічний інститут ім. Г.В.Карпенка НАН України, завідувач відділом розпізнавання зображень динамічних об‘єктів.
Провідна установа | Інститут проблем моделювання в енергетиці НАН України, відділ спеціалізованих засобів моделювання,
м. Київ.
Захист відбудеться 20 лютого 2006 р. о 14-30 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.26.002.02 у НТУУ “Київський політехнічний інститут“ за адресою: 03056, м. Київ, проспект Перемоги 37, корп. 18, ауд. 306.
Відзиви на автореферат у двох примірниках, завірені печаткою установи, просимо надсилати на адресу: 03056, м. Київ, пр. Перемоги, 37, Вченому секретарю НТУУ ”КПІ”.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут“.
Автореферат розісланий “19“ січня 2006 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, к.т.н., доцент Орлова М.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми
Характерною ознакою нашого часу є перехід суспільства в новий інформаційний стан з новими інформаційними ресурсами. Тому одним з важливих і актуальних завдань сучасної науки і техніки є розробка та впровадження нових методів та моделей аналізу, синтезу, оптимізації в практику проектування складних електронних інформаційних систем (ЕІС), наприклад, автоматизованих систем наукових досліджень, систем автоматизованого проектування, систем зв’язку, автоматизованих систем обробки та зберігання інформації, тощо. Вирішенню цього завдання присвятили свою діяльність представники багатьох наукових шкіл та творчих колективів. Великий внесок в становлення, розвиток та застосування теорії математичного моделювання в актуальних галузях науки і техніки зробили провідні науковці: Н.П.Бусленко, Г.Є.Пухов, В.І.Скурихин, В.А.Веніков, Б.Я.Совєтов, С.А.Яковлєв, К.Г.Самофалов, В.Ф.Євдокимов, В.В.Петров, М.В.Сіньков, В.Г.Тоценко, В.П.Широчин, В.М.Ільїн, І.П.Норенков, інші фахівці.
Розвиток елементної бази проектування, ускладнення структури, функцій та сфер застосування ЕІС створили новий рівень вимог до математичного моделювання та аналізу динамічних інформаційних об’єктів (інформаційних каналів та інформаційних процесів) як головних складових таких систем. В розв’язанні багатьох задач, що складають зміст цього наукового напрямку досягнуто значних успіхів зусиллями школи професора В.П.Сігорського та його учнів: А.І.Петренка, Ю.М.Калніболотського, О.А.Молчанова, С.В.Денбновецького, В.Г.Абакумова, та багатьох інших.
Особлива складність та актуальність вирішення задач математичного моделювання, аналізу та автоматизованого проектування ЕІС полягає в необхідності врахування стохастичності динаміки зв’язків між її елементами, багатофакторності, імовірнісного характеру зміни параметрів динамічних інформаційних об’єктів, недетермінованості вхідної дії та впливу зовнішнього середовища, тощо.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 Реферат на тему: ЧАСО-ЧАСТОТНІ МЕТОДИ ТА ЗАСОБИ МАТЕМАТИЧНОГО МОДЕЛЮВАННЯ ДИНАМІЧНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ ОБ‘ЄКТІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок