Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СИСТЕМНЕ ПРОЕКТУВАННЯ МЕХАНІЗМУ ВРІВНОВАЖЕННЯ ПОРШНЕВОГО КОМПРЕСОРА

СИСТЕМНЕ ПРОЕКТУВАННЯ МЕХАНІЗМУ ВРІВНОВАЖЕННЯ ПОРШНЕВОГО КОМПРЕСОРА

Назва:
СИСТЕМНЕ ПРОЕКТУВАННЯ МЕХАНІЗМУ ВРІВНОВАЖЕННЯ ПОРШНЕВОГО КОМПРЕСОРА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,11 KB
Завантажень:
347
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
СУМСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Ващенко Світлана Михайлівна
УДК 621.512
СИСТЕМНЕ ПРОЕКТУВАННЯ
МЕХАНІЗМУ ВРІВНОВАЖЕННЯ
ПОРШНЕВОГО КОМПРЕСОРА
05.05.15 - вакуумна та компресорна техніка
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Суми-2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Сумському державному університеті
Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник - | кандидат технічних наук, доцент
КОНЦЕВИЧ Валерій Георгійович,
Сумський державний університет, доцент кафедри інформаційних технологій проектування
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
ГНЕСІН Віталій Ісайович,
Інститут проблем машинобудування НАН України ім. А. М. Підгорного, зав. відділу аерогідромеханіки;
кандидат технічних наук
СМІРНОВ Андрій Віталійович,
ВАТ “Сумське НВО ім. М. В. Фрунзе”, головний конструктор проектів поршневих машин та АГНКС СКБ турбокомпресорних машин
Захист відбудеться 12 жовтня 2007 р. о 13.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К .051.03 у Сумському державному університеті за адресою: 40007, вул. Римського-Корсакова, 2.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Сумського державного університету (м. Суми, вул. Римського-Корсакова, 2).
Автореферат розісланий “ 7 ” вересня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради | Є. М. Савченко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми.
В умовах вільного ринку перед підприємствами компресоробудівної галузі стоїть завдання отримати максимальні конкурентні переваги. Цього можна досягти підвищуючи якість продукції, знижуючи витрати на проектування і підготовку виробництва, прискорюючи шлях, який проходять вироби від розробки концепції до виходу на ринок. Ключ до вирішення цих проблем – сучасні інформаційні технології, які дозволяють підвищити ефективність конструкторської праці, позбавитися від виконання рутинної роботи, зменшити витрати на забезпечення життєвого циклу, прискорити втілення у життя технічної ідеї, забезпечити якість і моделювати експлуатаційні властивості майбутніх виробів.
Однією з перешкод щодо підвищення якості і конкурентоспроможності поршневих компресорів і скороченню термінів їх розробки є невідповідність між складністю об'єктів проектування і застарілими методами і засобами їх проектування.
На сьогодні в компресоробудуванні, як і в інших галузях машинобудування, усвідомлена необхідність розроблення сучасних систем автоматизації проектування. На провідних підприємствах і науково-дослідних інститутах розпочато роботу з автоматизації конструкторсько-технологічної підготовки виробництва (КТПП) устаткування, що випускається. Зокрема, в СНПП “Технокомпресормаш” (м. Суми) розпочато роботу зі створення системи автоматизованого проектування поршневих компресорів. За результатами реалізації першого етапу визначено, що однією з підсистем поршневого компресора є механізм руху, оптимізація конструкції якого дає якісний ефект в області матеріаломісткості, а також віброакустичних характеристик, які є одними з показників якості компресорної техніки.
З урахуванням всього вищезазначеного підвищення якості поршневих компресорів (відповідно їх надійності) – одне з основних завдань, що стоїть на сучасному етапі перед вітчизняними підприємствами компресоробудівної галузі, а використання новітніх інформаційних технологій як спосіб її вирішення є актуальною проблемою.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконувалася згідно із планом науково-дослідних робіт кафедри інформаційних технологій проектування Сумського державного університету і реалізована при виконанні держбюджетної науково-дослідної роботи “Розробка науково-методичних основ автоматизованого проектування енергетичних машин і установок” (номер державної реєстрації 0107U001604).
Мета і задачі дослідження. Метою роботи є вдосконалення методики проектування механізму руху поршневого компресора для підвищення ефективності процесу конструкторсько-технологічної підготовки виробництва.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Реферат на тему: СИСТЕМНЕ ПРОЕКТУВАННЯ МЕХАНІЗМУ ВРІВНОВАЖЕННЯ ПОРШНЕВОГО КОМПРЕСОРА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок