Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЙ ФЕРМЕНТАТИВНОГО РОЗРІДЖУВАННЯ КРОХМАЛЮ ТА МАЛЬТОДЕКСТРИНІВ

УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЙ ФЕРМЕНТАТИВНОГО РОЗРІДЖУВАННЯ КРОХМАЛЮ ТА МАЛЬТОДЕКСТРИНІВ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЙ ФЕРМЕНТАТИВНОГО РОЗРІДЖУВАННЯ КРОХМАЛЮ ТА МАЛЬТОДЕКСТРИНІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,80 KB
Завантажень:
328
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ
МАЙДАНЕЦЬ ОКСАНА МИКОЛАЇВНА
УДК 664.162.1
УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЙ ФЕРМЕНТАТИВНОГО РОЗРІДЖУВАННЯ КРОХМАЛЮ ТА МАЛЬТОДЕКСТРИНІВ
05.18.05 – Технологія цукристих речовин
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
КИЇВ – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному університеті харчових технологій Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор,
Штангеєва Надія Іванівна,
Національний університет харчових технологій, професор кафедри технології цукристих речовин
Офіційні опоненти: доктор технічних наук,
Міщук Ромуальд Цезарович,
Український науково-дослідний інститут цукрової промисловості, головний науковий співробітник
кандидат технічних наук,
Михайлик В’ячеслав Аврамович,
Інститут технічної теплофізики НАН України,
провідний науковий співробітник
Провідна установа: Інститут харчової хімії та технології НАН
України (м. Київ)
Захист відбудеться “9 ” березня 2005 р. о 14 00 годині на засіданні cеціалізованої вченої ради Д 26.058.04 Національного університету харчових технологій за адресою:
01033, м. Київ-33, вул. Володимирська, 68, аудиторія А-311.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного університету харчових технологій за адресою:01033, м. Київ-33, вул. Володимирська, 68.
Автореферат розісланий “ 7 ” лютого 2005 р.
Учений секретар спеціалізованої
вченої ради, к.т.н. О.В. Кобилінська
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ
Актуальність теми. Виробництво крохмалю і крохмалепродуктів в світі безперервно збільшується і займає одне з провідних місць в економіці промислово розвинених країн. Для України, яка має величезні території і різноманітні за грунтово-кліматичними умовами регіони, збільшення виробництва крохмалю і крохмалепродуктів є важливим елементом відновлення і підйому економіки як для розширення асортименту цукристих продуктів, так і для виробництва модифікованих крохмалів. У сучасних харчових технологіях молочних продуктів, м’ясних виробів, майонезів, десертів, дитячого і дієтичного харчування та інших продуктів широко використовуються модифіковані крохмалі, які в переважній більшості імпортуються з Європейських країн. Їх виробництво в Україні майже відсутнє.
Технологія крохмалю і крохмалепродуктів в світі зазнала докорінних змін. У виробництві цукристих крохмалепродуктів почали застосовуватись ферментні препарати, іонообмінні смоли, нові види адсорбентів. З’явилась необхідність у створенні нових видів модифікованих крохмалів із заданими властивостями. Все це вимагає удосконалення технології крохмалю та крохмалепродуктів. Сучасні технологічні процеси їх виробництва потребують науково обґрунтованого підходу до їх здійснення, глибокого розуміння ролі усіх складових кожної технологічної операції.
Основним процесом виробництва крохмалепродуктів є гідроліз. Одним із шляхів удосконалення процесу гідролізу крохмалю є заміна традиційного каталізатора – мінеральної кислоти на більш сучасні – ферментні препарати. Ферментативне розріджування крохмалю – це початковий етап гідролізу і від якості проведення розріджування залежить ефективність подальшого зцукрювання, тому основна увага у роботі приділялась дослідженню технологічних умов та кінетичних закономірностей процесу ферментативного розріджування крохмалю, розробленню способів інтенсифікації цього процесу, розробленню та удосконаленню технологій крохмалепродуктів із заданими властивостями з використанням ферментів.
Тема роботи є актуальною, оскільки крохмале-патокова промисловість, виходячи з довготривалої кризи, потребує впровадження сучасних високоефективних та екологічно безпечних технологій, які б могли забезпечити високу якість і конкурентоспроможність продукції, та повністю задовільнити потребу в крохмалепродуктах вироблених на вітчизняних підприємствах галузі.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Наукові дослідження, проведені і викладені в дисертаційні роботі згідно з пріоритетною науковою тематикою НУХТ „Дослідження структур, технологічних середовищ, кінетики, механічних реакцій, стереобудови, біологічної активності сполук з метою створення принципово нових харчових технологій на основі використання фізичних впливів” наказ Міністерства освіти і науки України №37 від 13.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЙ ФЕРМЕНТАТИВНОГО РОЗРІДЖУВАННЯ КРОХМАЛЮ ТА МАЛЬТОДЕКСТРИНІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок