Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВЗАЄМОДІЯ КОМБІНОВАНИХ МАСИВНО-ПЛИТНИХ ФУНДАМЕНТІВ ІЗ ҐРУНТОВОЮ основою ПРИ РІЗНИХ ВИДАХ НАВАНТАЖЕНЬ

ВЗАЄМОДІЯ КОМБІНОВАНИХ МАСИВНО-ПЛИТНИХ ФУНДАМЕНТІВ ІЗ ҐРУНТОВОЮ основою ПРИ РІЗНИХ ВИДАХ НАВАНТАЖЕНЬ

Назва:
ВЗАЄМОДІЯ КОМБІНОВАНИХ МАСИВНО-ПЛИТНИХ ФУНДАМЕНТІВ ІЗ ҐРУНТОВОЮ основою ПРИ РІЗНИХ ВИДАХ НАВАНТАЖЕНЬ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,38 KB
Завантажень:
440
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
ПРИДНІПРОВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ
Кірічек Юрій Олександрович
УДК 624.131.5:624.15
ВЗАЄМОДІЯ КОМБІНОВАНИХ
МАСИВНО-ПЛИТНИХ ФУНДАМЕНТІВ
ІЗ ҐРУНТОВОЮ основою
ПРИ РІЗНИХ ВИДАХ НАВАНТАЖЕНЬ
05.23.02 – підвалини та фундаменти
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Дніпропетровськ-2001
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі основ та фундаментів Придніпровської державної академії будівництва та архітектури (ПДАБА), Міністерство освіти і науки України.
Науковий консультант: заслужений діяч науки і техніки України,
доктор технічних наук професор
Швець Віктор Борисович,
завідувач кафедри основ та фундаментів ПДАБА, Міністерство освіти і науки України.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук професор Зоценко Микола Леонідович,
завідувач кафедри основ та фундаментів Полтавського державного технічного університету ім. Ю. Кондратюка, Міністерство освіти і науки України;
доктор технічних наук професор Таранов Валентин Георгійович, завідувач кафедри механіки ґрунтів, підвалин та фундаментів Харківської державної академії міського господарства, Міністерство освіти і науки України;
доктор технічних наук професор Чорний Гелій Іванович, головний науковий співробітник Державного науково-дослідного інституту будівельних конструкцій Держбуду України.
Провідна установа:
Одеська державна академія будівництва та архітектури, кафедра механіки ґрунтів та надійності споруд, Міністерство освіти і науки України, м. Одеса.
Захист відбудеться 29 листопаду 2001 р. о 13 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.085.01 при Придніпровській державній академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24-а.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці ПДАБА: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24-а.
Автореферат розіслано 26 жовтня 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради ______________ Баташева К. В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Розвиток методів розрахунку й проектування фундаментів, що піддаються комплексній дії статичних, динамічних навантажень і високих температур, є однією з найбільш складних і важливих проблем сьогодення. Як показують результати обстежень, проведених на промислових об'єктах України, кількість відмовлень фундаментів, що працюють у таких умовах, ще велика. Наслідком таких відмовлень є виникнення аварійних ситуацій і зупинка технологічних процесів, що приводить до значних економічних втрат, особливо на великих підприємствах з безперервним технологічним процесом, як-от: атомні, теплові електростанції тощо.
Перехід від універсальних фундаментів до нових раціональних конструкцій, найбільш ефективних у конкретних умовах з урахуванням виду навантажень і характеру взаємодії з ґрунтовою основою, дозволяє істотно підвищити надійність фундаментів, а застосування методів математичного програмування - поліпшити їхні техніко-економічні показники.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційне дослідження пов'язане з науковою тематикою кафедри основ та фундаментів ПДАБА, де автор працював протягом 1982 – 1999рр. як науковий керівник або відповідальний виконавець науково-дослідних робіт (НДР) № 596, 560, 805, 989, 852, 873, 818, 825, 47. Робота виконувалася за планами найважливішої тематики ОЦ.002.001.01Ц.09.Н6: "Провести дослідження й розробити заходи щодо забезпечення та підвищення надійності системи "турбоагрегат-фундамент-основа" енергоблоків, що створюються та перспективних, розробити нові конструкції фундаментів для цих блоків і методи прогнозування їхньої динамічної й статичної роботи" і ОЦ.031.055. 16Ц.04.05.З11, що виконувалися за наказами Держкомітету з науки та техніки СРСР, Держплану СРСР і Держбуду СРСР. Окремі розділи роботи виконувалися за тематичним планом Мінвузу України №19 і № 51 (1995-1996 рр.), а також держбюджетних НДР ПДАБА "Розробка економічних полегшених конструкцій фундаментів під машини з динамічними навантаженнями", на даний момент – за темою "Розробка ресурсозберігаючих методів розрахунку й проектування основ та фундаментів".

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Реферат на тему: ВЗАЄМОДІЯ КОМБІНОВАНИХ МАСИВНО-ПЛИТНИХ ФУНДАМЕНТІВ ІЗ ҐРУНТОВОЮ основою ПРИ РІЗНИХ ВИДАХ НАВАНТАЖЕНЬ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок