Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБґрунтування параметрів і режимів роботи плодознімального агрегату з акумулятором енергії

ОБґрунтування параметрів і режимів роботи плодознімального агрегату з акумулятором енергії

Назва:
ОБґрунтування параметрів і режимів роботи плодознімального агрегату з акумулятором енергії
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,73 KB
Завантажень:
290
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Львівський державний аграрний університет
СЕМЕН ЯРОСЛАВ ВАСИЛЬОВИЧ
УДК 631.358:634.22
ОБґрунтування параметрів і режимів роботи
плодознімального агрегату з акумулятором енергії
05.05.11 – машини і засоби механізації
сільськогосподарського виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
ЛЬВІВ – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Львівському державному аграрному університеті Міністерства аграрної політики України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, професор
Львівський державний аграрний університет,
завідувач кафедри сільськогосподарських машин.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Дідух Володимир Федорович,
Луцький державний технічний університет,
директор навчально-науково-виробничого інституту
неперервного навчання, професор кафедри
сільськогосподарського машинобудування;
кандидат технічних наук, доцент
Бондаренко Олександр Володимирович,
Миколаївський державний аграрний університет,
завідувач кафедри тракторів та сільськогосподарських
машин.
Провідна установа: Національний аграрний університет, кафедра
сільськогосподарських машин, Кабінет Міністрів України, м. Київ.
Захист відбудеться „ 22 ” червня 2007 р. о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 36.814.03 у Львівському державному аграрному університеті за адресою: 80381, Львівська обл., Жовківський р-н, м. Дубляни, вул. Володимира Великого, 1, корпус факультету механізації сільського господарства, аудиторія 34 М.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці у Львівського державного аграрного університету за адресою: 80381, Львівська обл., Жовківський р-н, м. Дубляни, вул. Володимира Великого, 1, головний корпус.
Автореферат розісланий „ 17 ” травня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Ковалишин С.Й.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Однією з головних проблем низького рівня виробництва плодово-овочевої продукції є недостатнє запровадження механізованих технологій і засобів збирання врожаю. Серійні плодознімальні агрегати вимагають певного агрофону, підготовки саду, спеціального формування штамбів та крони дерев. Зважаючи на те, що після знімання плодів з одного дерева необхідно переїжджати до іншого, актуальним постає завдання зменшення тривалості холостих (позациклових) операцій з працюючим двигуном енергетичного засобу. В садах є багаторічні насадження різних розмірно-вікових і сортових груп. Через це частина плодових дерев, особливо нижньої межі діапазону використання серійних плодозбиральних засобів, струшується на занадто жорстких режимах, що супроводжується пошкодженнями кори й кореневої системи та перевищенням енерговитрат. Водночас у верхньому діапазоні має місце неповне зняття плодів через брак потужності. За таких умов доцільно використовувати тросові струшувачі – малогабаритні, високоманеврені агрегати, що здатні передавати збурювальні зусилля як штамбам, так і плодоносним гілкам дерев.
Вибір раціональних режимів роботи плодознімального агрегату, сформованого на базі трактора класу 0,6 для дерев з широким діапазоном розмірно-масових показників можливий при позиціюванні у міжрядді таким чином, щоб послідовне знімання врожаю з чотирьох дерев здійснювалось без переїздів та за наявності в його гідроприводі додаткового джерела енергії. Інтенсивність акумулювання енергії таким джерелом залежить від його параметрів і необхідної тривалості включення та струшування – амплітуди і частоти коливань, збурювального зусилля. Тому актуальною є розробка системи акумулювання енергії гідроприводу плодознімального агрегату, адаптованої до розмірних і механічних характеристик дерев. Вирішення поставлених задач повинно ґрунтуватись на системному підході, що враховує узгоджену роботу віброзбурювача коливань струшувача, елементів гідроприводу енергетичного засобу та системи акумулювання енергії за умови забезпечення агротехнічно необхідної повноти знімання плодів.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дослідження проводились відповідно до Національної тематики наукових програм “Агропродкомплекс” з розвитку плодоовочевого комплексу та відновлення садівництва, виноградарства, розсадництва й виноробної промисловості України до 2005 р.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: ОБґрунтування параметрів і режимів роботи плодознімального агрегату з акумулятором енергії

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок