Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТЕОРЕТИЧНІ ЗАСАДИ ДОСЛІДЖЕННЯ ЕНЕРГОРИНКУ УКРАЇНИ ТА ЙОГО СУБ’ЄКТІВ В УМОВАХ ТРАНСФОРМАЦІЇ ЕКОНОМІКИ

ТЕОРЕТИЧНІ ЗАСАДИ ДОСЛІДЖЕННЯ ЕНЕРГОРИНКУ УКРАЇНИ ТА ЙОГО СУБ’ЄКТІВ В УМОВАХ ТРАНСФОРМАЦІЇ ЕКОНОМІКИ

Назва:
ТЕОРЕТИЧНІ ЗАСАДИ ДОСЛІДЖЕННЯ ЕНЕРГОРИНКУ УКРАЇНИ ТА ЙОГО СУБ’ЄКТІВ В УМОВАХ ТРАНСФОРМАЦІЇ ЕКОНОМІКИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,66 KB
Завантажень:
133
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
УКРАЇНСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ
ЩЕРБИНА ЛАРИСА ВОЛОДИМИРІВНА
УДК 339.13.017:620.91
 
ТЕОРЕТИЧНІ ЗАСАДИ ДОСЛІДЖЕННЯ ЕНЕРГОРИНКУ УКРАЇНИ ТА ЙОГО СУБ’ЄКТІВ В УМОВАХ ТРАНСФОРМАЦІЇ ЕКОНОМІКИ
Спеціальність 08.06.01 – економіка, організація і управління підприємствами
АТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Науковий керівник:
к. е .н., Чала Т. Г.
Харків - 2006
Дисертація є рукопис.
Робота виконана в Харківському національному університеті ім. В. Н. Каразіна Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник кандидат економічних наук, доцент Чала Тетяна
Георгіївна, Харківський національний університет
ім. В. Н. Каразіна, доцент кафедри статистики, обліку
та аудиту
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор Науменкова
Світлана Валентинівна, Українська
академія банківської справи Національного банку
України, завідувач кафедри фінансів
кандидат економічних наук, старший науковий
співробітник, Інякін Віктор Миколайович, інститут
економіки промисловості НАН України, старший
науковий співробітник відділу проблем управління
виробництвом
Повідна установа Інститут проблем ринку та економіко-екологічних
досліджень НАН України, відділ розвитку
підприємництва, м. Одеса
Захист відбудеться “19” травня2006 р. о 15.00годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 64.820.05 Української державної академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м. Харків, майдан Фейєрбаха, 7, ауд. 3.501.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Української державної академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м. Харків, майдан Фейєрбаха, 7, ауд. 2.209.
Автореферат розісланий “18”квітня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Чорнобровка І. В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Без продукції підприємств паливно-енергетичного комплексу не обходиться жодне сучасне підприємство, окремо залучена галузь, економіка країни взагалі. В той же час, Україна належить до паливодефіцитних, а тому залежних від зовнішнього ринку країн. Вона має розвинену енергетичну інфраструктуру, є важливою країною транзиту паливно-енергетичних ресурсів. Узагальнення ж вивченої літератури дозволяють зробити висновок про недостатнє дослідження, теоретичне й практичне вирішення питань й проблем, пов’язаних з функціонуванням та сталим розвитком українського енергоринку.
Дослідження паливно-енергетичного комплексу є важливим засобом одержання інформації, без якої неможливе прийняття ефективних та своєчасних управлінських рішень. Основним призначенням досліджень енергоринку є вивчення закономірностей його формування та зміни притаманних йому тенденцій, а також характеру дії ринкового механізму.
Питання, пов’язані з дослідженням ринку, вивченням енергоринку та місцем підприємства у механізмі його формування знайшли відображення в роботах зарубіжних та вітчизняних вчених Ф. Лассаля, В. Репке, А. Шеффле, У. К. Мітчелля, К. Жюглара, Г. Менша, А. Л. Вайнштейна, Ф. Г. Піскоппеля, С. П. Нікітіна, Д. І. Опаріна, Л.О. Клименко, П. М. Левшина, Д. І. Костюхіна, І. К. Біляєвського, С. О. Первушина, М. Д. Кондратьєва, С. М. Меншикова, В. А. Карпова, В. Р. Кучеренко, В. М. Гейця, В.Е. Ліра, В. О. Точиліна, О. Бандури, І. Н. Карпа, І. В. Плачкова, В. Г. Бурлаки та ін.
Разом із цим, існуючі нині об’єктивні та суб’єктивні умови, а також національна та регіональна специфіка функціонування енергоринку потребують подальшого його системного аналізу та постійного проведення комплексного дослідження розвитку національного енергоринку України. Саме цим визначається актуальність теми дисертаційного дослідження, його мета й задачі.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертація виконувалась в рамках планової науково-дослідної роботи кафедри економічної теорії та економічних методів управління Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна за темою “Соціально-економічний механізм та наслідки ринкових перетворень”, номер державної реєстрації 0104U000675.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ТЕОРЕТИЧНІ ЗАСАДИ ДОСЛІДЖЕННЯ ЕНЕРГОРИНКУ УКРАЇНИ ТА ЙОГО СУБ’ЄКТІВ В УМОВАХ ТРАНСФОРМАЦІЇ ЕКОНОМІКИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок