Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат на тему: ФОРМУВАННЯ І РОЗВИТОК КОРПОРАТИВНИХ СТРУКТУР В АГРАРНОМУ ВИРОБНИЦТВІ

Загрузка...

ФОРМУВАННЯ І РОЗВИТОК КОРПОРАТИВНИХ СТРУКТУР В АГРАРНОМУ ВИРОБНИЦТВІ / сторінка 3

Назва:
ФОРМУВАННЯ І РОЗВИТОК КОРПОРАТИВНИХ СТРУКТУР В АГРАРНОМУ ВИРОБНИЦТВІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,24 KB
Завантажень:
427
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 

Практичне значення одержаних результатів. На основі узагальнення теоретичних положень, результатів власних експериментальних досліджень і застосування методу розрахунково-конструктивних розробок у 1992 році за безпосередньої участі автора створено корпоративну форму організації виробництва – “Агропромисловий концерн “Колос”. Досвід діяльності корпоративної структури рекомендовано Всеукраїнським союзом сільськогосподарських підприємств і Головним управлінням по сільському господарству і продовольству Київської обласної адміністрації до широкого впровадження.
Особистий внесок здобувача. Наукові результати, викладені в дисертації і винесені на захист, отримані автором особисто й повністю належать автору.
Апробація результатів дисертації. Основні наукові результати здобувача використані при підготовці Програми розвитку агропромислового комплексу Київської області на 2000-2004 роки, затвердженої Науково-технічною радою Київського обласного управління сільського господарства і продовольства (1998 р.). Ряд положень дисертації було викладено у доповідях і виступах на науково-практичних конференціях. Зокрема, на міжнародній науково-практичній конференції “Економічні проблеми виробництва та споживання екологічно чистої продукції АПК” (м. Суми, Україна, Сумський державний аграрний університет, 24-25 листопада 1999 р.); на першому Всеукраїнському конгресі економістів-аграрників (м. Київ, Інститут аграрної економіки, 14-15 січня 1999 р.); на другому Всеукраїнському конгресі економістів-аграрників по проблемі “Соціально-економічна модель постреформованого розвитку агропромислового виробництва в Україні (м. Київ, 24-25 січня 2000 р., тема виступу “Стратегія розвитку сільськогосподарського виробництва в корпоративних структурах); на Третіх річних зборах всеукраїнського конгресу вчених економістів-аграрників (м.Київ, 29-30 березня 2001 року, тема виступу “Розвиток корпоративних форм господарювання в агропромисловому комплексі України”); на науково-практичній конференції “Проблеми формування ринкової економіки” в Київському національному економічному університеті 18-19 жовтня 2000 р., на міжнародній науково-практичній конференції “Соціально-економічні проблеми сучасного села в умовах ринкових відносин” у Луганському аграрному університеті, м. Луганськ (2002 р.), на міжнародній науковій конференції “Соціально-економічні аспекти функціонування агропромислової сфери в ринковому середовищі”, м.Київ (2002 р.); на Шостих річних зборах Всеукраїнського конгресу вчених економістів-аграрників по проблемі “Формуванні та розвиток аграрного ринку” (м.Київ, 16-17 січня 2004 р., тема виступу “Розвиток ринкових відносин в корпоративних формуваннях”).
Публікації. За результатами досліджень автором опубліковано 7 наукових праць загальним обсягом 3,2 друк. арк.
Обсяг та структура роботи. Дисертація викладена на 190 сторінках комп’ютерного тексту, складається із вступу, трьох розділів, висновків, списку використаних літературних джерел із 160 найменувань, містить 32 таблиць, 10 рисунків і 7 додатків.
ОСНОВНИЙ ЗМІСТ РОБОТИ
У вступі обгрунтовано актуальність теми дослідження, визначено мету і завдання дисертаційної роботи, викладено основні наукові результати, одержані в процесі дослідження, їх практичне значення, апробацію та інформація про публікації автора.
У першому розділі “Теоретико-методологічні основи формування та розвитку корпоративних структур в аграрному виробництві” досліджуються соціально-економічна сутність та зміст розвитку корпоративного виробництва, організаційно-правові форми корпоративних утворень та особливості їх формування, узагальнюється зарубіжний досвід корпоратизації в аграрній сфері, вказується на можливості його використання у вітчизняній практиці.
Корпоративні форми господарювання в сільському господарстві засновувалися в Україні на принципах загальнотеоретичної моделі відкритої, конкурентної, багатоукладної аграрної економіки ринкового типу, спрямованої на інтегровану світову господарську систему. Методологія побудови передбачає врахування світових економічних тенденцій і національної специфіки розвитку сільського господарства країни, вона націлена по пошук раціональних форм організації сільськогосподарського виробництва, механізми подолання кризових явищ, стабілізації економіки і створення умов подальшого якісного та кількісного росту аграрного сектора економіки.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ І РОЗВИТОК КОРПОРАТИВНИХ СТРУКТУР В АГРАРНОМУ ВИРОБНИЦТВІ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок