Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Управління кредитними потоками банку

Управління кредитними потоками банку

Назва:
Управління кредитними потоками банку
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,03 KB
Завантажень:
308
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Українська академія банківської справи
НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ
Христофорова Олена Миколаївна
УДК 336.717.18
 
Управління кредитними потоками банку
Спеціальність 08.04.01 – фінанси, грошовий обіг і кредит
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Суми – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Українській академії банківської справи Національного банку України.
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор
Васюренко Олег Володимирович,
Харківський банківський інститут Української академії
банківської справи Національного банку України,
завідувач кафедри банківської справи
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Мороз Анатолій Миколайович,
Київський національний економічний
університет ім. В. Гетьмана
Міністерства освіти і науки України,
завідувач кафедри банківської справи
кандидат економічних наук
Вовк Вікторія Яківна,
Харківський національний економічний університет
Міністерства освіти і науки України,
викладач кафедри банківської справи
Провідна установа: Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна
Міністерства освіти і науки України,
кафедра фінансів і кредиту
Захист відбудеться 12 травня 2006 р. о 14-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 55.081.01 Української академії банківської справи за адресою: 40030, м. Суми, вул. Петропавлівська, 57, зала засідань Вченої ради.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Української академії банківської справи за адресою: 40030, м. Суми, вул. Петропавлівська, 57.
Автореферат розісланий 11 квітня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради І.М. Бурденко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Подальше реформування економічної системи України неможливо без існування й сталого розвитку її фінансового сектора, у якому значна роль відводиться банківським установам. Це обумовлено тим, що саме банки в умовах ринку є одним із найважливіших елементів структури економіки щодо організації руху грошових і капітальних ресурсів. Разом з цим, здатність банківської системи створювати гроші базується на умові, відповідно до якої банки можуть використовувати свої можливості щодо створення грошей за допомогою кредитування.
При цьому саме останні роки можна вважати періодом значних змін у процесі формування та перерозподілу фінансових ресурсів, прискореного зростання обсягів наданих кредитів. Однак, поряд із цим відчувається й недостатнє використання кредитних можливостей банків України для мультиплікативного розширення грошової маси та задоволення потреб реального сектора економіки. Проявом цього можна вважати обмеження кредитної активності банків з метою підтримання надлишкової ліквідності та зниження ймовірних фінансових ризиків. До того ж відсутність сучасних стратегій банків щодо управління кредитними потоками також має негативний вплив на здатність банківської системи забезпечувати економіку країни кредитними коштами у необхідному обсязі. Водночас залишається відкритим і питання взаємоузгодженості різноманітних функцій управління кредитним процесом принаймні у разі роботи з постійними клієнтами, доцільності розширення визначених етапів кредитування під час непередбачених змін зовнішнього середовища. Тож об’єктивно виникає низка завдань стосовно вдосконалення управління кредитними потоками банків.
Питанням дослідження різних підходів щодо кредитної діяльності банківських установ та потокових процесів у банках присвячено ряд робіт зарубіжних і вітчизняних учених-економістів: О. Васюренка, Е. Долана, О. Євтуха, Р. Кемпбелла, В. Корнєєва, С. Лукаша, З. Луцишина, А. Мороза, Л. Примостки, П. Роуза, Л. Руденко, І. Сала, Дж. Синки та ін.
Актуальність теми. Узагальнення й аналіз опублікованих за даною проблематикою робіт дозволили зробити висновок про те, що питання, пов’язані з управлінням кредитними потоками банківських установ, недостатньо розроблені як у науковому, так і в організаційно-практичному аспектах.
Подальше поглиблення теоретичних і методичних досліджень пов’язано з необхідністю визначення засад формування стратегії управління кредитними потоками, вдосконалення прогнозування кредитних операцій банку з погляду забезпечення прийнятного рівня ліквідності, збалансування множини наданих банком кредитів та множини його зобов’язань, розробки оцінки ефективності кредитної діяльності.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: Управління кредитними потоками банку

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок