Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБЛІК І аудит формування фінансових результатів (на прикладі хлібопекарних підприємств України)

ОБЛІК І аудит формування фінансових результатів (на прикладі хлібопекарних підприємств України)

Назва:
ОБЛІК І аудит формування фінансових результатів (на прикладі хлібопекарних підприємств України)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,97 KB
Завантажень:
118
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ДЕРЖАВНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД“
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені Вадима Гетьмана”
Лежненко Людмила Ігорівна
УДК: 657:44.011.4
ОБЛІК І аудит формування фінансових результатів
(на прикладі хлібопекарних підприємств України)
Спеціальність 08.00.09 – Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
(за видами економічної діяльності)
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2007
Дисертацією є рукопис
Роботу виконано на кафедрі обліку підприємницької діяльності ДВНЗ “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат економічних наук, професор
ЄФІМЕНКО Василь Іванович,
ДВНЗ “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана”,
декан обліково-економічного факультету
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
ДАВИДОВ Григорій Миколайович,
Кіровоградський національний технічний університет,
декан факультету обліку і фінансів
кандидат економічних наук, доцент
ШАТКОВСЬКА Людмила Станіславівна,
Національний аграрний університет (м.Київ),
доцент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту
Засідання відбудеться “26 жовтня 2007 р. о 14-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.06 у ДВНЗ “Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана” Міністерства освіти і науки України за адресою: 03680, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, аудиторія 203.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці ДВНЗ “Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана” за адресою: 03113, м. Київ, вул. Дегтярівська, 49-г, ауд. 601.
Автореферат розісланий “24 вересня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.Д.Шарапов
 
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасні економічні перетворення, що відбуваються на підприємствах хлібопекарного виробництва України, вимагають розв’язання багатьох технічних, виробничих і організаційних завдань. Побудова громадського суспільства націлює економіку на переорієнтацію цілей з проміжних на кінцеві соціально значущі результати, органічне поєднання інтересів колективу і кожного працівника, всебічний розвиток людини й упровадження науково-технічного прогресу, забезпечення збалансованості матеріальних ресурсів і благ, надання споживачеві пріоритету у господарських відносинах, створення противитратного механізму функціонування. Пошук ефективних механізмів управління суб’єктами господарювання та забезпечення їх реальної інтеграції у систему ринкових відносин зумовлює підвищення ролі бухгалтерського обліку та аудиту господарської діяльності у процесі прийняття поточних рішень.
Оскільки метою діяльності кожного господарюючого суб’єкта є одержання та максимізація прибутку, то необхідно більш ретельно та кваліфіковано підходити до формування його складників – доходів та витрат, детально вивчаючи та аналізуючи фактори, під впливом яких формується фінансовий результат, досліджувати динаміку, тенденції, резерви, що впливають на ефективність діяльності підприємства.
За своєю природою фінансовий результат є сукупним проявом ефективності фінансового, виробничого та організаційного менеджменту на підприємстві. Результат діяльності формується під впливом рівня цін, тарифів та відсоткових ставок, ставок оподаткування та інших економічних внутрішніх і зовнішніх чинників. Прибуток підприємства є складовим елементом внутрішнього валового продукту, виступає джерелом поповнення державного бюджету, а отже фінансовим ресурсом держави для реалізації програм розширеної реструктуризації суспільного виробництва та реалізації соціальних програм.
Важливість цих процесів викликає необхідність удосконалення організації та методики обліку та аудиту фінансових результатів діяльності з метою обґрунтування переліку чинників, що впливають на їх рівень, кількісної та якісної оцінки наслідків цього впливу на прогнозовані тенденції розвитку підприємств хлібопекарного виробництва у перспективі.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ОБЛІК І аудит формування фінансових результатів (на прикладі хлібопекарних підприємств України)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок