Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ РОЗВИТКУ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА В УМОВАХ РИНКОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ РОЗВИТКУ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА В УМОВАХ РИНКОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ

Назва:
ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ РОЗВИТКУ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА В УМОВАХ РИНКОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,70 KB
Завантажень:
497
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА
ЧЕРВОНА ОЛЬГА ЮРІЇВНА
УДК 334.012.64:338.246.025.2:330.342 (477)
ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ РОЗВИТКУ
МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА В УМОВАХ РИНКОВОЇ
ТРАНСФОРМАЦІЇ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ
Спеціальність 08.00.03 –
економіка та управління національним господарством
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Львів - 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі економіки підприємства Львівського національного університету імені Івана Франка Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент
Сухай Ольга Євгенівна,
Львівський національний університет імені Івана Франка,
доцент кафедри економіки підприємства.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор,
заслужений діяч науки і техніки України
Варналій Захарій Степанович,
Національний університет державної
податкової служби України;
начальник Науково-дослідного центру
з проблем оподаткування;
кандидат економічних наук, доцент
Швайка Любов Андріївна,
Українська академія друкарства,
доцент кафедри економіки, обліку і аудиту.
Захист дисертації відбудеться 27 листопада 2007 р. о 13.30 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.051.01 у Львівському національному університеті імені Івана Франка за адресою: 79008, м. Львів, просп. Свободи, 18, аудиторія 115.
З дисертацією можна ознайомитися у Науковій бібліотеці Львівського національного університету імені Івана Франка за адресою: 79005, м. Львів, вул. Драгоманова, 5.
Автореферат розісланий 26 жовтня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради А.В. Стасишин


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. За умов розвитку ринкової економіки України виникає потреба впровадження нових пріоритетів державної політики щодо регулювання розвитку всіх елементів національної економіки та суспільства загалом. Завдання держави полягає у створенні економічної системи, спрямованої на задоволення соціальних потреб, підвищення конкурентоспроможності товарів і послуг шляхом сприяння ефективного ведення діяльності у всіх сферах господарювання.
Вагомим елементом ринкової господарської системи є мале підприємництво. Завдяки динамічності та гнучкості воно виступає дієвим засобом у вирішенні багатьох економічних і соціальних завдань. Однак за роки реформування економіки України внесок малого підприємництва у розвиток національного господарства незначний. У вітчизняній економіці не створено сприятливих умов функціонування малих підприємницьких структур, а впроваджені заходи державної підтримки малого підприємництва не дали очікуваних результатів. Як наслідок, мале підприємництво не реалізовує потенціал розвитку та не виконує належні йому функції в повному обсязі. Тому, особливої актуальності набуває потреба аналізу системи державного регулювання розвитку малого підприємництва та розроблення шляхів її вдосконалення з урахуванням ринкових трансформаційних процесів.
Дослідження у сфері розвитку малого підприємництва проводило багато видатних економістів, зокрема, Ж.-Б. Сей, А. Сміт, М. Туган-Барановький, А. Маршал, Й. Шумпетер, М. Вебер, Ф. Гайєк та інші присвятили свої праці вивченню суті, змісту підприємництва і його ролі в економічній системі.
Вагомий внесок у вивчення тенденцій та особливостей розвитку малого підприємництва в умовах відновлення незалежності України, створення теоретичних засад державної політики розвитку даного сектора економіки зробили З. Варналій, Л. Воротіна, В. Воротін, Ю. Єхануров, Я. Жаліло, М. Козоріз, І. Комарницький, І. Копченко, В. Кредісов, М. Крупка, О. Кужель, І. Кузнєцова, О. Кузьмін, К. Ляпіна, І. Михасюк, С. Реверчук, Н. Редина, Т. Смовженко, В. Узунов та інші. Водночас не вирішено багато питань, які стосуються аспектів державного регулювання малого підприємництва і потребують подальших досліджень. Зокрема, наявні методологічні та практичні основи створення регуляторного середовища господарської діяльності не враховують економіко-організаційні умови й особливості розвитку малих підприємницьких структур України.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ РОЗВИТКУ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА В УМОВАХ РИНКОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок