Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> організація МАРКЕТИНГОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ туристичного продукту

організація МАРКЕТИНГОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ туристичного продукту

Назва:
організація МАРКЕТИНГОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ туристичного продукту
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,59 KB
Завантажень:
143
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
міністерство освіти і науки україни
таврійський національний університет ім. в.і. вернадського
бобарикіна ОЛЕНА МИКОЛАЇВНА
УДК 339.138;338.48
організація МАРКЕТИНГОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ туристичного продукту
Спеціальність 08.06.01. – Економіка, організація і управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Сімферополь –2006
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі економіки підприємства та управління ПВНЗ „Кримський інститут економіки та господарського права”
Науковий керівник – кандидат економічних наук, доцент
ПВНЗ “Кримський інститут
економіки і господарського права”
завідувач кафедри економічної теорії
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор
Оболенська Тетяна Євгенівна,
Київський національний економічний університет,
професор кафедри міжнародної торгівлі
кандидат економічних наук, доцент
Герасименко Віктор Григорович,
Одеський державний економічний університет,
завідувач кафедри економіки та
управління туризму
Провідна установа:
Київський національний торговельно-економічний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра готельно-ресторанного та туристичного бізнесу, м. Київ
Захист відбудеться 25 травня 2006р. о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 52.051.06 в Таврійському національному університеті ім. В.І.Вернадського за адресою: 95007, м. Сімферополь, проспект Академіка Вернадського, 4.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Таврійського національного університету ім. В.І.Вернадського за адресою: 95007, м. Сімферополь, проспект Академіка Вернадського, 4.
Автореферат розісланий 22 квітня 2006р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради К 52.051.06 С.Ю. Цьохла
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасна індустрія туризму є однією з найбільш високоприбуткових галузей світового господарства, що найбільш динамічно розвиваються. На долю туризму припадає близько 10% світового валового національного продукту, 7% світових інвестицій, кожне 16-е робоче місце і 11% світових споживчих витрат, 5% усіх податкових надходжень.
Завдяки вигідному географічному положенню, наявності різних кліматичних зон, унікальному сполученню природно-ландшафтних ресурсів, багатій історичній і культурній спадщині Україна і Крим залучають відпочиваючих уже понад 100 років. В останні десятиліття вітчизняна туристична індустрія перетерпіла значні перетворення. Україна наполегливо шукає шляхи поліпшення свого економічного становища і вважає рекреаційний напрямок розвитку одним із пріоритетних.
Необхідність проведення комплексних маркетингових досліджень турпродукту є найважливішою умовою прийняття ефективних управлінських рішень у сфері туризму. На підставі отриманих результатів маркетингових досліджень, що охоплюють думки і переваги відпочиваючих, стан туристичних підприємств, можливе формування обґрунтованої, продуманої, зваженої загальнодержавної політики розвитку туризму, зміна діяльності підприємств сфери туризму, що дозволить підвищити якість відпочинку і ділову активність регіону.
У зв'язку з підвищенням ролі туризму в економіці України й Автономної Республіки Крим, особливого значення набули наукові і практичні розробки, у тому числі маркетингові, з підвищення ефективності діяльності туристичних підприємств.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана згідно з комплексними темами наукових праць Кримського інституту економіки і господарського права: “Формування розвитку цінних паперів України: економічні, фінансові й правові аспекти” (Договір з Фондом держмайна України від 09.03.96р., Договір з Державною комісією з цінних паперів і фондового ринку від 30.06.96р.); “Формування нормативно-правової бази, розробка пакету програм до обліку облаштування депортованих народів у Криму” (Розділ „комплексної довгострокової програми соціально-економічного розвитку і структурної перебудови економіки Автономної Республіки Крим” – Договір з Комітетом з науки і регіонального розвитку при Раді Міністрів АРК і Державним комітетом зі справ національностей і депортованих громадян Автономної Республіки Крим від 10.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: організація МАРКЕТИНГОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ туристичного продукту

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок