Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗВИТОК ІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ У м’ясоПРОДУКТОВОМУ ПІДКОМПЛЕКСІ РЕГІОНУ

РОЗВИТОК ІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ У м’ясоПРОДУКТОВОМУ ПІДКОМПЛЕКСІ РЕГІОНУ

Назва:
РОЗВИТОК ІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ У м’ясоПРОДУКТОВОМУ ПІДКОМПЛЕКСІ РЕГІОНУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,24 KB
Завантажень:
216
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ЛУГАНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
МАЗНЄВА МАРИНА ВІКТОРІВНА
УДК 338.436:338.439.4:637.5(477.61)(043.3)
РОЗВИТОК ІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ У м’ясоПРОДУКТОВОМУ ПІДКОМПЛЕКСІ РЕГІОНУ
08.07.02 – економіка сільського господарства і АПК
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Луганськ – 2005


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Луганському національному аграрному університеті Міністерства аграрної політики України (м. Луганськ)
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент
Кочетков Олексій Васильович,
завідувач кафедри статистики і економічного аналізу Луганського національного аграрного університету (м. Луганськ)
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор
Гудзинський Олексій Дмитрович
Національний аграрний університет (м. Київ)
професор кафедри менеджменту
кандидат економічних наук, доцент
Гайбура Юлія Анатоліївна
Подільський державний аграрно-технічний університет (м. Кам’янець - Подільський)
доцент кафедри аудиту і економічного аналізу
Провідна установа: Сумський національний аграрний університет Міністерства аграрної політики України, кафедра економіки природокористування, м. Суми
Захист відбудеться 4 липня 2005 р. о 1230 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 29.841.02 у Луганському національному аграрному університеті за адресою: 91008, м.Луганськ-8, Луганський національний аграрний університет, головний навчальний корпус, аудиторія 202.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Луганського національного аграрного університету за адресою: 91008, м. Луганськ-8, бібліотека Луганського національного аграрного університету.
Автореферат розісланий 2 червня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Кальченко В.Г.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ
ВСТУП
Актуальність теми дослідження. В умовах тривалої економічної кризи, незважаючи на певні позитивні зрушення, а також на те, що постійне до цього часу падіння виробництва м'яса в аграрному секторі в останні два роки було зупинено, стан у тваринницьких галузях залишається важким.
Приватизація переробних підприємств, їх адаптація до ринкових умов здійснена без урахування інтересів сільськогосподарських виробників сировини. Поглибилась невідповідність між сировинними ресурсами і переробними потужностями підприємств м’ясопродуктового підкомплексу. Практично розпалися сировинні зони м’ясокомбінатів і відбулося їх відокремлення від ресурсів. Колишня система управління переробними підприємствами майже зруйнована, а нова не сформована.
Важливою причиною виникнення такої ситуації є послаблення, а іноді і повний розрив інтеграційно-економічних зв’язків між виробниками сільськогосподарської сировини та її переробниками.
Негативно вплинув монополізм переробних підприємств, які, прагнучи до більш стійкого фінансового стану, заготовляли сільськогосподарську сировину за низькими цінами. Втративши стимули та матеріальну зацікавленість у виробництві, сільськогосподарські товаровиробники різко скоротили його обсяги. Це призвело до скорочення пропозиції сільськогосподарської продукції на внутрішньому та зовнішньому ринках, виникла загроза продовольчої безпеки країни. За цих обставин особливого значення набувають організаційно-економічні аспекти забезпечення взаємовигідної участі в інтегрованому процесі сільськогосподарських товаровиробників сировини та переробних підприємств.
Треба зазначити, що, незважаючи на актуальність та гостру необхідність впровадження та розвитку такого потужного організаційного заходу для підвищення економічної ефективності виробництва, яким є агропромислова інтеграція, організаційно-методичні питання створення та функціонування інтегрованих формувань у м’ясопродуктовому підкомплексі, моделювання виробничих відносин підприємств-учасників залишаються ще недостатньо дослідженими, а деякі питання (наприклад, кількісні методи планування діяльності інтегрованих підприємств) – зовсім не розробленими.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: РОЗВИТОК ІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ У м’ясоПРОДУКТОВОМУ ПІДКОМПЛЕКСІ РЕГІОНУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок