Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБЛІК І АНАЛІЗ ВЛАСНОГО КАПІТАЛУ: МЕТОДИКА ТА ОРГАНІЗАЦІЯ (на прикладі акціонерних товариств промисловості України)

ОБЛІК І АНАЛІЗ ВЛАСНОГО КАПІТАЛУ: МЕТОДИКА ТА ОРГАНІЗАЦІЯ (на прикладі акціонерних товариств промисловості України)

Назва:
ОБЛІК І АНАЛІЗ ВЛАСНОГО КАПІТАЛУ: МЕТОДИКА ТА ОРГАНІЗАЦІЯ (на прикладі акціонерних товариств промисловості України)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,12 KB
Завантажень:
475
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ТЕРНОПІЛЬСЬКА АКАДЕМІЯ НАРОДНОГО ГОСПОДАРСТВА
ПИТЕЛЬ Святослав Васильович
УДК: 657.222
ОБЛІК І АНАЛІЗ ВЛАСНОГО КАПІТАЛУ:
МЕТОДИКА ТА ОРГАНІЗАЦІЯ
(на прикладі акціонерних товариств промисловості України)
Спеціальність 08.06.04 – бухгалтерський облік, аналіз та аудит
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
ТЕРНОПІЛЬ – 2001


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі бухгалтерського обліку в промисловості Тернопільської академії народного господарства Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – кандидат економічних наук, професор
Журавель Григорій Павлович,
Тернопільська академія народного господарства, проректор з навчальної роботи
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Усач Богдан Федорович,
Львівська комерційна академія,
професор кафедри аудиту
кандидат економічних наук, доцент
Крупка Ярослав Дмитрович,
Тернопільська академія народного господарства, доцент кафедри економіки і управління інвестиціями
Провідна установа – Харківський державний технічний університет сільського господарства Міністерства аграрної політики України, кафедра обліку і аудиту, м. Харків
Захист відбудеться "25" жовтня 2001 року о 13.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д-58.082.01 Тернопільської академії народного господарства за адресою:
46004, м. Тернопіль, вул. Львівська, 11, аудиторія 1300.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Тернопільської академії народного господарства за адресою: 46004, м. Тернопіль, вул. Львівська, 6.
Автореферат розісланий " 26 " вересня 2001 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук, доцент З. В. ЗадорожнийЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ
Актуальність теми. Розвиток ринкових відносин, докорінний перегляд поглядів на проблеми власності зумовили відродження і правове закріплення різних форм власності в Україні. Розгортання широкомасштабного процесу приватизації державних і комунальних підприємств з наступним перетворенням в акціонерні товариства пов’язане з неухильним збільшенням кількості останніх, посиленням їх впливу на формування ринку цінних паперів в Україні.
Організація і функціонування акціонерних товариств вимагають нових підходів до системи управління їх фінансово-господарською діяльністю. Зміст таких нововведень полягає в приведенні всіх елементів системи управління у відповідність з організаційно-правовими особливостями акціонерної форми підприємницької діяльності. Звідси й об’єктивний нині процес зростання ролі та значення таких функцій управління як облік, контроль і аналіз діяльності акціонерних товариств, розробка на основі отриманої інформації стратегії та тактики роботи товариства, які найбільш адекватні до ситуації, що склалася.
Ефективність управління фінансовими ресурсами акціонерного товариства значною мірою визначається єдністю побудови бухгалтерського обліку й аналізу таких нових для облікової практики економічних процесів ринкового господарства як формування власного капіталу, інвестиційно-емісійна діяльність, дивідендна політика акціонерного товариства. Через відсутність детальної науково-методичної розробки питань економічної сутності поняття “власний капітал” і його законодавчу неврегульованість стосовно акціонерних особливостей підприємницької діяльності, реалізація сучасного підходу до трактування джерел діяльності акціонерних товариств носить несистемний характер.
Окремі питання теорії, методики та організації бухгалтерського обліку та аналізу власного капіталу подані у працях Бєлобжецького І., Бутинця Ф., Голова С., Добровського В., Єфімової О., Завгороднього В., Крейніної М., Крупки Я., Литвина Б., Мниха Є., Новодворського В., Сопка В., Соколова Я., Усача Б., Фаріона І., Шкарабана С., Шнейдмана Л. та інших авторів, які започаткували теоретичне обґрунтування і подальшу розробку даної проблеми.
Питання методики та організації обліку і аналізу в акціонерних товариствах малодосліджені і є дискусійними.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ОБЛІК І АНАЛІЗ ВЛАСНОГО КАПІТАЛУ: МЕТОДИКА ТА ОРГАНІЗАЦІЯ (на прикладі акціонерних товариств промисловості України)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок