Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МАТЕМАТИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СИНТЕЗУ ТОПОЛОГІЧНИХ СТРУКТУР ТЕРИТОРІАЛЬНО РОЗПОДІЛЕНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ

МАТЕМАТИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СИНТЕЗУ ТОПОЛОГІЧНИХ СТРУКТУР ТЕРИТОРІАЛЬНО РОЗПОДІЛЕНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ

Назва:
МАТЕМАТИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СИНТЕЗУ ТОПОЛОГІЧНИХ СТРУКТУР ТЕРИТОРІАЛЬНО РОЗПОДІЛЕНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,67 KB
Завантажень:
244
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ РАДІОЕЛЕКТРОНІКИ
Імангулова Зульфія Аліївна
УДК 658.512.011.56: 681.324
МАТЕМАТИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СИНТЕЗУ ТОПОЛОГІЧНИХ СТРУКТУР
ТЕРИТОРІАЛЬНО РОЗПОДІЛЕНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ
05.13.12 – системи автоматизації проектувальних робіт
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2000


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі системотехніки у Харківському державному технічному університеті радіоелектроніки, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник кандидат технічних наук, доцент
Безкоровайний Володимир Валентинович,
Харківський державний технічний університет
радіоелектроніки, доцент кафедри системотехніки
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор,
Годлевський Михайло Дмитрович,
Національний технічний університет “ХПІ”,
м. Харків, завідувач кафедри автоматизованих систем управління;
доктор технічних наук, професор,
Нефьодов Леонід Іванович,
Харківський державний технічний університет будівництва та
архітектури, професор кафедри економічної кібернетики та
інформатики
Провідна установа: Національний технічний університет України “КПІ”, кафедра автоматизованих систем обробки інформації та управління, Міністерство освіти і науки України, м. Київ
Захист відбудеться “17” квітня 2001 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.052.02 у Харківському державному технічному університеті радіоелектроніки за адресою: 61166 м. Харків, пр. Леніна, 14.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського державного технічного університету радіоелектроніки, м. Харків, пр. Леніна,14.
Автореферат розісланий 15.03.2001 р.
Виконуючий обов’язки
вченого секретаря
спеціалізованої вченої ради Шабанов-Кушнаренко С.Ю.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Зростаючі потреби в інформаційно-обчислювальних ресурсах, нова технічна база, накопичений досвід експлуатації обчислювальних центрів та мереж ЕОМ вимагають подальшого удосконалювання організаційних форм застосування обчислювальної техніки. Одним зі шляхів вирішення цієї проблеми є створення територіально розподілених інформаційних систем (ТРІС) з використанням нових програмних та технічних розробок у галузях комп'ютерної техніки і телекомунікацій.
Проектування та побудова ТРІС є складним завданням, яке вимагає для свого вирішення великих витрат трудових, обчислювальних, матеріальних і часових ресурсів. Це приводить до необхідності розробки і використання технологій і засобів автоматизації проектування, створення систем автоматизованого проектування (САПР) таких об'єктів.
Актуальність теми. Характерною рисою ТРІС як об'єкта проектування є тісний взаємозв'язок її структурних (кількість і схема взаємозв'язку елементів) і топологічних (територіальна організація структури) параметрів, що значною мірою впливають на її вартісні і функціональні характеристики.
Задачі структурного синтезу територіально розподілених інформаційних, інформаційно-обчислювальних і телекомунікаційних систем розглядалися багатьма авторами. Значний внесок у розвиток даного напрямку дослідження внесли Артамонов Т.Г., Зайченко Ю.П., Зайченко Є.Ю., Кузьмін І.В., Максименков А.В., Петров Е.Г., Столяров Б.А., Шварц М., Янбих Г.Ф. Еттингер Б.Я., інші автори. Їхні роботи присвячені різним аспектам проектування таких систем: загальним питанням побудови мереж, моделям і методам визначення функціональних характеристик, методам синтезу топологічних структур і вивченню потенційних можливостей цих структур.
Традиційно як критерій при синтезі топологічних структур ТРІС використовується їхня вартість. Однак, у залежності від призначення ТРІС і вимог, що висуваються абонентами до якості обслуговування, критеріями синтезу можуть виступати живучість, оперативність, продуктивність та ін. Тому актуальною є задача розробки універсальних методів структурного синтезу ТРІС, які легко адаптуються до різних критеріїв ефективності і дозволяють знаходити оптимальні або близькі до них розв'язання при мінімумі витрат обчислювальних ресурсів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: МАТЕМАТИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СИНТЕЗУ ТОПОЛОГІЧНИХ СТРУКТУР ТЕРИТОРІАЛЬНО РОЗПОДІЛЕНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок