Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РЕФОРМУВАННЯ СТРУКТУРИ ВЛАСНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ ЧОРНОЇ МЕТАЛУРГІЇ УКРАЇНИ

РЕФОРМУВАННЯ СТРУКТУРИ ВЛАСНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ ЧОРНОЇ МЕТАЛУРГІЇ УКРАЇНИ

Назва:
РЕФОРМУВАННЯ СТРУКТУРИ ВЛАСНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ ЧОРНОЇ МЕТАЛУРГІЇ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,86 KB
Завантажень:
334
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ЕКОНОМІКИ ПРОМИСЛОВОСТІ
УДК 658.114.3:669.1(477)
ЛУППОЛ Олена Михайлівна
РЕФОРМУВАННЯ СТРУКТУРИ ВЛАСНИКІВ
ПІДПРИЄМСТВ ЧОРНОЇ МЕТАЛУРГІЇ УКРАЇНИ
Спеціальність 08.02.03 – Організація управління, планування
та регулювання економіки
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк - 2005


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Донецькому національному технічному універ-ситеті Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк).
Науковий керівник – кандидат економічних наук, доцент
Кривоберець Борис Іванович,
Донецький національний технічний університет Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк), професор кафедри фінансів та банківської справи.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Перерва Петро Григорович,
Національний технічний університет Харківський політехнічний інститут”
Міністерства освіти і науки України (м. Харків), завідуючий кафедрою організації виробництва та управління персоналом;
кандидат економічних наук, старший науковий співробітник
Тараш Лідія Іванівна,
Інститут економіки промисловості НАН України (м. Донецьк),
провідний науковий співробітник відділу економічних проблем науково-технічного прогресу в промисловості.
Провідна установа – Запорізький національний університет Міністерства освіти і науки України (м. Запоріжжя), кафедра теорії та практики менеджменту.
Захист відбудеться “23” грудня 2005 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.151.01 в Інституті економіки про-мисловості НАН України за адресою: 83048, м. Донецьк, вул. Універ-ситетська, 77.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту еко-номіки промисловості НАН України за адресою: 83048, м. Донецьк, вул. Університетська, 77.
Автореферат розісланий “19” листопада 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Л.М. Кузьменко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. За роки незалежності в Україні на підприємствах з'явились різні групи акціонерів зі своїми цілком визначеними економічними інтересами, результат взаємодій яких визначає політику дій менеджерів. Структура власників підприємства є одною з ключових складових механізму здійснення корпоративного управління і контролю в акціонерному товаристві. Разом з тим ця структура може бути джерелом фінансової нестабільності, високого ступеня ризиків власників, пов'язаних з недосягненням поставлених цілей. Особливо це стосується структури власників, що формується у чорній металургії України - базовій галузі промисловості, переважна більшість підприємств якої є відкритими акціонерними товариствами, де акумулюються інтереси акціонерів різного типу. Ці інтереси можуть істотно розрізнятися і навіть бути суперечливими, що викликає необхідність їх узгодження. А для цього необхідно знати структуру власників, механізми їх взаємодії і способи забезпечення єдності дій для створення передумов підвищення ефективності суспільного виробництва в країні.
В Україні реформування структури власників здійснюється з ініціативи і за підтримки держави. Недосконалий механізм національного фондового ринку, висока монополізація економіки не формують дієвих ринкових важелів, здатних замінити роль держави в складних трансформаційних умовах. У цьому зв'язку найважливішого значення набуває задача забезпечення ефективного управління процесом реформування структури власників, активізація участі держави у формуванні економічних умов, сприятливих для підвищення ефективності транзитивних процесів. Заходи щодо удосконалення управління реформуванням структури власників і регулювання процесу скорочення частки держави в структурі акціонерного капіталу в напрямі сприяння формуванню оптимальної структури власників створять реальні передумови підвищення ефективності суспільного виробництва.
Значне місце цим проблемам приділено в монографіях і наукових статтях вітчизняних і зарубіжних авторів - О. Амоші, Т. Андреєвої, С. Богачова, В. Дємєнтьєва, Р. Капелюшнікова, Л. Кузьменко, Я.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: РЕФОРМУВАННЯ СТРУКТУРИ ВЛАСНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ ЧОРНОЇ МЕТАЛУРГІЇ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок