Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИ ТА ЗАСОБИ РЕІНЖЕНЕРІЇ МОБІЛЬНИХ ЗАСТОСУВАНЬ ІЗ ГРАФІЧНИМ ІНТЕРФЕЙСОМ

МЕТОДИ ТА ЗАСОБИ РЕІНЖЕНЕРІЇ МОБІЛЬНИХ ЗАСТОСУВАНЬ ІЗ ГРАФІЧНИМ ІНТЕРФЕЙСОМ

Назва:
МЕТОДИ ТА ЗАСОБИ РЕІНЖЕНЕРІЇ МОБІЛЬНИХ ЗАСТОСУВАНЬ ІЗ ГРАФІЧНИМ ІНТЕРФЕЙСОМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,38 KB
Завантажень:
368
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Національний технічний університет України
“Київський політехнічний інститут”
Пантелеймонов Андрій Анатолійович
УДК 681.3.06
МЕТОДИ ТА ЗАСОБИ РЕІНЖЕНЕРІЇ МОБІЛЬНИХ
ЗАСТОСУВАНЬ ІЗ ГРАФІЧНИМ ІНТЕРФЕЙСОМ
01.05.03 – математичне та програмне забезпечення
обчислювальних машин і систем
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті кібернетики імені В.М.Глушкова НАН України
Науковий керівник: кандидат фізико-математичних наук, доцент
Петрухін Володимир Олексійович,
Інститут кібернетики імені В.М. Глушкова НАН України, провідний науковий співробітник
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Теленик Сергій Федорович,
Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”, зав. кафедрою автоматики та управління в технічних системах
доктор технічних наук, професор
Сидоров Микола Олександрович,
Національний авіаційний університет Міносвіти України, декан факультету інформатики, зав. кафедрою інженерії програмного забезпечення
Провідна установа: Інститут програмних систем НАН України,
відділ програмної інженерії, м. Київ
Захист відбудеться 7 червня 2004 р. о 16 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д26.002.02 при Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут” за адресою: 03056, Київ-56, пр. Перемоги, 37, корп. 18, ауд. 306.
Відзиви на автореферат у двох примірниках, завірені печаткою, просимо надсилати за адресою: 03056, м. Київ, пр. Перемоги, 37, вченому секретарю НТУУ “КПІ”
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці НТУУ “Київський політехнічний інститут”.
Автореферат розісланий “6” травня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Орлова М.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Всезростаюча складність і висока вартість створення надійного та якісного програмного забезпечення (ПЗ) стимулювали розвиток теоретично обґрунтованих методів та засобів його розробки. Виникла необхідність розглядати розробку й супровід ПЗ як промисловий технологічний процес. Біля витоків теоретичного програмування і технології програмування стояли В.М.Глушков, А.П.Єршов, К.Л.Ющенко. Їхні ідеї розвинули, заснувавши самостійні школи теоретичного програмування, І.В.Вельбицький, В.П.Іванников, В.Н.Редько, І.В.Сергієнко, А.О.Стогній. Вагомий внесок у розвиток галузі технології програмування внесли П.І.Андон, К.М.Лавріщева, О.Л.Перевозчикова, М.О.Сидоров, С.Ф.Теленик, Г.О.Цейтлін та інші вчені.
Одним із важливих напрямків технології програмування є програмна реінженерія, яка зорієнтована на процеси еволюції і відновлення ПЗ. В індустрії розробки ПЗ відбувся перехід від монолітних апаратно-залежних систем до розподілених гетерогенних паралельних клієнт-серверних компонентних систем. Щоб продовжити життєдіяльність морально старіючих систем при їхньому перенесенні на сучасні платформи та операційні системи (ОС), потрібно створити нові механізми еволюції, адаптації та успадкування їхніх функцій і властивостей відповідно до умов операційних середовищ, що змінюються. Тому вивчення особливостей і принципів створення нових методологій реінженерії широкого класу найбільш масово використовуваних компонентів ПЗ – графічного інтерфейсу користувача (ГІК, GUI) – є важливими й актуальними.
ГІК зарекомендував себе як засіб наочного сприйняття, аналізу й обробки інформації користувачем. З появою ГІК сформувалися стабільний набір основних візуальних елементів, способи їхнього групування і комбінування, а також засоби візуального проектування віконних графічних інтерфейсів.
Величезна фактична кількість розроблених застосувань з ГІК, які використовують апаратно-залежні програмні засоби, що важко переносяться, під конкретні ОС і платформи не відповідає сучасним вимогам до ГІК і мобільності ПЗ. Розробка стратегії і механізмів багатошарової реінженерії таких застосувань становить економічно ефективну альтернативу підходу, що ґрунтується на заміні успадкованих систем заново розробленими сучасними системами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: МЕТОДИ ТА ЗАСОБИ РЕІНЖЕНЕРІЇ МОБІЛЬНИХ ЗАСТОСУВАНЬ ІЗ ГРАФІЧНИМ ІНТЕРФЕЙСОМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок