Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВИЗНАЧЕННЯ НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНОГО СТАНУ СТАЛЕВИХ КОНСТРУКЦІЙ З УРАХУВАННЯМ ПРУЖНОЇ ПОДАТЛИВОСТІ ФЛАНГОВИХ ЗВАРНИХ ШВІВ

ВИЗНАЧЕННЯ НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНОГО СТАНУ СТАЛЕВИХ КОНСТРУКЦІЙ З УРАХУВАННЯМ ПРУЖНОЇ ПОДАТЛИВОСТІ ФЛАНГОВИХ ЗВАРНИХ ШВІВ

Назва:
ВИЗНАЧЕННЯ НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНОГО СТАНУ СТАЛЕВИХ КОНСТРУКЦІЙ З УРАХУВАННЯМ ПРУЖНОЇ ПОДАТЛИВОСТІ ФЛАНГОВИХ ЗВАРНИХ ШВІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,35 KB
Завантажень:
331
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Міністерство освіти і науки України
Харківський державний технічний університет
будівництва та архітектури
Жван Ольга Вікторівна
УДК 624.014.078.4
ВИЗНАЧЕННЯ НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНОГО
СТАНУ СТАЛЕВИХ КОНСТРУКЦІЙ
З УРАХУВАННЯМ ПРУЖНОЇ ПОДАТЛИВОСТІ
ФЛАНГОВИХ ЗВАРНИХ ШВІВ
05.23.01- будівельні конструкції, будівлі та споруди
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2006


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Харківському державному технічному університеті будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
Перетятько Юрій Григорович,
завідувач кафедри металевих та дерев’яних конструкцій,
Харківський державний технічний
університет будівництва та архітектури
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Пічугін Сергій Федорович,
завідувач кафедри конструкцій із метала, деревини
та пластмас,
Полтавський національний технічний
університет ім. Юрія Кондратюка
кандидат технічних наук, професор
Воблих Віталій Олександрович,
професор кафедри основ, фундаментів, та інженерної геології,
Харківський державний технічний
університет будівництва та архітектури
Провідна установа: ВАТ Український науково-дослідний та проектний інститут сталевих конструкцій імені
В.М. Шимановського, науково-дослідний і проектний відділ будівельних конструкцій, м. Київ
Захист відбудеться 15 лютого 2007 р. о 1430 годині, на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.056.04 при Харківському державному технічному університеті будівництва та архітектури за адресою: 61002, м. Харків, вул. Сумська, 40.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського державного технічного університету будівництва та архітектури за адресою: 61002, м. Харків, вул. Сумська, 40.
Автореферат розісланий 11 січня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.Ю. Крот
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Традиційно зварні сталеві конструкції розраховуються без урахування податливості зварних з’єднань, тобто при визначенні геометричних характеристик складеного поперечного перерізу зварних конструкцій умовно вважається, що поперечний переріз є цільним. Такий підхід, очевидно, є спрощеним. Він, по-перше, не дозволяє ураховувати жорсткості зварних швів в залежності від величин їх катетів і, відповідно, їх вплив на напружено-деформований стан (НДС) зварних конструкцій. По-друге, не дозволяє визначати характер розподілу зусиль у самих швах та місця їх концентрації.
Розробка методик розрахунку напружено-деформованого стану сталевих зварних конструкцій з урахуванням податливості зварних швів є актуальною, бо такі методики дозволяють більш точно та більш надійно розраховувати зварні конструкції та їх з’єднання.
В роботі запропоновано нову методику, що базується на теорії складених стержнів. Розвитку останньої присвячені 2-й та 3-й теоретичні розділи дисертації. Отримано аналітичні рішення по визначенню НДС 3-х шарових складених стержнів та балок з пружно-податливими в поздовжньому та абсолютно жорсткими в поперечному напрямках зв’язками. Побудовані також чисельні алгоритми розв’язків цих задач чисельним методом початкових параметрів з застосуванням процедури ортогоналізації по С.К. Годунову.
Актуальність роботи полягає перш за все в тому, що нова методика розрахунку НДС дозволяє шляхом ускладнення розрахункових схем сталевих зварних конструкцій підвищити їх надійність, а також більш точно ураховувати їх дійсну роботу. Вона дозволяє розповсюдити розрахункові моделі 2-х та 3-х шарових складених стержнів на досить широкий клас задач, таких, як проектування та визначення НДС конструкцій та їх з’єднань з перервними швами, з шарами перемінної жорсткості, вивчення механізмів розвантаження підсиленням, проектування різних підсилень ослаблених елементів конструкцій та ін.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертація є закінченою працею, яка пов`язана з науковим напрямком роботи кафедри металевих та дерев`яних конструкцій Харківського державного технічного університету будівництва і архітектури за планом Міністерства освіти й науки України “Урахування жорсткості зварних з’єднань в роботі сталевих конструкцій” (держ.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ВИЗНАЧЕННЯ НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНОГО СТАНУ СТАЛЕВИХ КОНСТРУКЦІЙ З УРАХУВАННЯМ ПРУЖНОЇ ПОДАТЛИВОСТІ ФЛАНГОВИХ ЗВАРНИХ ШВІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок