Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ БУДІВНИЦТВА КОМПОЗИТНИХ ПЛАВУЧИХ СПОРУД

УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ БУДІВНИЦТВА КОМПОЗИТНИХ ПЛАВУЧИХ СПОРУД

Назва:
УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ БУДІВНИЦТВА КОМПОЗИТНИХ ПЛАВУЧИХ СПОРУД
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
12,66 KB
Завантажень:
369
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Міністерство освіти і науки України
Національний університет кораблебудування
імені адмірала Макарова
 
Слуцький Микола Георгійович
УДК 65.012:629.5.02
УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ БУДІВНИЦТВА
КОМПОЗИТНИХ ПЛАВУЧИХ СПОРУД
Спеціальність 05.13.22 –
управління проектами та програмами
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Миколаїв 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному університеті кораблебудування
імені адмірала Макарова Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – доктор технічних наук, професор,
заслужений діяч науки і техніки України
Рашковський Олександр Саулович,
Національний університет кораблебудування
імені адмірала Макарова,
завідувач кафедри технології суднобудування.
Офіційні опоненти: - доктор технічних наук, професор
Бугаєнко Борис Андрійович,
Національний університет кораблебудування
імені адмірала Макарова,
професор кафедри морських технологій;
- кандидат технічних наук
Романчук Микола Павлович,
ВАТ “Дамен Шипярдс Океан”, генеральний директор.
Провідна установа – Київський національний університет будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України, м. Київ.
Захист відбудеться 29 травня 2006 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д38.060.02 Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова за адресою: 54025, м. Миколаїв, проспект Героїв Сталінграда, 9, ауд. 360.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова за адресою: м. Миколаїв, проспект Героїв Сталінграда, 9.
Автореферат розісланий “ ” квітня 2006 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради
доктор технічних наук, професор Б.Г. Тимошевський
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Дисертація присвячена розв’язанню важливої науково-прикладної задачі – розробці наукових основ управління проектами будівництва композитних плавучих споруд.
Будівництво композитних плавучих споруд здійснюється з використанням спеціальних, нетрадиційних для суднобудування технологій, а процес управління будівництва таких споруд має низку суттєвих особливостей: тривалий цикл будівництва; висока трудомісткість робіт; значний обсяг і номенклатура ресурсів, що вживаються; нерівномірність використання ресурсів по етапах будівництва. Тому організаційна структура та система управління виробництвом формується в залежності від типу продукції, яка виробляється, та її серійності.
Виробничо-господарська діяльність суднобудівного підприємства складна, різноманітна, і для ефективного управління ним необхідна чітка організація всіх його підрозділів і координація дій персоналу. У створенні сучасних композитних плавучих споруд бере участь велика кількість контрагентів. Від координації їхньої роботи залежить своєчасність та якість продукції, що виробляється.
Методологія системного аналізу та алгоритми діяльності різних підприємств розглядалися в працях М.З. Згуровського, В.І. Скурихіна, Є.З. Зінгера, С.Д. Бушуєва, В.Д. Шапіро, І.О. Лапкіної, К.В. Кошкіна, М.П. Романчука, Дж. Мартина, Г. Буча, С. Шлеєра та ін. Над розробленням типових автоматизованих систем управління суднобудівним виробництвом працювали ЦНДІ ТС, ЦНДІ “Румб” та Миколаївський обчислювальний центр (тепер НДІ “Центр”). Але в них не враховано складну та специфічну виробничо-господарську діяльність суднобудівного підприємства, яке будує композитні плавучі споруди.
Розроблення системи управління будівництвом композитних плавучих споруд передбачає здійснення організаційно-технологічних і технічних заходів на основі інформаційних технологій, що спрямовані на підвищення ефективності виробництва та якості продукції, яка випускається, і що забезпечують її конкурентоспроможність на світовому ринку.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота включає результати досліджень, виконаних у рамках “Координаційного плану Міністерства освіти і науки України, програма № 71 “Методи проектування та створення комп’ютеризованих систем і технологій” – тема “Розроблення системних методів проектування комп’ютеризованих систем управління виробництвом” і тема № 10 Академії інженерних наук України “Вдосконалення системи управління суднобудівних підприємств”.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ БУДІВНИЦТВА КОМПОЗИТНИХ ПЛАВУЧИХ СПОРУД

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок