Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВПЛИВ РІЗНИХ БЕТА-АДРЕНОБЛОКАТОРІВ НА СКОРОТЛИВІСТЬ МІОКАРДУ ЛІВОГО ШЛУНОЧКУ ТА ВЕГЕТАТИВНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СЕРЦЕВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ У ХВОРИХ НА КОРОНАРОГЕННУ СЕРЦЕВУ НЕДОСТАТНІСТЬ

ВПЛИВ РІЗНИХ БЕТА-АДРЕНОБЛОКАТОРІВ НА СКОРОТЛИВІСТЬ МІОКАРДУ ЛІВОГО ШЛУНОЧКУ ТА ВЕГЕТАТИВНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СЕРЦЕВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ У ХВОРИХ НА КОРОНАРОГЕННУ СЕРЦЕВУ НЕДОСТАТНІСТЬ

Назва:
ВПЛИВ РІЗНИХ БЕТА-АДРЕНОБЛОКАТОРІВ НА СКОРОТЛИВІСТЬ МІОКАРДУ ЛІВОГО ШЛУНОЧКУ ТА ВЕГЕТАТИВНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СЕРЦЕВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ У ХВОРИХ НА КОРОНАРОГЕННУ СЕРЦЕВУ НЕДОСТАТНІСТЬ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,83 KB
Завантажень:
183
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ім. О.О.Богомольця
АНДРЄЄВ ЄВГЕНІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
УДК 616.127.-005.4-06:616.12-008.46-039-085.22
ВПЛИВ РІЗНИХ БЕТА-АДРЕНОБЛОКАТОРІВ НА СКОРОТЛИВІСТЬ МІОКАРДУ ЛІВОГО ШЛУНОЧКУ ТА ВЕГЕТАТИВНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СЕРЦЕВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ У ХВОРИХ НА КОРОНАРОГЕННУ СЕРЦЕВУ НЕДОСТАТНІСТЬ
Кардіологія - 14.01.11
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата
медичних наук
Київ-2001
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Національному медичному університеті ім. акад. О.О.Богомольця МОЗ України.
Науковий керівник: доктор медичних наук, член-кор. АМН України, професор Амосова Катерина Миколаївна, Національний медичний університет ім. акад. О.О.Богомольця МОЗ України, завідуюча кафедрою госпітальної терапії №1 (м. Київ).
Офіційні опоненти:
доктор медичних наук, професор Воронков Леонід Георгійович, Інститут кардіології ім. акад. М.Д.Стражеска АМН України, науковий керівник відділу серцевої недостатності (м.Київ)
доктор медичних наук, професор Лизогуб Віктор Григорович, Національний медичний університет ім. акад. О.О.Богомольця МОЗ України, завідуючий кафедрою факультетської м. Київ).
Провідна установа – Дніпропетровська державна медична академія МОЗ України, кафедра госпітальної терапії №1.
Захист відбудеться 15.11.2001 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.003.04 при Національному медичному університеті ім. акад. О.О.Богомольця МОЗ України (м. Київ, бульвар Т.Г.Шевченка, 17, аудиторія терапевтичної клініки).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного медичного університету ім. акад. О.О.Богомольця (м.Київ, вул. Зоологічна, 3).
Автореферат розісланий 12.10.2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Кузьменко А.Я.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність та обгрунтування теми. В наш час ішемічна хвороба серця (ІХС) займає перше місце серед причин смерті населення Землі, і за прогнозами на найближчі роки буде продовжувати займати це місце. Слід відзначити, що саме серцева недостатність визначає труднощі в лікуванні ІХС та є головним предиктором неблагоприємного перебігу захворювання (Дзяк Г.В., 1998, Лізогуб В.Г., 1999). Незважаючи на те, що в літературі є багато даних про ефективність ?-адреноблокаторів (БАБ) при серцевій недостатності (Воронков Л.Г., 2001), всі вони проводились без порівняльного аналізу впливу на ефект фармакологічних властивостей препарату, а частіш за все тільки з одним БАБ в порівнянні з плацебо. Практично не вирішене питання про те, яким з БАБ віддати перевагу, в якій дозі та як довго треба продовжувати курс лікування (Edep ME, 1998, Capomolla S., 2000). Значне розповсюдження ішемічної хвороби серця з супутньою серцевою недостатністю серед населення, в т.ч. працездатного віку, труднощі в лікуванні хворих, велика летальність хворих (п'ятирічна виживаємість менше 40%) з цією патологією, незважаючи на сучасний арсенал медичних засобів зумовлює актуальність вивчення змін стану серцево-судинної системи та її регуляції в умовах лікування різними медикаментозними засобами.
Звґязок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконана в межах комплексної науково-дослідної теми кафедри госпітальної терапії №1 Національного медичного університету ім. акад. О.О.Богомольця МОЗ України “Нові аспекти лікування серцевої недостатності”, Державний реєстраційний №01960004716.
У зв'язку з цим метою даної роботи є підвищення ефективності лікування хворих ІХС з серцевою недостатністю шляхом диференційного застосування БАБ з різними фармакологічними властивостями на підставі удосконалення методів контролю за станом скорочувальної активності міокарду та вегетативного забезпечення серцевої діяльності.
Обґєктом дослідження були хворі на ІХС стабільну стенокардію напруження, ускладнену помірною серцевою недостатністю, які в складі комплексної терапії отримували ?-адреноблокатори.
Основні завдання роботи. 1. Розробити новий метод оцінки скорочувальної функції міокарду лівого шлуночку та його вегетативного забезпечення у хворих на стенокардію напруження з супутньою серцевою недостатністю.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ВПЛИВ РІЗНИХ БЕТА-АДРЕНОБЛОКАТОРІВ НА СКОРОТЛИВІСТЬ МІОКАРДУ ЛІВОГО ШЛУНОЧКУ ТА ВЕГЕТАТИВНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СЕРЦЕВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ У ХВОРИХ НА КОРОНАРОГЕННУ СЕРЦЕВУ НЕДОСТАТНІСТЬ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок