Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УправліННЯ ПІДПРИЄМСТВАМИ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ МІСТА

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УправліННЯ ПІДПРИЄМСТВАМИ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ МІСТА

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УправліННЯ ПІДПРИЄМСТВАМИ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ МІСТА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,58 KB
Завантажень:
35
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені ВОЛОДИМИРА ДАЛЯ
ГРИЦИШИН ВОЛОДИМИР ОМЕЛЯНОВИЧ
УДК 339.543
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
УправліННЯ ПІДПРИЄМСТВАМИ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ МІСТА
Спеціальність 08.06.01 – Економіка, організація і управління
підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Луганськ – 2004
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України (м. Луганськ).
Науковий керівник доктор економічних наук, професор
Кліяненко Борис Терентійович,
Луганська філія Інституту
економіко-правових досліджень
НАН України, директор.
Офіційні опоненти:
академік НАН України, доктор економічних наук, професор Чумаченко Микола Григорович, Президія Національної Академії наук України, радник Президії (м. Київ);
кандидат економічних наук, доцент Ахромкін Євген Михайлович,
Перевальська районна державна адміністрація, голова (м. Перевальськ,
Луганська область).
Провідна установа – Донецька державна академія управління Міністерства освіти і науки України, кафедра менеджменту у невиробничій сфері (м. Донецьк).
Захист відбудеться 1 квітня 2004 року о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 29.051.01 у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України за адресою: 91034, Луганськ–34, кв. Молодіжний, 20а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля за адресою: 91034,
Луганськ–34, кв. Молодіжний, 20а.
Автореферат розіслано 28 лютого 2004 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Г. В. Козаченко
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми дослідження. Створення умов прискорення економічного зростання та підвищення рівня життя в країні визначається рівнем розвитку підприємств соціально-економічної інфраструктури. Зростання потреб суспільства в послугах соціально-економічної інфраструктури є глобальним питанням і відбувається на фоні розвитку ринкових відносин, нових ринкових структур організаційно-економічного і фінансового напрямів.
Разом з тим стан підприємств соціально-економічної інфраструктури міста свідчить про наявність істотних проблем у відставанні їхньої технічної бази, непропорційності розвитку окремих галузей, в організаційній та інвестиційній відсталості підприємств. Розміри інвестицій в об'єкти невиробничої сфери і, відповідно, в об'єкти комунальної власності з кожним роком знижуються.
Корінні зміни у виробничих відносинах, економічна самостійність підприємств, розвиток місцевого самоврядування в умовах дефіциту бюджетних коштів спонукають до пошуку нетрадиційних підходів і способів організаційно-економічного забезпечення управління підприємствами соціально-економічної інфраструктури міста як з боку місцевих рад, так і самих підприємств. Одним з таких способів є розвиток малих підприємств як базового фактору формування ринкового середовища на основі розширення їхніх коопераційних зв'язків з великим бізнесом за допомогою франчайзингу. Іншими засобами підвищення рівня організаційно-економічного забезпечення управління підприємствами інфраструктурного господарства міста є застосування механізму концесії, що припускає реформування та розвиток інфраструктури міста за рахунок коштів інвесторів-концесіонерів; використання системи факторингу з метою зниження фінансових ризиків неплатоспроможності споживачів товарів і послуг; фінансування відновлення основних засобів підприємств на основі лізингу, що в економіці України дотепер не одержали належного поширення. Недостатньо вивченими є ці питання й у теоретичному плані щодо умов підприємств інфраструктури міста.
Необхідність і складність формування ефективного середовища управління підприємствами інфраструктури міста в умовах ринку при дефіциті бюджетних коштів, неплатоспроможності споживачів послуг і товарів, недостатність залучення коштів інвесторів визначили вибір теми дисертаційної роботи, її актуальність і значимість для розвитку теорії та практики організаційно-економічного забезпечення управління підприємствами інфраструктури міста.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УправліННЯ ПІДПРИЄМСТВАМИ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ МІСТА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок