Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Геологічні чинники формування олігоценових порід- колекторів Внутрішньої зони Передкарпатського прогину та їх нафтогазоносності

Геологічні чинники формування олігоценових порід- колекторів Внутрішньої зони Передкарпатського прогину та їх нафтогазоносності

Назва:
Геологічні чинники формування олігоценових порід- колекторів Внутрішньої зони Передкарпатського прогину та їх нафтогазоносності
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,09 KB
Завантажень:
451
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
міністерство оСвіти і науки україни
Івано-франківський національний технічний
університет нафти і газу
куровець сергій сергійович
Удк 553.982/981(477.8)
Геологічні чинники формування олігоценових порід-
колекторів Внутрішньої зони Передкарпатського прогину
та їх нафтогазоносності
04.00.17 – Геологія нафти і газу
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата геологічних наук
Івано-Франківськ - 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник:–
доктор геолого-мінералогічних наук, професор Маєвський Борис Йосипович, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри геології та розвідки нафтових і газових родовищ.
Офіційні опоненти:–
доктор геологічних наук Федишин Володимир Олексійович, Львівське відділення Українського державного геологорозвідувального інституту, директор.–
кандидат геолого-мінералогічних наук Штурмак Ірина Тимофіївна, Науково-дослідний проектний інститут ВАТ “Укрнафта”, начальник геологічного відділу.
Провідна установа:
Інститут геології та геохімії горючих копалин НАН України, м. Львів.
Захист дисертації відбудеться “9” лютого 2007 р. о 1230 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради К 20.052.01 при Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу (76019, м. Івано-Франківськ, вул. Карпатська, 15).
З дисертацією можна ознайомитись у науково-технічній бібліотеці Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу (76019, м. Івано-Франківськ, вул. Карпатська, 15).
Автореферат розісланий “30” грудня 2006р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради, К 20.052.01
кандидат геолого-мінералогічних наук Г.О. Жученко
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Основний видобуток нафти в Передкарпатській нафтогазоносній області ведеться із родовищ, які знаходяться у Внутрішній зоні Передкарпатського прогину. Цей регіон відноситься до найстаріших в Україні нафтогазовидобувних областей, проте його вуглеводневий потенціал далеко не вичерпаний. У зв’язку з цим актуальним є питання дослідження геологічних чинників, що впливають на формування порід-колекторів, їх фільтраційно-ємнісні властивості та нафтогазоносність.
На сьогодні існують різні погляди на формування і закономірності поширення порід-колекторів та їх нафтогазоносність у Передкарпатському прогині. Найбільше визнання серед дослідників отримали такі як вплив палеодолин, конседиментаційних піднять, а також геодинамічного розвитку Карпатського регіону тощо. Незважаючи на довголітню історію вивчення, низка питань, пов’язаних з цією проблемою, ще не вирішена або висвітлена не повністю. У зв’язку з цим виникла необхідність із використанням новітніх геолого-геофізичних і промислових матеріалів більш детально розглянути кожний з наведених чинників, визначити їх вплив на характер розповсюдження порід-колекторів, особливості їх ємнісно-фільтраційних параметрів і нафтогазоносності як на регіональному, так і на локальному рівнях.
Вирішення вказаної проблеми має важливе як наукове, так і практичне значення і є основною метою дисертаційної роботи.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Обраний напрям досліджень є складовою частиною держбюджетної теми Д-8-Ф “Геологічні чинники впливу на ємнісно-фільтраційні властивості та нафтогазоносність порід-колекторів Передкарпатського прогину” (державний реєстраційний №0104U004086) науково-дослідного інституту нафтогазових технологій ІФНТУНГ, що виконувалась на кафедрі геології та розвідки нафтових і газових родовищ ІФнТУНГ, у яких автор брав безпосередню участь, а результати наукових розробок автора покладені в основу тематичних досліджень.
Мета і завдання досліджень. Метою досліджень є виявлення впливу палеодолин, конседиментаційних піднять та геодинамічних процесів на ємнісно-фільтраційні властивості олігоценових порід-колекторів Внутрішньої зони Передкарпатського прогину та їх нафтогазоносність.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: Геологічні чинники формування олігоценових порід- колекторів Внутрішньої зони Передкарпатського прогину та їх нафтогазоносності

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок