Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФІНАНСОВИЙ ОБЛІК ТА АНАЛІЗ РЕЗУЛЬТАТІВ ДІЯЛЬНОСТІ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ

ФІНАНСОВИЙ ОБЛІК ТА АНАЛІЗ РЕЗУЛЬТАТІВ ДІЯЛЬНОСТІ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ

Назва:
ФІНАНСОВИЙ ОБЛІК ТА АНАЛІЗ РЕЗУЛЬТАТІВ ДІЯЛЬНОСТІ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,88 KB
Завантажень:
299
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Шара Євгенія Юріївна
УДК 675.1
ФІНАНСОВИЙ ОБЛІК ТА АНАЛІЗ РЕЗУЛЬТАТІВ ДІЯЛЬНОСТІ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ
08.06.04 - Бухгалтерський облік, аналіз і аудит
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ - 2001
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Науково-дослідному фінансовому інституті
при Міністерстві фінансів України,
відділі методології бухгалтерського обліку
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Швець Віктор Григорович,
Київський національний університет
імені Тараса Шевченка, професор
 
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Бородкін Олексій Сергійович,
Інститут статистики, обліку і аудиту Держкомстату України, професор
кандидат економічних наук, доцент
Головко Тетяна Василівна,
Київський національний економічний університет, доцент
Провідна установа: Національний аграрний університет
Кабінету Міністрів України,
кафедра бухгалтерського обліку і аудиту
Захист відбудеться 26.04.2001 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.055.01 в Київському національному торговельно-економічному університеті за адресою: 02156, м. Київ, вул. Кіото, 19, ауд. А – 227.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського
національного торговельно-економічного університету за адресою: 02156, м. Київ, вул. Кіото, 19.
Автореферат розісланий 22.03.2001 року
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Морозова Н.І.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Процес інтегрування України у світовий економічний простір передбачає поступове трансформування умов, суб’єктів та об’єктів господарювання відповідно до вимог, які диктує сучасний світовий ринок капіталів, товарів та інформації.
Інформація - це один з найбільш вагомих факторів, який суттєво впливає на інтенсивність та ефективність будь-яких, у тому числі й інтеграційних процесів. Інформаційною основою бізнесу є бухгалтерський облік, а його кінцевим продуктом - фінансова звітність.
Реформування бухгалтерського обліку, що триває в Україні, має за мету надати дійсним і потенційним інвесторам та кредиторам, у тому числі й зарубіжним, правдиву та неупереджену інформацію про фінансовий стан і результати діяльності суб’єктів господарювання. Причому, уже здійснені реформи, націлені на те, щоб інформація була зрозумілою та однозначно тлумачилась кожним її користувачем. Саме тому при реформуванні обрано Міжнародні стандарти бухгалтерського обліку, які визнаються та застосовуються при підготовці фінансової звітності в усьому світі.
Оскільки метою діяльності кожного суб’єкта господарювання є одержання та максимізація прибутку, то необхідно більш ретельно та кваліфіковано підходити до формування його складників - доходів та витрат, детального вивчення та аналізу факторів, під впливом яких формується фінансовий результат як кожної господарської операції зокрема, так і всієї діяльності підприємства в цілому, досліджувати динаміку, тенденції, резерви, що впливають на ефективність господарювання підприємства.
За своєю природою фінансовий результат є сукупним проявом ефективності фінансового, виробничого та організаційного менеджменту на підприємстві.
Результат діяльності формується під впливом наявності та руху грошових коштів, рівня цін, тарифів і відсоткових ставок, фіскальних регуляторів та інших економічних внутрішніх і зовнішніх чинників.
Прибуток підприємства є важливим елементом валового внутрішнього продукту, виступає джерелом поповнення державного бюджету, а отже, фінансовим ресурсом держави для реалізації програм розширеної реструктуризації суспільного виробництва та реалізації соціальних програм.
Важливість цих процесів викликає необхідність удосконалення методології бухгалтерського обліку та аналізу фінансових результатів діяльності з метою обгрунтування переліку чинників, що впливають на їх рівень, кількісної та якісної оцінки наслідків цього впливу на прогнозовані тенденції розвитку підприємства у перспективі.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ФІНАНСОВИЙ ОБЛІК ТА АНАЛІЗ РЕЗУЛЬТАТІВ ДІЯЛЬНОСТІ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок