Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Механізми ДЕРЖАВНого РЕГУЛЮВАННЯ РОЗВИТКУ людського капіталу

Механізми ДЕРЖАВНого РЕГУЛЮВАННЯ РОЗВИТКУ людського капіталу

Назва:
Механізми ДЕРЖАВНого РЕГУЛЮВАННЯ РОЗВИТКУ людського капіталу
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,38 KB
Завантажень:
297
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Харківський регіональний інститут державного управління
Дунаєв Ігор Володимирович
УДК 351.82:331.522.4
Механізми ДЕРЖАВНого РЕГУЛЮВАННЯ
РОЗВИТКУ людського капіталу
Спеціальність 25.00.02 – механізми державного управління
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з державного управління
Харків – 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор,
Заслужений працівник освіти України
Яковлєв Анатолій Іванович,
Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, професор кафедри економічної політики.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
МИХАЙЛОВА Любов Іванівна,
Сумський національний аграрний університет, завідувач кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності та євроінтеграції;
кандидат наук з державного управління, доцент
Колісніченко Наталя Миколаївна,
Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, доцент кафедри європейської інтеграції.
Захист відбудеться “23” травня 2008 р. о 14-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 64.858.01 Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за адресою: 61050, м. Харків, просп. Московський, 75, зал засідань (1-й поверх).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за адресою: 61050, м. Харків, просп. Московський, 75.
Автореферат розісланий “11” квітня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.С. Лебець
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Становлення України як незалежної, демократичної держави з ринковою економікою зумовлює зосередження уваги суспільства на проблемах збереження і поступового нарощування її освітнього та науково-технічного потенціалу, що формують основу людського капіталу. Сьогодні, коли спостерігається тенденція загального старіння населення країни при зростаючому в економіці попиті на послуги, актуалізуються питання запровадження нової моделі і стратегії розвитку держави, які, насамперед, спиратимуться на наявний людський капітал та інновації, оскільки країна, що здатна сформувати ефективну модель розвитку, отримує значні конкурентні переваги в сучасному постіндустріальному світі.
За даними Програми розвитку ООН Україна має порівняно високий рівень людського розвитку. Проте, це не гарантує сильних позицій як за вже накопиченим потенціалом, так і за деякими інституційними умовами його формування. Для України, зважаючи на розбалансованість економічної та соціальної політики, відносно низьку якість життя більшості населення і нові зовнішньополітичні виклики, що створюють реальну загрозу національній безпеці, немає альтернативи посиленню державного впливу на процеси розвитку освітньої та науково-інноваційної складових людського капіталу.
Стан наукової розробки проблеми. Питання розвитку теорії та методології державного управління як наукової галузі, оцінки ефективності державної соціально-економічної політики розглядаються у працях В. Авер’янова, О. Амосова, В. Бакуменка, В. Дзюндзюка, В. Князєва, М. Корецького, В. Корженка, Ю. Куца, С. Майбороди, В. Мамонової, О. Мордвінова, П. Надолішнього, Н. Нижник, Г. Одінцової, Я. Радиша, В. Ребкала, Ю. Сурміна, В. Тертички, В. Токовенко, В. Троня, Ю. Шарова та ін. Проблеми реалізації механізмів державного управління за умов формування інноваційно-орієнтованої економіки України знайшли своє відображення в дослідженнях О.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: Механізми ДЕРЖАВНого РЕГУЛЮВАННЯ РОЗВИТКУ людського капіталу

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок