Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРАВОВI ОСНОВИ КОНТРОЛЬНОЇ ДIЯЛЬНОСТI ЮРИДИЧНОЇ СЛУЖБИ ДЕРЖАВНОГО КОМIТЕТУ У СПРАВАХ ОХОРОНИ ДЕРЖАВНОГО КОРДОНУ УКРАЇНИ

ПРАВОВI ОСНОВИ КОНТРОЛЬНОЇ ДIЯЛЬНОСТI ЮРИДИЧНОЇ СЛУЖБИ ДЕРЖАВНОГО КОМIТЕТУ У СПРАВАХ ОХОРОНИ ДЕРЖАВНОГО КОРДОНУ УКРАЇНИ

Назва:
ПРАВОВI ОСНОВИ КОНТРОЛЬНОЇ ДIЯЛЬНОСТI ЮРИДИЧНОЇ СЛУЖБИ ДЕРЖАВНОГО КОМIТЕТУ У СПРАВАХ ОХОРОНИ ДЕРЖАВНОГО КОРДОНУ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,06 KB
Завантажень:
329
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПРИКОРДОННИХ ВІЙСЬК УКРАЇНИ
імені БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО
КIСЕЛЬ АЛЛА МИКОЛАЇВНА
УДК 344 : 342.9 : 342.518 (477)
ПРАВОВI ОСНОВИ КОНТРОЛЬНОЇ ДIЯЛЬНОСТI
ЮРИДИЧНОЇ СЛУЖБИ ДЕРЖАВНОГО КОМIТЕТУ У СПРАВАХ ОХОРОНИ ДЕРЖАВНОГО КОРДОНУ УКРАЇНИ
Спеціальність 20.02.03
Військове право; військові проблеми міжнародного права
Автореферат дисертації на здобуття
наукового ступеня кандидата юридичних наук
Здобувач А. Кісель
Хмельницький - 2000


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі конституційного, адміністративного та фінансового права Національної академії Прикордонних військ України імені Богдана Хмельницького, Державний комітет у справах охорони державного кордону України.
Науковий керівник - кандидат юридичних наук, доцент
НIМЧЕНКО Василь Іванович,
Конституційний Суд України,
суддя Конституційного Суду України.
Офіційні опоненти:
доктор юридичних наук, професор СЕЛІВАНОВ Анатолій Олександрович, Верховна Рада України, завідуючий відділом зв’язків з органами правосуддя Секретаріату Верховної Ради України;
кандидат юридичних наук, доцент БАРАНЧУК Віктор Миколайович, Хмельницький інститут регіонального управління та права; кафедра конституційного та міжнародного права, завідувач кафедри.
Провідна установа - Національна Академія Служби безпеки України, кафедра загально-правових дисциплін, м. Київ.
Захист відбудеться « 31» березня 2000 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 70.705.02 Національної академії Прикордонних військ України імені Богдана Хмельницького за адресою: 280003, м. Хмельницький, вул. Шевченка, 46.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національної академії Прикордонних військ України (280003, м. Хмельницький, вул. Шевченка, 46).
Автореферат розісланий « 24 » лютого 2000 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат педагогічних наук,
доцент А.В.Галімов.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Успішна реалізація заходів і досягнення цілей реформування Прикордонних військ, яке проводиться в Україні, залежить від виконання цілого ряду завдань, одним з яких є підтримання на високому рівні законності та правопорядку у Прикордонних військах України.
Дане завдання виконують всі військові органи в межах наданих їм повноважень, при неухильному і суворому дотриманні і виконанні законів і інших правових актів у своїй повсякденній діяльності.
В даному контексті особливий інтерес викликає діяльність юридичної служби, яка організаційно входить до структури вказаних органів, оскільки для неї зміцнення законності, захист прав і законних інтересів органів військового управління, військових частин, з'єднань і підприємств Прикордонних військ України, правове забезпечення їх діяльності є одним з найважливіших завдань.
Оскільки контроль є одним із способів забезпечення законності, юридична служба Державного комітету у справах охорони державного кордону України наділена рядом контрольних повноважень.
Дослідженню окремих напрямків діяльності юридичної служби були присвячені роботи цілого ряду науковців ще у радянський період. Зокрема, дане питання досліджувалось у роботах Ю.М.Арістакова, В.М.Бєрєжнова, О.М.Бухаловського, В.С.Анохіна, В.М.Паращенко, А.М.Мартем’янової, Г.В.Пронської, К.С.Юдельсона, I.М.Зайцева, I.Л.Зубової, Л.К.Меренкової та інших науковців.
Разом з тим, цілісного дослідження з проблем саме контрольної діяльності юридичної служби не проводилось, багато її аспектів на сьогодні залишаються практично не вивченими. Це стосується і розгляду поняття самого контролю юридичної служби, основних напрямків і форм його здійснення, а також інших принципово важливих питань.
Крім того, на даний час в теорії правової роботи і в практичній діяльності юридичної служби з'явилось багато нововведень, які на сьогоднішньому етапі розвитку військово-адміністративної науки вимагають свого науково-теоретичного осмислення. В повній мірі це положення стосується і контрольних функцій та повноважень юридичної служби.
Беручи до уваги те значення, яке має діяльність юридичної служби Державного комітету у справах охорони державного кордону України у забезпеченні законності і правопорядку в Прикордонних військах України, слід прийти до висновку про необхідність теоретичної розробки наукових рекомендацій для їх практичної діяльності.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ПРАВОВI ОСНОВИ КОНТРОЛЬНОЇ ДIЯЛЬНОСТI ЮРИДИЧНОЇ СЛУЖБИ ДЕРЖАВНОГО КОМIТЕТУ У СПРАВАХ ОХОРОНИ ДЕРЖАВНОГО КОРДОНУ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок