Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> АДАПТИВНІ МОДЕЛІ ВИБОРУ РЕКЛАМНОЇ КАМПАНІЇ ПІДПРИЄМСТВА

АДАПТИВНІ МОДЕЛІ ВИБОРУ РЕКЛАМНОЇ КАМПАНІЇ ПІДПРИЄМСТВА

Назва:
АДАПТИВНІ МОДЕЛІ ВИБОРУ РЕКЛАМНОЇ КАМПАНІЇ ПІДПРИЄМСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,72 KB
Завантажень:
73
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ТОНЄВА КРИСТИНА ВАЛЕРІЇВНА
УДК 330.45:658.84
АДАПТИВНІ МОДЕЛІ ВИБОРУ
РЕКЛАМНОЇ КАМПАНІЇ ПІДПРИЄМСТВА
Спеціальність 08.03.02 –
економіко-математичне моделювання
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків, 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському національному економічному університеті,
Міністерство освіти і науки України
Науковий керівник кандидат економічних наук, доцент
Раєвнєва Олена Валентинівна
Харківський національний економічний університет,
доцент кафедри економічної кібернетики
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Заруба Виктор Яковлевич,
Національний технічний університет
„Харківський політехнічний інститут”,
завідуючий кафедрою економічної
кібернетики та маркетингового менеджменту
кандидат економічних наук, доцент
Лилик Ірина Вікторівна,
Київський національний економічний університет,
доцент кафедри маркетингу
Провідна установа _ Донецький національний університет
Міністерства освіти і науки України,
кафедра економічної кібернетики, (м. Донецьк)
Захист відбудеться 11 листопада 2004 р. о 13 на засіданні спеціалізованої вченої ради, шифр К 64.055.02, у Харківському національному економічному університеті за адресою: 61001, м. Харків, пр. Леніна, 9-а.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Харківського національного економічного університету за адресою: 61001, м. Харків, пр. Леніна, 9-а.
Автореферат розісланий „9” жовтня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Красноносова О. М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
В останні роки в Україні відбулися глибокі економічні зміни, обумовлені трансформаційними процесами. Реформування адміністративно-командної економіки в ринкову значною мірою змінило інфраструктуру ринку, умови функціонування всіх її складових. Досвід попередніх періодів є недостатньою основою для розв’язання принципово нових задач управління поведінкою підприємства в зовнішньому середовищі, що динамічно змінюється.
Вихідними передумовами до впровадження нових способів і методів управління стали основні положення теорії маркетингу. Розвиток концепцій маркетингу в різних країнах показав, що їхня практична реалізація залежить від загальної економічної ситуації в країні, участі регламентуючих функцій держави в бізнес–діяльності, та рівня розвитку систем масового виробництва, рівня розвитку технологій.
Проблеми ефективності маркетингової системи актуальні для всіх учасників процесу просування продукції (послуг) до кінцевих споживачів _торговців і посередників, виробників і розроблювачів. Тому кожна фірма вирішує властиві тільки їй маркетингові задачі. Одним із основних інструментів реалізації маркетингового плану підприємства виступає рекламна кампанія. Тому підвищення якості й оперативності прийнятих рішень у галузі рекламної діяльності є необхідною умовою досягнення маркетингових цілей підприємства. Крім того, сучасна практика рекламування, не має широкого досвіду використання економіко_математичних методів та моделей, на підставі яких керівники підприємств мали б можливість розробки, адаптивних до збурень зовнішнього середовища управлінських рішень.
Актуальність теми. Оскільки рекламний ринок України сформувався порівняно недавно, то на відміну від традиційних ринків у ньому немає остаточно усталених зв'язків і відносин. Однак об'єктивна необхідність у просуванні вироблених і реалізованих товарів спонукає національні підприємства до тісної взаємодії з операторами рекламного ринку. На сьогоднішній день найбільшу питому вагу витрат на рекламу в сукупному рекламному бюджеті України несуть рекламодавці закордонних фірм, що пояснюється великим накопиченим ними досвідом і високим рівнем знань у даній галузі.
Актуальність рекламної діяльності фірми в загальному контурі маркетингових досліджень обумовила інтерес до неї з боку вчених. Теоретичним, методологічним і практичним аспектам даної проблеми присвячені праці таких закордонних і вітчизняних учених, як Котлер Ф.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: АДАПТИВНІ МОДЕЛІ ВИБОРУ РЕКЛАМНОЇ КАМПАНІЇ ПІДПРИЄМСТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок