Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕКОНОМІЧНА ЕФЕКТИВНІСТЬ ГАЛУЗІ СКОТАРСТВА В СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВАХ ПІВНІЧНО-ЗАХІДНОГО ПОЛІССЯ

ЕКОНОМІЧНА ЕФЕКТИВНІСТЬ ГАЛУЗІ СКОТАРСТВА В СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВАХ ПІВНІЧНО-ЗАХІДНОГО ПОЛІССЯ

Назва:
ЕКОНОМІЧНА ЕФЕКТИВНІСТЬ ГАЛУЗІ СКОТАРСТВА В СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВАХ ПІВНІЧНО-ЗАХІДНОГО ПОЛІССЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,65 KB
Завантажень:
234
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
“ДЕРЖАВНИЙ АГРОЕКОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ”
МАРТИНЧИК Олег Анатолійович
УДК:338.43:636.2(477.81)
ЕКОНОМІЧНА ЕФЕКТИВНІСТЬ ГАЛУЗІ СКОТАРСТВА
В СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВАХ
ПІВНІЧНО-ЗАХІДНОГО ПОЛІССЯ
Спеціальність 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (економіка сільського господарства і АПК)
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Житомир – 2007
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Державному вищому навчальному закладі “Державний агроекологічний університет” Міністерства аграрної політики України.
Науковий керівник: | доктор економічних наук, професор
Зимовець Віктор Наумович,
Державний вищий навчальний заклад
“Державний агроекологічний університет”,
професор кафедри фінансів і аудиту
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
Березівський Петро Степанович,
Львівський державний аграрний університет, завідувач кафедри менеджменту організацій ім. проф. Є. Храпливого
кандидат економічних наук,
старший науковий співробітник
Мазуренко Олена Василівна,
ННЦ “Інститут аграрної економіки” УААН,
старший науковий співробітник
відділу форм господарювання
Захист дисертації відбудеться 28 листопада 2007 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 14.083.02 у Державному вищому навчальному закладі “Державний агроекологічний університет” Міністерства аграрної політики України за адресою: 10008, м. Житомир, Старий бульвар, 7, ауд. 55.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Державного вищого навчального закладу “Державний агроекологічний університет” Міністерства аграрної політики України за адресою: 10008, м. Житомир, Старий бульвар, .
Автореферат розісланий 27 жовтня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук, доцент В.П. Якобчук


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Скотарство є однією з провідних галузей сільського господарства України і займає вагоме місце у вирішенні проблеми продовольчої безпеки держави, оскільки забезпечує потребу населення в цінних продуктах харчування – молоці і яловичині. Проте галузь перебуває в депресивному стані, що є результатом розриву економічних зв’язків виробників продукції скотарства та необґрунтованого встановлення низьких закупівельних цін переробними підприємствами. Це призвело до скорочення чисельності поголів’я ВРХ, зменшення продуктивності тварин і, як наслідок, зниження ефективності виробництва продукції практично в усіх сільськогосподарських підприємствах.
Ведення галузі скотарства в Північно-Західному Поліссі України є одним із пріоритетних напрямів економічної діяльності, оскільки підприємства цього регіону мають сприятливі природно-економічні умови для виробництва продукції, займають вагому частку у валовому виробництві молока і м’яса ВРХ. Однак частина території цього регіону постраждала внаслідок радіаційного забруднення через аварію на Чорнобильській АЕС. В цьому контексті особливої актуальності набуває провадження комплексних досліджень стану підприємств галузі скотарства та розробка відповідної системи контрзаходів, спрямованих на підвищення ефективності функціонування та зменшення радіозабрудненості території, що дозволить отримувати якісну і екологічно чисту продукцію для забезпечення продовольчих потреб населення. Це визначило вибір теми дисертаційного дослідження.
Стан вивчення проблеми. Значний вклад у вивчення проблем формування галузей тваринництва в умовах різних форм власності і господарювання, напрямів їх реалізації, забезпечення ефективного господарювання здійснили такі відомі вітчизняні науковці, як В.Г. Андрійчук, П.С. Березівський, З.П. Березівський, В.Н. Зимовець, М.М. Ільчук, О.В. Мазуренко, В.Я. Месель-Веселяк, В.М. Микитюк, Т.Л. Мостенська, П.Т. Саблук, В.К. Савчук, Н.В. Сеперович, І.Н. Топіха, Г.В. Черевко, О.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ЕКОНОМІЧНА ЕФЕКТИВНІСТЬ ГАЛУЗІ СКОТАРСТВА В СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВАХ ПІВНІЧНО-ЗАХІДНОГО ПОЛІССЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок