Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЗАДАЧІ МАРШРУТИЗАЦІЇ В ГІБРИДНІЙ МЕРЕЖІ ПЕРЕДАЧІ ДАНИХ ЄДИНОЇ СУПУТНИКОВОЇ СИСТЕМИ ПЕРЕДАЧІ ІНФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ

ЗАДАЧІ МАРШРУТИЗАЦІЇ В ГІБРИДНІЙ МЕРЕЖІ ПЕРЕДАЧІ ДАНИХ ЄДИНОЇ СУПУТНИКОВОЇ СИСТЕМИ ПЕРЕДАЧІ ІНФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ

Назва:
ЗАДАЧІ МАРШРУТИЗАЦІЇ В ГІБРИДНІЙ МЕРЕЖІ ПЕРЕДАЧІ ДАНИХ ЄДИНОЇ СУПУТНИКОВОЇ СИСТЕМИ ПЕРЕДАЧІ ІНФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,22 KB
Завантажень:
476
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ“
КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
Нежуренко Олександр Григорович
УДК 621.394/396:520.6.04
ЗАДАЧІ МАРШРУТИЗАЦІЇ В ГІБРИДНІЙ МЕРЕЖІ ПЕРЕДАЧІ ДАНИХ ЄДИНОЇ СУПУТНИКОВОЇ СИСТЕМИ ПЕРЕДАЧІ ІНФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ
05.12.02 – Телекомунікаційні системи та мережі
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2004
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут” на кафедрі телекомунікаційних систем та мереж
Науковий керівник:
доктор технічних наук, професор
Сундучков Костянтин Станіславович,
Національний технічний університет України
“Київський політехнічний інститут”,
професор кафедри телекомунікаційних систем та мереж
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор
Беркман Любов Наумівна,
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій,
завідувач кафедри телекомунікаційних систем
кандидат технічних наук
Дзюба Юрій Володимирович,
ТОВ “Телеком-АТЕЛ”, технічний директор
Провідна установа:
Український науково-дослідний інститут зв'язку (м. Київ)
Державного комітету зв’язку та інформатизації та України
Захист дисертації відбудеться “ 9 ” квітня 2004 р. о 15-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.002.14 Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” за адресою:
256056, Київ, проспект Перемоги , 37, навчальний корпус № 1 , аудиторія 163
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” за адресою:
256056, Київ, проспект Перемоги , 37
Автореферат розісланий “__4__”_березня____2004 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради __________ Уривський Л.О.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. За останні роки в Україні відбулися істотні зміни в соціальній і політичній сферах життя суспільства. Одним з результатів таких змін явилася інтенсифікація ділової активності і зв'язана з нею підвищення вимог до послуг зв'язку. Поряд з розвитком мереж загального користування значно збільшилося число розробок систем зв'язку різних відомств, а також міжвідомчих мереж, до яких відноситися мережа передачі даних Єдиної супутникової системи передачі інформації (ЄССПІ) України.
Поряд із загальними закономірностями побудови і функціонування мереж зв'язку будь-якого типу, відомчі (міжвідомчі) мережі зв'язку можуть істотно відрізнятися від мереж загального користування. Це, у першу чергу, обумовлюється специфічними вимогами з боку користувачів послуг відомчих мереж і необхідністю забезпечення функціонування таких мереж в умовах, що істотно відрізняються від повсякденних умов мереж зв'язку загального користування.
Специфіка створення мережі передачі даних ЄССПІ, а саме включення її до складу, як наземних вузлів комутації пакетів, так і супутникової мережі, обумовлює виділення її в особливий клас — гібридних мереж зв'язку (ГМЗ).
В даний час є досить великий перелік науково технічної літератури з детальним описом розв'язуваних цими системами задач і методами рішення задач маршрутизації, що найбільш часто зустрічаються в телефонних мережах і мережах передачі даних. Разом з тим у цих джерелах, як правило, відсутні методи рішення задач маршрутизації в гібридних мережах зв'язку або розглядаються лише окремі випадки. Без вирішення задачі маршрутизації для гібридних мереж зв'язку, що враховує необхідність максимального використання ресурсів як наземних, так і супутникових мереж, неможливо забезпечити ефективність роботи таких мереж.
У зв'язку з цим проведення досліджень і розробок по створенню відповідній поставленій проблемі методик рішення задач маршрутизації в ГМЗ є актуальним.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана в рамках наукового напрямку, що досліджується на кафедрі засобів телекомунікацій Національного технічного університету України „Київський політехнічний інститут”, а також у рамках науково-дослідної роботи „Сигнал-2” (номер державної реєстрації № 0197U013058), що виконувалася ДП “Укркосмос” в рамках Національної космічної програми України.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ЗАДАЧІ МАРШРУТИЗАЦІЇ В ГІБРИДНІЙ МЕРЕЖІ ПЕРЕДАЧІ ДАНИХ ЄДИНОЇ СУПУТНИКОВОЇ СИСТЕМИ ПЕРЕДАЧІ ІНФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок