Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МІКРОБІОЦЕНОЗ ПІХВИ ПРИ ЗАГРОЗІ ПЕРЕРИВАННЯ ВАГІТНОСТІ І ЙОГО КОРЕКЦІЯ

МІКРОБІОЦЕНОЗ ПІХВИ ПРИ ЗАГРОЗІ ПЕРЕРИВАННЯ ВАГІТНОСТІ І ЙОГО КОРЕКЦІЯ

Назва:
МІКРОБІОЦЕНОЗ ПІХВИ ПРИ ЗАГРОЗІ ПЕРЕРИВАННЯ ВАГІТНОСТІ І ЙОГО КОРЕКЦІЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,76 KB
Завантажень:
494
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
Одеський державний медичний університет
ХЕПАТРАУД АППОЛІНЕР
УДК 616. 98:618.215-055.26
МІКРОБІОЦЕНОЗ ПІХВИ ПРИ
ЗАГРОЗІ ПЕРЕРИВАННЯ ВАГІТНОСТІ І ЙОГО КОРЕКЦІЯ
14.01.01 – акушерство і гінекологія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Одеса - 2005
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Одеському державному медичному університеті Міністерства охорони здоров’я України
Науковий керівник – доктор медичних наук, професор
Нагорна Вікторія Федорівна, Одеський державний медичний університет МОЗ України, професор кафедри акушерства і гінекології № 1.
Офіційні опоненти:
- доктор медичних наук, професор Андрієвський Олександр Георгійович, Український НДІ морської медицини МОЗ України, завідувач відділу гінекології
- доктор медичних наук, професор Бойчук Алла Володимирівна, Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я. Горбачевського МОЗ України, завідувач кафедри акушерства та гінекології ФПО
Провідна установа:
Київська медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України, кафедра акушерства, гінекології та перинатології, м. Київ.
Захист відбудеться 23.02.2005 р. о_14__годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.600.02 при Одеському державному медичному університеті МОЗ України (65026, м. Одеса, Валіховський пров, 2).
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Одеського державного медичного університету МОЗ України (65026, м. Одеса, Валіховський пров, 2).
Автореферат розіслано 21.01. 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
к.мед.н. Старець О.О.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми.
Проблеми невиношування вагітності і інфекції як причини невиношування, а також інфекції як причини післяпологових септичних ускладнень є вкрай актуальними для усього світу: для країн Європи, Азії. За даними ВООЗ, високий відсоток ускладнень цієї патології зустрічається в країнах африканського континенту – 90%, в тому числі і в Центральноафриканській республіці – 14%.
Не дивлячись на істотний прогрес, досягнутий за останні десятиріччя в акушерстві і гінекології, проблема невиношування вагітності до теперішнього часу залишається однією з найскладніших (Серова О.Ф., Федорова М.В., Полетаев А.Б., 1999; Кошелева Н.Г., Аржанова О.Н., Плужникова Т.А., 2002). Невиношування вагітності - універсальний показник реакції організму на будь-який вираз неблагополуччя матері, плоду, чинників навколишнього середовища, професійно-виробничих і інших несприятливих чинників (Сидельникова В.Н., 1999; Кошелева Н.Г., Аржанова О.Н., Плужникова Т.А., 2002).
Загроза переривання вагітності є одним з найпоширеніших видів ускладнення гестації. Природа цієї патології поліетіологічна (Кошелева Н.Г., Аржанова О.Н., Плужникова Т.А., 2002). Певне значення в патогенезі переривання вагітності має активація місцевих чинників: простагландинів, цитокінів, кінінів, гормонів і чинників зростання, медіаторів, систем фібринолізу і згортання крові. В перериванні вагітності другої половини істотну роль грає підвищення збудливості і скоротливої діяльності матки під впливом вищезазначених чинників. Не дивлячись на численні і різноманітні причини, всі автори частіше виділяють інфікування родових шляхів (Анастасьева В.Г., 1998; Стрижаков А.Н., Баев О.Р., Буданов П.В., 2003).
У останнє десятиріччя у жінок багатьох країн світу відзначене зростання інфекцій піхви, які міцно займають перше місце в структурі акушерсько - гінекологічних захворювань. На загальному фоні збільшення частоти хламідіозу, тріхомоніазу, гонореї і інших сексуально - трансмісивних захворювань спостерігається збільшення частоти інфекцій піхви, що протікають з участю мікроорганізмів, які входять до складу нормальної мікрофлори піхви. Стало ймовірним, що нормальна флора статевих шляхів за певних умов набуває патогенних властивостей, а її представники стають збудниками цілого ряду хвороб. Це примушуує більш пильно досліджувати стан мікробіоценозу піхви як потенційного резервуару мікробів - збудників, які можуть викликати патологічний процес (Кира Е.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: МІКРОБІОЦЕНОЗ ПІХВИ ПРИ ЗАГРОЗІ ПЕРЕРИВАННЯ ВАГІТНОСТІ І ЙОГО КОРЕКЦІЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок