Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат українською: СТВОРЕННЯ ВИХІДНОГО МАТЕРІАЛУ ДЛЯ АДАПТИВНОЇ СЕЛЕКЦІЇ ОЗИМОЇ М’ЯКОЇ ПШЕНИЦІ В УМОВАХ ПІВДЕННО-СХІДНОЇ ЧАСТИНИ СТЕПУ УКРАЇНИ

СТВОРЕННЯ ВИХІДНОГО МАТЕРІАЛУ ДЛЯ АДАПТИВНОЇ СЕЛЕКЦІЇ ОЗИМОЇ М’ЯКОЇ ПШЕНИЦІ В УМОВАХ ПІВДЕННО-СХІДНОЇ ЧАСТИНИ СТЕПУ УКРАЇНИ / сторінка 5

Назва:
СТВОРЕННЯ ВИХІДНОГО МАТЕРІАЛУ ДЛЯ АДАПТИВНОЇ СЕЛЕКЦІЇ ОЗИМОЇ М’ЯКОЇ ПШЕНИЦІ В УМОВАХ ПІВДЕННО-СХІДНОЇ ЧАСТИНИ СТЕПУ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,60 KB
Завантажень:
500
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 

Найрозповсюдженішим видом прихованостеблових шкідників є шведська муха – 66,4% від загальної кількості мух у пробах. У сорту Ніконія коефіцієнт шкідливості при ушкодженні головного стебла шведською мухою склав 88,3%, стебел першого порядку – 36,8%, другого – 28,2% і підгону – 10,7%; у відносно стійкого сорту Донецька 6, відповідно, 57,9; 21,6; 16,2 і 6,5%. При ушкодженні головного стебла сорту Ніконія маса зерна з колоса знижувалася на 44,8%, маса 1000 зерен на 34,0%. Високостійкі до пошкоджень сорти Напівкарлик 3 і Донецька 6 (рис. 1).
Для проведення оцінки стійкості зернових культур до злакових мух пропонуємо використовувати показник – модуль шкідливості:
Мш= Kш П / 100%
де, Мш – модуль шкідливості, %; Kш – коефіцієнт шкідливості, %;
П – пошкодженність стебел, %.
Особливості формування продуктивності та якості зерна
озимої м’якої пшениці
Одним із чинників потенційної продуктивності озимої пшениці є тривалість вегетаційного періоду. Встановлена висока позитивна кореляція між урожайністю зерна та тривалістю вегетаційного періоду (r=0,71-0,85). Сорти озимої пшениці залежно від групи стиглості та умов навколишнього середовища характеризуються різною кількістю репродуктивних органів та тривалістю їх формування. Скоростиглі сорти формують на 18-20% меншу кількість колоскових бугорків і продуктивних колосків колоса у порівнянні з пізньостиглими.
На формування продуктивності озимої пшениці істотно впливають висота рослини та особливості будови стебла. Стійкість до вилягання насамперед визначається висотою (r=0,75), товщиною та міцністю соломини, довжиною двох нижніх і верхнього міжвузлів. Позитивний вплив генів короткостебельності на ріст урожайності відбувається в першу чергу за рахунок підвищення стійкості до вилягання (r=0,33-0,72). Це здійснюється, з одного боку за рахунок зниження висоти (r=-0,60...-0,66), а з іншого, за рахунок посилення міцності стебла (r=0,42-0,85)
Продукційний процес значною мірою залежить також від фотосинтетичної діяльності рослинного організму. Число зерен у колосі та маса 1000 зерен знаходяться у тісному позитивному взаємозв'язку з фотосинтезуючою поверхнею листя r=0,59-0,81 і r=0,45-0,91 відповідно. Площа листкової поверхні масово наростає до фази виходу в трубку, а потім поступово зменшується, за рахунок відмирання нижніх листків. Високопродуктивні сорти (Донецька 48, Лузанівка одеська) характеризуються більш потужним фотосинтетичним апаратом, порівняно з менш продуктивними формами (Ніконія, Донецька 6). Фотосинтетична активність досягає максимальних величин у фазі цвітіння.
Урожайність зерна – комплексний показник, що визначається багатьма складовими – елементами продуктивності. Невелика кількість продуктивних пагонів може бути частково компенсована збільшенням кількості колосків у колосі; менша кількість колосків – кількістю сформованих зерен, а їх невелика кількість – підвищенням маси 1000 зерен. Найбільшу масу зерна з рослини мали сорти Одеська 267 (8,23 г) та Донецька 48 (7,45 г), за масою 1000 зерен найкращими були Донецька 6 (45,37 г) та Донецька 48 (45,02 г). Кількість зерен у колосі залежить у більшості випадків від кумулятивної дії факторів за період першої половини вегетації; маса зерна з колоса, навпаки, реалізується лише в останні дні перед дозріванням.
Якісні показники зерна озимої м’якої пшениці характеризувалися значною фенотиповою мінливістю. Високим вмістом білка у зерні відрізнявся сорт Лузанівка одеська (14,0%), за вмістом клейковини у зерні кращим був Альбатрос одеський (30,9%), а найвищу хлібопекарську оцінку мав сорт Одеська 267 (4,8 бала).
Генетичний контроль, мінливість, успадкування та використання
досліджуваних господарськи-цінних ознак і властивостей
в селекції озимої м’якої пшениці
Ріст та розвиток рослин відбувається під контролем відповідних генетичних систем, які у взаємодії з температурним, світловим та іншими факторами навколишнього середовища визначають загальну продуктивність рослини.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Реферат на тему: СТВОРЕННЯ ВИХІДНОГО МАТЕРІАЛУ ДЛЯ АДАПТИВНОЇ СЕЛЕКЦІЇ ОЗИМОЇ М’ЯКОЇ ПШЕНИЦІ В УМОВАХ ПІВДЕННО-СХІДНОЇ ЧАСТИНИ СТЕПУ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок