Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРОДУКТИВНІ І БІОЛОГІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ ОВЕЦЬ ЦИГАЙСЬКОЇ ПОРОДИ ТА ЇХ ПОМІСЕЙ ПРИ РІЗНИХ ВАРІАНТАХ СХРЕЩУВАННЯ З АСКАНІЙСЬКИМИ КРОСБРЕДАМИ

ПРОДУКТИВНІ І БІОЛОГІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ ОВЕЦЬ ЦИГАЙСЬКОЇ ПОРОДИ ТА ЇХ ПОМІСЕЙ ПРИ РІЗНИХ ВАРІАНТАХ СХРЕЩУВАННЯ З АСКАНІЙСЬКИМИ КРОСБРЕДАМИ

Назва:
ПРОДУКТИВНІ І БІОЛОГІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ ОВЕЦЬ ЦИГАЙСЬКОЇ ПОРОДИ ТА ЇХ ПОМІСЕЙ ПРИ РІЗНИХ ВАРІАНТАХ СХРЕЩУВАННЯ З АСКАНІЙСЬКИМИ КРОСБРЕДАМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,38 KB
Завантажень:
161
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ХЕРСОНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ЧІГІРЬОВ ВАЛЕРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
УДК 636.32/38.082
ПРОДУКТИВНІ І БІОЛОГІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ ОВЕЦЬ ЦИГАЙСЬКОЇ ПОРОДИ ТА ЇХ ПОМІСЕЙ ПРИ РІЗНИХ ВАРІАНТАХ СХРЕЩУВАННЯ З АСКАНІЙСЬКИМИ КРОСБРЕДАМИ
06.02.01 – розведення та селекція тварин
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата сільськогосподарських наук
Херсон – 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Одеському державному сільськогосподарському інституті.
Науковий керівник: кандидат сільськогосподарських наук, професор Чепур
Валентина Кузьмівна, професор кафедри генетики,
розведення і годівлі сільськогосподарських тварин,
Одеський державний сільськогосподарський інститут.
Офіційний опонент: доктор сільськогосподарських наук, професор
Вовченко Борис Омелянович,
Херсонський державний аграрний університет,
завідувач кафедри годівлі сільськогосподарських тварин;
Офіційний опонент: кандидат сільськогосподарських наук, старший науковий
співробітник Жарук Павло Григорович,
Інститут тваринництва степових районів ім. М.Ф.Іванова
“Асканія-Нова” УААН, лабораторія напівтонкорунного
вівчарства
Провідна установа: Дніпропетровський державний аграрний університет, ка-
федра технології виробництва продуктів тваринництва,
Міністерство аграрної політики України, м. Дніпро-
петровськ.
Захист дисертації відбудеться 18.05.2001 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 67.830.02 в Херсонському державному аграрному університеті (73006, Херсон - 6, вул. Р.Люксембург, 23, головний навчальний корпус, аудиторія 64).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Херсонського державного аграрного університету за адресою: 73006, Херсон-6, вул. Р. Люксембург 23, головний навчальний корпус.
Автореферат розісланий 17.04.2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Карапуз В.Д.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Вступ. Різноманітність порід і напрямків вівчарства України зумовлена природно-економічними умовами та зональними традиціями ведення галузі.
Зараз назріла необхідність відродження вівчарства та його подальшого розвитку з урахуванням вимог ринку. На це спрямована і Постанова Кабінету Міністрів України, якою передбачено застосування економічних важелів, що будуть сприяти перетворенню вівчарства в конкурентоспроможну галузь тваринництва.
Актуальність теми. На Одещині вівчарство завжди було традиційною галуззю тваринництва, а особливо в південних районах. Найбільш поширеною є цигайська порода овець, яка розводиться дуже давно і добре адаптована до місцевих умов. Удосконалення цієї породи за рахунок внутрішньопородних ресурсів не привело до суттєвого підвищення продуктивності тварин. Тому виникла потреба пошуку інших, більш ефективних заходів, які б забезпечили створення популяції нових генетичних комплексів та зміну її структури.
Введення в селекційний процес кращого генофонду м'ясо-вовнових овець асканійської селекції – асканійських кросбредів є доцільним і обгрунтованим.
Досвід передових господарств нашої країни і практика вівчарства зарубіжних країн свідчать про те, що використання баранів інтенсивних типів забезпечує одержання кросбредної вовни і вовни кросбредного типу, позитивно впливає на м'ясну продуктивність потомства. (В.К.Чепур, 1998, П.І. Польська, 1998; Б.О. Вовченко, 1990; Т.О.Чорномиз, 1998; М.А.Петришин, 1998; Д.І.Фурдак, 1996; В.І.Бєлогурова, В.А.Осадчий, 1998; О.С.Карпова та ін., 1982; Ф.В.Ільєв та ін., 1976; В.П.Лушніков, 1983; В.А. Радіонов, 1979; Махмуд Реяд, 1990).
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дана робота виконана на кафедрі генетики, розведення і годівлі сільськогосподарських тварин Одеського державного сільськогосподарського інституту, входила в державний план наукових досліджень кафедри по комплексній темі “Розробка і впровадження сучасних засобів селекції для поліпшення продуктивності жуйних тварин півдня України” і є завданням координаційного плану Головної організації – Інституту тваринництва степових районів ім.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ПРОДУКТИВНІ І БІОЛОГІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ ОВЕЦЬ ЦИГАЙСЬКОЇ ПОРОДИ ТА ЇХ ПОМІСЕЙ ПРИ РІЗНИХ ВАРІАНТАХ СХРЕЩУВАННЯ З АСКАНІЙСЬКИМИ КРОСБРЕДАМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок