Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБЛІК І АНАЛІЗ МАТЕРІАЛЬНИХ СИРОВИННИХ РЕСУРСІВ (на прикладі плодоовочевої консервної промисловості)

ОБЛІК І АНАЛІЗ МАТЕРІАЛЬНИХ СИРОВИННИХ РЕСУРСІВ (на прикладі плодоовочевої консервної промисловості)

Назва:
ОБЛІК І АНАЛІЗ МАТЕРІАЛЬНИХ СИРОВИННИХ РЕСУРСІВ (на прикладі плодоовочевої консервної промисловості)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,07 KB
Завантажень:
12
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ СТАТИСТИКИ, ОБЛІКУ ТА АУДИТУ
ДЕРЖКОМСТАТУ УКРАЇНИ
 
 
Крамарчук Світлана Петрівна
 
УДК: 657.471
ОБЛІК І АНАЛІЗ МАТЕРІАЛЬНИХ
СИРОВИННИХ РЕСУРСІВ
(на прикладі плодоовочевої консервної промисловості)
 
Спеціальність 08.06.04. - Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ - 2006


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Житомирському державному технологічному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Герасимович Анатолій Михайлович,
Київський національний економічний університет
імені Вадима Гетьмана,
професор кафедри банківської справи
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Осадчий Юрій Іванович,
Міжгалузевий інститут управління,
завідувач кафедри обліку і аудиту
кандидат економічних наук
Жук Наталія Леонідівна,
Національний науковий центр
“Інститут аграрної економіки” УААН,
заступник завідувача відділу
методології обліку та аудиту
Провідна установа: Національний аграрний університет
Кабінету міністрів України,
кафедра бухгалтерського обліку і аудиту, м. Київ.
Захист дисертації відбудеться “16” травня 2006 р. о 16-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.870.01 в Державній академії статистики, обліку та аудиту Держкомстату України за адресою: 04107, м. Київ, вул. Підгірна, 1, ауд. 23.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Державної академії статистики, обліку та аудиту Держкомстату України за адресою: 04107, м. Київ, вул. Підгірна, 1, ауд. 36.
Автореферат розісланий “ __ ” квітня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук Л.О. Свистун-Золотаренко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Основним завданням діяльності будь-якого підприємства є оптимізація його виробничої програми, що дозволяє збільшити прибуток або досягти очікуваних соціальних ефектів. Перехід до ринкових відносин вимагає від плодоовочевих консервних підприємств нових підходів до управління господарською діяльністю. В зв’язку з цим постійно існує потреба в удосконаленні існуючих і запровадженні принципово нових підходів до управління матеріальними сировинними ресурсами, які є одним з основних компонентів виробничого процесу у плодоовочевій консервній промисловості. Важливу роль у підвищенні ефективності їх використання на підприємстві відіграє, насамперед, правильна організація бухгалтерського обліку та аналізу як джерела інформації для прийняття управлінських рішень.
Процес реформування вітчизняної системи бухгалтерського обліку із застосуванням міжнародних стандартів зумовив суттєві зміни в організації та методології обліку матеріальних ресурсів плодоовочевих консервних підприємств. Підприємства отримали значні можливості у виборі облікової політики щодо цього об’єкта. Але для прийняття ефективних управлінських рішень необхідна більша аналітичність та оперативність облікової інформації про матеріальні сировинні ресурси.
Вивченню проблеми вдосконалення обліку та аналізу матеріальних сировинних ресурсів приділялося багато уваги на всіх етапах економічного розвитку. В науковій літературі їй присвячено чимало праць вітчизняних вчених-економістів, зокрема: М.Т. Білухи, Ф.Ф. Бутинця, Я.А. Гончарука, З.В. Гуцайлюка, А.М. Герасимовича, Н.Л. Жук, В.П. Завгороднього, В.І. Єфіменка, М.В. Кужельного, А.М. Кузьмінського, В.С. Лень, Б.М. Литвина, Є.В. Мниха, Ю.І. Осадчого, М.С. Пушкаря, В.С. Рудницького, Л.В. Нападовської, Л.К. Сука, І.Д. Фаріона, В.Г. Швеця, М.Г. Чумаченка та ін. Вагомий внесок у вирішення зазначених проблем внесли зарубіжні вчені: Х. Андерсон, Д. Колдуелл, Б. Нідлз. Проте деякі питання з цієї проблематики потребують більш детальних розробок і суттєвого удосконалення в зв’язку зі змінами суспільних пріоритетів і з огляду на галузеві особливості конкретного виробництва.
Плодоовочева консервна промисловість належить до галузей із високим рівнем матеріаломісткості. Питома вага затрат сировини і матеріалів у собівартості її продукції становить від 70 до 80%.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Реферат на тему: ОБЛІК І АНАЛІЗ МАТЕРІАЛЬНИХ СИРОВИННИХ РЕСУРСІВ (на прикладі плодоовочевої консервної промисловості)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок