Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛЮВАННЯ ЛОКАЛЬНИХ ЛЮДИНО-МАШИННИХ СИСТЕМ КОЛЕКТИВНОЇ ВЗАЄМОДІЇ

МОДЕЛЮВАННЯ ЛОКАЛЬНИХ ЛЮДИНО-МАШИННИХ СИСТЕМ КОЛЕКТИВНОЇ ВЗАЄМОДІЇ

Назва:
МОДЕЛЮВАННЯ ЛОКАЛЬНИХ ЛЮДИНО-МАШИННИХ СИСТЕМ КОЛЕКТИВНОЇ ВЗАЄМОДІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,07 KB
Завантажень:
106
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Вінницький національний технічний університет
КУЗЬМІН ЄВГЕНІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
УДК 681.3.06
МОДЕЛЮВАННЯ ЛОКАЛЬНИХ ЛЮДИНО-МАШИННИХ СИСТЕМ КОЛЕКТИВНОЇ ВЗАЄМОДІЇ
Спеціальність 01.05.02 – математичне моделювання та
обчислювальні методи
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Вінниця - 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Вінницькому національному технічному університеті Міністерства освіти і науки України.
 
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Пєтух Анатолій Михайлович,
Вінницький національний технічний університет,
завідувач кафедри програмного забезпечення
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Квєтний Роман Наумович, Вінницький національний технічний університет, завідувач кафедри автоматики та інформаційно-вимірювальної техніки;
кандидат технічних наук Герцій Олександр Анатолійович, Київський університет економіки і технологій транспорту, доцент кафедри телекомунікаційних технологій та автоматики.
Провідна установа:
Національний університет “Львівська політехніка”, кафедра автоматики та телемеханіки, Міністерство освіти і науки України, м. Львів.
Захист відбудеться “_27_” _05_______2005 р. о _930 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 05.052.01 у Вінницькому національному технічному університеті за адресою: 21021, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 95.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Вінницького національного технічного університету за адресою: 21021, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 95.
Автореферат розісланий “_22_” ___04_____2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Захарченко С.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Впровадження комп’ютерної техніки в усі сфери людської діяльності, що вимагає масової підготовки її користувачів, значно обмежується недоліками застосування сучасних комп’ютерних класів у навчальному процесі та відсутністю коштів на придбання необхідної кількості комп’ютерів з ліцензійним програмним забезпеченням. З іншого боку, людино-машинні системи (ЛМС) колективної взаємодії (КВ) є досить привабливими стосовно економічного, соціального та інших ефектів. Такі системи набувають все більшого розповсюдження, охоплюючи потужні та багатофункціональні комп’ютерні засоби, з бурхливим розвитком різноманітних напрямків наукових досліджень. Головною складовою таких систем є множина координатно-вказівних пристроїв (КВП) введення інформації та управління в межах спільної для всіх операторів зони відображення графічної інформації. Проте, незважаючи на підвищену увагу до галузі людино-машинних систем колективної взаємодії за кордоном, мало приділялось уваги до можливості використання таких систем в навчальних та інших процесах з метою підвищення ефективності використання комп’ютерної техніки. Відомі наукові дослідження обмежувались тільки різновидами таких експериментальних систем, які підтримують не більше двох координатно-вказівних пристроїв, що пов’язано зі складністю проведення досліджень колективної взаємодії великих груп, розробки апаратно-програмних комплексів експериментальних систем, недостатністю методів та математичних моделей їх дослідження. У зв’язку з цим тема даної дисертації, яка присвячена розробці та дослідженню нової моделі, методики колективної взаємодії з використанням адаптивного підходу, методу оцінювання ефективності координатно-вказівної діяльності (КВД) та апаратно-програмних засобів людино-машинних систем колективної взаємодії, є актуальною.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дослідження, результати яких подано в дисертаційній роботі, проводились здобувачем протягом 2000-2004 років згідно з науковим напрямком кафедри програмного забезпечення Вінницького національного технічного університету, а також в якості виконавця науково-дослідної держбюджетної програми “Перспективні технології освіти з застосуванням графічних методів групової взаємодії” 55-Д-253 (номер держреєстрації: 0102U002268).
Мета і задачі дослідження.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: МОДЕЛЮВАННЯ ЛОКАЛЬНИХ ЛЮДИНО-МАШИННИХ СИСТЕМ КОЛЕКТИВНОЇ ВЗАЄМОДІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок