Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ ПІДПРИЄМСТВ

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ ПІДПРИЄМСТВ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ ПІДПРИЄМСТВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,04 KB
Завантажень:
216
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ЕКОНОМІКИ ПРОМИСЛОВОСТІ
На правах рукопису
Васильєва Наталія Федорівна
Індекс УДК: 658.1+ 681.3
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНЕ
ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ
ПІДПРИЄМСТВ
Спеціальність 08.06.01 - Економіка підприємства і
організація виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк 2000
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті економіки промисловості Національної академії наук України (м. Донецьк).
Науковий керівник – кандидат економічних наук,
старший науковий співробітник
Вінарік Леонід Самойлович, Інститут
економіки промисловості НАН України,
завідувач сектору
Офіційні опоненти: доктор економічних наук
Ткаченко Володимир Андрійович
Дніпропетровська академія управління, бізнесу і
права, проректор з наукової роботи, завідувач
кафедри "Економіка підприємства"
кандидат економічних наук, старший науковий
співробітник Лепа Микола Миколайович,
Обчислювальний центр Інституту економіки
промисловості НАН України, директор,
завідувач відділу автоматизаціі
управлінських процесів
Провідна установа - Донбаська державна машинобудівна академія
Міністерства освіти України, кафедра "Економіки
і фінансів" (м. Краматорськ Донецької обл.)
Захист відбудеться " 10 " лютого 2000р. о 16 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.151.01 Інституту економіки промисловості НАН України за адресою: 83048, м. Донецьк, вул. Університетська, 77.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Інституту економіки промисловості НАН України, 83048, м. Донецьк, вул Університетська, 77.
Автореферат розісланий " 6 “ січня 2000р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Поклонський Ф. Ю.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Успішна діяльність підприємств в умовах ринкової економіки значною мірою залежить від вирішення проблеми організації його інформаційної системи, від можливості своєчасного отримання вірогідної і в повному обсязі інформації. За оцінками міжнародних організацій, в розвинених країнах інвестиції у сферу інформатизації знаходяться на рівні 12-13% загальних бюджетних видатків. Віддача сфери інформатизації досить значна і в деяких державах складає 25-30% від валового національного продукту. Незважаючи на економічні труднощі, впровадження комп'ютерної техніки в нашій країні отримало досить широке розповсюдження. Так, наприклад, темп росту парку електронних обчислювальних машин на початок 1998р. в порівнянні з 1994р. склав 238,2%. Важливим кроком у реалізації державної стратегії інформатизації країни сталося прийняття Верховною Радою 4 лютого 1998р. Законів України “Про Національну програму інформатизації” (№ 74/98-ВР) і “Про Концепцію Національної програми інформатизації” (№ 75/98-ВР), в яких визначені загальні принципи формування, виконання і регулювання цього важливого процесу.
Успішній реалізації цієї програми, а також вдосконаленню управління у нових умовах господарювання будуть сприяти підвищення ефективності діючих і створення нових комп'ютеризованих систем управління (КСУ).
Подальший розвиток процесу інформатизації, поширення інформаційного ринку вимагає вдосконалення методів організації процесу проектування КСУ. В результаті вдосконалення засобів обчислювальної техніки (ЗОТ), насамперед персональних комп'ютерів (ПК), телекомунікаційних засобів зв'язку, програмного забезпечення, значно поширилося коло непрофесійних користувачів. У процесі проектування систем їхніми інтересами часто нехтують, але таке ставлення викликає економічні втрати, зумовлені неефективною працею незадоволених користувачів. Тому у проекті КСУ повинні бути враховані нові вимоги до забезпечення системи, особливо вимоги користувачів системи до зручності у спілкуванні з ПК і раціональної, безпечної організації комп'ютеризованих робочих місць (КРМ).
В науковій літературі висвітлюються теоретичні та практичні аспекти управління підприємством із застосуванням засобів обчислювальної техніки, наприклад, у працях: Амоши О.І., Берсуцького Я.Г., Гафта Л.Ш., Глушкова В.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ ПІДПРИЄМСТВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок