Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПАРАЛЕЛЬНА РЕАЛІЗАЦІЯ ГЕНЕТИЧНИХ АЛГОРИТМІВ ДЛЯ ЗАДАЧ ТЕОРІЇ РОЗКЛАДІВ, ЗАДАНИХ НА ПЕРЕСТАНОВКАХ

ПАРАЛЕЛЬНА РЕАЛІЗАЦІЯ ГЕНЕТИЧНИХ АЛГОРИТМІВ ДЛЯ ЗАДАЧ ТЕОРІЇ РОЗКЛАДІВ, ЗАДАНИХ НА ПЕРЕСТАНОВКАХ

Назва:
ПАРАЛЕЛЬНА РЕАЛІЗАЦІЯ ГЕНЕТИЧНИХ АЛГОРИТМІВ ДЛЯ ЗАДАЧ ТЕОРІЇ РОЗКЛАДІВ, ЗАДАНИХ НА ПЕРЕСТАНОВКАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,66 KB
Завантажень:
333
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Харківський національний університет радіоелектроніки
Саад Алла Ібрагім
УДК 519.12.176
ПАРАЛЕЛЬНА РЕАЛІЗАЦІЯ ГЕНЕТИЧНИХ АЛГОРИТМІВ ДЛЯ ЗАДАЧ ТЕОРІЇ РОЗКЛАДІВ, ЗАДАНИХ НА ПЕРЕСТАНОВКАХ
01.05.02 – математичне моделювання та обчислювальні методи
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2007Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Житомирському державному технологічному університеті, Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – кандидат технічних наук, доцент Данильченко Олександр Михайлович, Житомирський державний технологічний університет, завідувач кафедри програмного забезпечення обчислювальної техніки.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Ходаков Віктор Єгорович, Херсонський національний технічний університет, завідувач кафедри інформаційних технологій;
кандидат технічних наук, доцент Ребезюк Леонід Миколайович, Харківський національний університет радіоелектроніки, доцент кафедри системотехніки.
Провідна установа – Харківський національний університет ім. В.Н.Каразіна України (кафедра математичного моделювання та забезпечення ЕОМ) Міністерства освіти і науки.
Захист відбудеться „_26_” червня 2007 р. о _13-00_ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.052.02 Харківського національного університету радіоелектроніки за адресою: 61166, м. Харків, просп. Леніна, 14.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського національного університету радіоелектроніки, м. Харків, просп. Леніна, 14.
Автореферат розісланий „__24___” травня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Безкоровайний В.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Розв’язки багатьох задач теорії розкладів можливо надати у вигляді перестановок чисел від 1 до . Галузь їх практичного використання досить широка: календарне планування виробничих процесів, транспортні системи, побудова розкладів навчального процесу вищих навчальних закладів (ВНЗ).
Велика кількість задач теорії розкладів, на перший погляд, не є задачами, заданими на перестановках. У них для завдання розв’язку або недостатньо однієї перестановки, або необхідно враховувати деякі додаткові обмеження. У цьому випадку перестановку можна розглядати як деякий початковий порядок елементів (об’єктів), що використовується для отримання повного розв’язку, який задовольняє всім обмеженням. Тобто для одержання розв’язку слід побудувати процедуру, що при заданому початковому порядку одержувала б шуканий результат. Наприклад, такими задачами є найскладніші задачі теорії розкладів – конвеєрна і загальна задачі, задача побудови розкладу навчального закладу, задача комівояжера та інші.
У процесі тривалого використання послідовних комп’ютерів накопичено величезний досвід чисельних методів і програм. Створення паралельних обчислювальних систем додатково потребує від алгоритмів принципово інших властивостей і характеристик, які для послідовних комп’ютерів просто не потрібні. У добре відпрацьованих алгоритмах досить часто вдається виявити великий запас внутрішнього паралелізму. Коли внутрішнього паралелізму недостатньо, доводиться користуватися іншим алгоритмом з кращими “паралельними” властивостями, який підібрати не так легко. Зрозуміло, наскільки актуальними є відомості про паралельні властивості алгоритмів та знання, що дозволяють ці відомості одержати.
Таким чином, визначення оптимальних або близьких до оптимальних розв’язків виділеного класу задач теорії розкладів, отриманих за допомогою паралельних реалізацій алгоритмів, є актуальною проблемою.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дослідження виконувались у відповідності з координаційним планом Міністерства освіти і науки України за науковим напрямком „Технічна кібернетика” і в рамках держбюджетних тем: №0197U015183 „Розвиток математичних методів і алгоритмів скорочення перебору рішень в задачах створення інтелектуальних систем обробки інформації”, №0199U002692 „Моделювання послідовно-паралельних процесів функціонування технічних і виробничих систем на основі методів комбінаторної оптимізації і перспективних інформаційних технологій” на період з 2002 по 2004 роки.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ПАРАЛЕЛЬНА РЕАЛІЗАЦІЯ ГЕНЕТИЧНИХ АЛГОРИТМІВ ДЛЯ ЗАДАЧ ТЕОРІЇ РОЗКЛАДІВ, ЗАДАНИХ НА ПЕРЕСТАНОВКАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок