Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СТРУКТУРНО-ФУНКЦІОНАЛЬНІ МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ АДАПТИВНОГО УПРАВЛІННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИМИ ПРОЦЕСАМИ ФАСУВАННЯ

СТРУКТУРНО-ФУНКЦІОНАЛЬНІ МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ АДАПТИВНОГО УПРАВЛІННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИМИ ПРОЦЕСАМИ ФАСУВАННЯ

Назва:
СТРУКТУРНО-ФУНКЦІОНАЛЬНІ МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ АДАПТИВНОГО УПРАВЛІННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИМИ ПРОЦЕСАМИ ФАСУВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,67 KB
Завантажень:
218
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ЧЕРКАСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Шувалова Людмила Аркадіївна
УДК 637.1.002.5(043)
СТРУКТУРНО-ФУНКЦІОНАЛЬНІ
МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ АДАПТИВНОГО УПРАВЛІННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИМИ ПРОЦЕСАМИ ФАСУВАННЯ
05.13.06 – інформаційні технології
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Черкаси – 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Черкаському державному технологічному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Лега Юрій Григорович,
Черкаський державний технологічний університет,
завідувач кафедри радіотехніки, ректор.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, старший науковий співробітник
Алішов Надір Ісмаіл-огли,
Інститут кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН України,
провідний науковий співробітник;
доктор технічних наук, професор
Лужецький Володимир Андрійович,
Вінницький національний технічний університет,
завідувач кафедри захисту інформації.
Захист відбудеться “26” червня 2008 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 73.052.01 Черкаського державного технологічного університету за адресою: 18006, м. Черкаси, бул. Шевченка, 460.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Черкаського державного технологічного університету за адресою: 18006, м. Черкаси, бул. Шевченка, 460.
Автореферат розісланий “ 23” травня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.В. Палагін
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Проблема підвищення ефективності виробничої діяльності підприємств плодомолочної промисловості та якості отриманих при цьому результатів в теперішній час є досить актуальною. Вирішити цю проблему допомагає розробка комплексної автоматизації виробництва на основі сучасних інформаційних технологій.
Рівень автоматизації у великій мірі визначає продуктивність праці, умови роботи обслуговуючого персоналу і якість продукції на підприємствах, що переробляють молочну і плодомолочну продукцію. Для здійснення автоматизації технологічних процесів на даних підприємствах необхідно знати технологію переробки, фасування і пакування продукції, розробляти використовувані при цьому виконавчі механізми і пристрої з автоматизованим управлінням. Управління зазвичай здійснюється при неповній початковій інформації, яка не може забезпечити рішення поставленого завдання в повному об'ємі на весь час роботи системи. Для вирішення поставленої задачі необхідно відокремити, проаналізувати робочу інформацію, і з її урахуванням сформувати відповідні команди управління.
Управління розробкою систем автоматизованого фасування та пакування вимагає реалізації нових принципів побудови складних ієрархічних автоматизованих систем та створення структурно-функціональних моделей та методів інформаційної технології адаптивного управління технологічними процесами фасування та пакування. Для розширення номенклатури продуктів фасування плодомолочної продукції, а також для збільшення типорозмірів пакувальної тари необхідно проектувати і виготовляти адаптивні фасувально-пакувальні машини (ФПМ), що дозволяють з обмеженого набору базових механізмів компонувати автомати відповідно до особливостей виконуваних технологічних операцій.
Необхідно відзначити досягнення в області створення високоефективних інформаційних технологій та побудови систем автоматизованого управління таких видатних вчених, як В.М. Глушков, В.І. Скуріхін, О.І. Кухтенко, О.Г. Івахненко, К.Д. Жук. Значний внесок зробили: М.З. Згуровський, В.І. Гриценко, А.Г. Маміконов, Т.П. Подчасова, Ю.П. Зайченко, С.П. Кудрявцева, А.А. Тимченко і їхні численні учні.
Недоліком більшості існуючих методів структурного синтезу мікропроцесорних систем управління ФПМ є те, що при наявності порівняно незначних ускладнень задач (багато тактів, виконавчих пристроїв, вхідних та вихідних сигналів) втрачається простота вирішення, з’являються обширні таблиці, матриці, втрачається наочність, різко збільшуються витрати часу, зростає ймовірність появи механічних помилок при виконанні простих, але чисельних формальних дій, що не забезпечує комплексне вирішення задачі підвищення ефективності процесів пакування і якості послуг, що надаються.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: СТРУКТУРНО-ФУНКЦІОНАЛЬНІ МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ АДАПТИВНОГО УПРАВЛІННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИМИ ПРОЦЕСАМИ ФАСУВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок