Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Оцінка ринкової вартості компанії як основа прийняття інвестиційних рішеннь

Оцінка ринкової вартості компанії як основа прийняття інвестиційних рішеннь

Назва:
Оцінка ринкової вартості компанії як основа прийняття інвестиційних рішеннь
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,74 KB
Завантажень:
465
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна
Зенченко Євгеній Олексійович
Оцінка ринкової вартості компанії як основа
прийняття інвестиційних рішеннь
Спеціальність 08.04.01 – фінанси, грошовий обіг і кредит
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків - 2000
Дисертацією є рукопис
Роботу виконано в Харківському національному університеті імені В.Н.Каразіна
Міністерства освіти України, завідувач кафедри фінансів і кредиту
Науковий керівник:д.е.н., професор Глущенко Віктор Володимирович, Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна Міністерства освіти України
Офіційні опоненти: д.е.н., професор Міщенко Володимир Іванович, Українська академія банківської справи Міністерства освіти України, перший проректор (м.Суми)
К.е.н., доцент Черняков Іван Михайлович, Університет внутрішніх справ Міністерства внутрішніх справ України, доцент кафедри фінансів і кредиту (м.Харків)
Провідна установа - Харківський державний економічний університет Міністерства освіти України, кафедра фінансів
Захист дисертації відбудеться 24 березня 2000 р. о 15-15 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.051.01 в Харківському національному університеті імені В.Н.Каразіна
за адресою: 61077, Харків-77, пл.Свободи, 4, ауд. V-67.
З дисертацією можна ознайомитись в Центральній науковій бібліотеці Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна за адресою: 61077, Харків-77, пл.Свободи, 4.
Автореферат розісланий 22 лютого 2000 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.М.Соболєв
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дисертації. Здійснення дисертаційного дослідження обумовлено двома важнішими проблемами, які склалися на сьогодні в теорії і практиці фінансів корпорацій і інвестиційному менеджменті в Україні. Перша проблема: існує ринкова ціна підприємства і є ціна підприємства, що визначається згідно з методиками Фонда державного майна України. Ці дві ціни відрізняються. Як наслідок, ринкова ціна виявляється непередбаченою і непрогнозуємою. Відсутність можливості розрахунку реальних (ринкових) цін на підприємства веде до того, що держава не має чіткого інструменту реалістичної оцінки доходів бюджету від приватизації. Більш того, процес залучення грошових коштів до бюджету від приватизації у багатьох випадках має стихійний та некерований характер.
Друга проблема: головною метою комерційного інвестування у статутні фонди підприємств є випереджаюче зростання інвестованих грошей, у порівнянні зі зростанням грошей, які могли б бути інвестовані в інші підприємства, з тим же рівнем ризику. Згідно методик Національного банку України і Фонду держмайна, рішення про інвестування доцільно приймати на підставі результату аналіза фінансового становища підприємства. Дійсно, підприємство повинно стабільно працювати і бути фінансово стійким. Але тільки ці умови не можуть забезпечити досягнення головної мети комерційного інвестування у статутний фонд підприємства – росту ринкової вартості початкової інвестиції. Відсутність головної мети комерційного інвестування у державних методиках веде до того, що перше не має чіткого методу розглядання та затвердження проектів.
У зв'язку з цим, наукова необхідність визначення критеріїв щодо прийняття інвестиційних рішень сьогодні набуває особливої актуальності. Проблематика питань теорії і практики ринкової вартості компанії є надзвичайно важливою і тому, що банки та фірми потребують більших капіталовкладень зі сторони існуючих та (або) потенційних акціонерів і позичальників. Розглядаючи потенційні проекти для інвестування, банки та фірми керуються однією метою: забезпечити зростання інвестованих у проекти грошей швидше, ніж зростання грошей, які могли б бути інвестовані в інші проекти з еквівалентним рівнем ризику. Тому питання прийняття інвестиційних рішень та вибору основи для цього набувають сьогодні актуальність та особливу гостроту.
Робота спрямована на вивчення інвестицій, які приймаються корпораціями (компаніями). Завданням фінансового менеджера є забезпечення збільшення ринкової вартості.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: Оцінка ринкової вартості компанії як основа прийняття інвестиційних рішеннь

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок