Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> НАУКОВІ ОСНОВИ СТВОРЕННЯ ВИСОКОЕФЕКТИВНИХ ПРОЦЕСІВ, ОБЛАДНАННЯ ТА ІНСТРУМЕНТУ ОБДИРНОГО ШЛІФУВАННЯ

НАУКОВІ ОСНОВИ СТВОРЕННЯ ВИСОКОЕФЕКТИВНИХ ПРОЦЕСІВ, ОБЛАДНАННЯ ТА ІНСТРУМЕНТУ ОБДИРНОГО ШЛІФУВАННЯ

Назва:
НАУКОВІ ОСНОВИ СТВОРЕННЯ ВИСОКОЕФЕКТИВНИХ ПРОЦЕСІВ, ОБЛАДНАННЯ ТА ІНСТРУМЕНТУ ОБДИРНОГО ШЛІФУВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
32,05 KB
Завантажень:
374
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ“
ХаркІвсЬкий полІтехнІчНий Інститут”
Сталінський Дмитро Віталійович
удк 621.923.2.001.2 (0433)
НАУКОВІ ОСНОВИ СТВОРЕННЯ ВИСОКОЕФЕКТИВНИХ
ПРОЦЕСІВ, ОБЛАДНАННЯ ТА ІНСТРУМЕНТУ
ОБДИРНОГО ШЛІФУВАННЯ
Спеціальність: 05.03.01 – процеси механічної обробки, верстати
та інструменти
Автореферат дисертації на здобуття наукового
ступеня доктора технічних наук
Харків – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Українському державному науково-дослідному інституті металів (УкрНДІМет), Українському державному науково-технічному центрі “Енергосталь” (УкрДНТЦ “Енергосталь”) Міністерства промислової політики України і на кафедрі технології машинобудування та металорізальних верстатів Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України, м. Харків.
Науковий консультант – доктор технічних наук, професор
Сизий Юрій Анатолійович,
Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”, професор кафедри технології машино-будування та металорізальних верстатів.
Офіційні опоненти – доктор технічних наук, професор
Новосьолов Юрій Костянтинович,
Севастопольський національний технічний університет, завідувач кафедри технології машинобудування;
доктор технічних наук, професор
Узунян Матвій Данилович,
Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”, професор кафедри інтегрованих технологій машинобудування ім. М.Ф. Семка;
доктор технічних наук, професор
Кальченко Віталій Іванович,
Чернігівський державний технологічний університет, завідувач кафедри металорізальних верстатів і систем.
Провідна установа – Інститут проблем машинобудування
ім. А.М. Підгорного НАН України, м. Харків.
Захист відбудеться “ 23 ” березня 2006 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.050.12 в Національному технічному університеті “Харківський політехнічний інститут” за адресою: 61002, м. Харків, вул. Фрунзе, 21.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”.
Автореферат розісланий “  ” лютого 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Пермяков О. А


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Обдирне шліфування (абразивне зачищення) – один з найбільш ефективних, а тому поширених способів обробки поверхні якісної металопродукції – злитків, блюмсів, слябів, заготовок, готового прокату – в металургійному виробництві, де від ефективності виконання операцій обдирного шліфування залежить не тільки її якість, але часом і сама можливість випуску. Широко використовується обдирне шліфування в машинобудуванні, енергетиці, в добувних галузях, на транспорті при обробці поковок, виливків, зварних металоконструкцій. Обсяги обдирного шліфування неухильно зростатимуть у міру неминучого нарощування чорною металургією України виробництва прокату з легованих, нержавіючих, інструментальних та інших якісних сталей, гостро необхідного для розвитку пріоритетних металоспоживаючих галузей. Тим часом, парк обдирно-шліфувального обладнання переважно складається з морально застарілих і фізично зношених верстатів, підприємства не мають ефективних технологічних регламентів абразивного зачищення, вітчизняний абразивно-обдирний інструмент значно відстає від світового технічного рівня. Як наслідок – неможливість забезпечення необхідної якості і конкурентоспроможності металопродукції, технологічно невиправдані енергетичні витрати, втрати металу та інструменту, погіршення екологічної обстановки на виробництві.
Гострота проблеми характеризується ще й тим, що обдирне шліфування, яке є одним із найменш вивчених видів механічної обробки металу, має безліч специфічних особливостей, що перешкоджає безпосередньому використанню відомих положень і підходів при розробці ефективних технічних рішень.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 Реферат на тему: НАУКОВІ ОСНОВИ СТВОРЕННЯ ВИСОКОЕФЕКТИВНИХ ПРОЦЕСІВ, ОБЛАДНАННЯ ТА ІНСТРУМЕНТУ ОБДИРНОГО ШЛІФУВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок