Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІСЛЯРЕМОНТНІ ВИПРОБУВАННЯ ПЕРЕВАНТАЖУВАЛЬНОЇ ЗДАТНОСТІ МЕТОДОМ ДИНАМІЧНОГО НАВАНТАЖЕННЯ ТА ПІДВИЩЕННЯ ШВИДКОДІЇ ЕЛЕКТРОПРИВОДА ПОСТІЙНОГО СТРУМУ

ПІСЛЯРЕМОНТНІ ВИПРОБУВАННЯ ПЕРЕВАНТАЖУВАЛЬНОЇ ЗДАТНОСТІ МЕТОДОМ ДИНАМІЧНОГО НАВАНТАЖЕННЯ ТА ПІДВИЩЕННЯ ШВИДКОДІЇ ЕЛЕКТРОПРИВОДА ПОСТІЙНОГО СТРУМУ

Назва:
ПІСЛЯРЕМОНТНІ ВИПРОБУВАННЯ ПЕРЕВАНТАЖУВАЛЬНОЇ ЗДАТНОСТІ МЕТОДОМ ДИНАМІЧНОГО НАВАНТАЖЕННЯ ТА ПІДВИЩЕННЯ ШВИДКОДІЇ ЕЛЕКТРОПРИВОДА ПОСТІЙНОГО СТРУМУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,52 KB
Завантажень:
411
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Міністерство освіти і науки України
Національна гірнича академія України
Колб Андрій Антонович
УДК 62-83:621.313.2.004.6
ПІСЛЯРЕМОНТНІ ВИПРОБУВАННЯ ПЕРЕВАНТАЖУВАЛЬНОЇ ЗДАТНОСТІ МЕТОДОМ ДИНАМІЧНОГО НАВАНТАЖЕННЯ ТА ПІДВИЩЕННЯ ШВИДКОДІЇ ЕЛЕКТРОПРИВОДА
ПОСТІЙНОГО СТРУМУ
05.09.03 – Електротехнічні комплекси і системи
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ – 2001


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національній гірничій академії України Міністерства освіти і науки України на кафедрі електричних машин.
Науковий керівник: | Кандидат технічних наук, професор ІВАНОВ Олексій Борисович, Національна гірнича академія України Міністерства освіти і науки України (м.Дніпропетровськ), професор кафедри електричних машин
Офіційні опоненти:
Доктор технічних наук, професор Родькін Дмитро Йосипович, Кременчуцький державний політехнічний університет Міністерства освіти і науки України, професор кафедри систем автоматичного керування та електропривода.
Кандидат технічних наук, доцент Казачковський Микола Миколайович, Національна гірнича академія України Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри електропривода.
Провідна установа:
Донецький державний технічний університет Міністерства освіти та науки України, кафедра електропривода та автоматизації промислових установок.
Захист відбудеться 27 червня 2001 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.080.07 у Національній гірничій академії України Міністерства освіти і науки України за адресою: 49027 м.Дніпропетровськ, пр. Карла Маркса, 19, корпус 1, ауд. 92.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національної гірничої академії України Міністерства освіти і науки України (49027 м. Дніпропетровськ, пр. Карла Маркса, 19).
Автореферат розісланий 25 травня 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В. Т. Заїка
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Значний термін експлуатації, важкі режими роботи і низька комутаційна стійкість машин постійного струму (МПС) призводять до того, що щорічно ремонтується машин у кілька разів більше, ніж випускається нових електромашинобудівельними заводами. У відремонтованій машині, через особливості технологічного процесу ремонту, погіршуються магнітні та електричні характеристики активних матеріалів, що спричинює зміну параметрів секцій, що комутуються, і порушення комутації. Експлуатація таких машин призводить до неминучого виходу їх з ладу. Тому для підвищення якості ремонту, збільшення міжремонтних строків і встановлення фактичних значень статичної і динамічної перевантажувальної здатності необхідно проводити післяремонтні випробування і налагодження комутації МПС.
В умовах електроремонтних підприємств, де ремонтується широкий спектр машин різної потужності і конструктивного виконання, використання навантажувальних агрегатів вимагає застосування складного і дорогого парку випробувального устаткування і різноманітних навантажувальних агрегатів, що також дуже трудомістко. Тому актуальною задачею є розробка ефективних способів і засобів післяремонтних випробувань комутаційної стійкості відремонтованих машин, налагодження їхньої комутації, визначення реальних значень перевантажувальної здатності за струмом якоря і припустимої швидкості його зміни. Застосування динамічного навантаження відкриває нові можливості в цьому напрямку.
Додаткові втрати на вихрові струми у відремонтованій МПС призводять до збільшення запізнювання комутуючого потоку від струму якоря і, як наслідок, до зниження припустимої швидкості його зміни. Частота зрізу контуру швидкості, що характеризує його швидкодію і якість регулювання, обмежується припустимою швидкістю зміни струму якоря і для ряду виробничих механізмів є недостатньою внаслідок значного динамічного падіння швидкості і часу її відновлення. Тому не менш важливою задачею є розробка ефективних способів і засобів автоматичної корекції комутації широкорегульованих великих і унікальних МПС із метою усунення запізнювання комутуючого потоку в динаміці і підвищення статичної перевантажувальної здатності при регулюванні частоти обертання і наявності змінної складової струму якоря.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ПІСЛЯРЕМОНТНІ ВИПРОБУВАННЯ ПЕРЕВАНТАЖУВАЛЬНОЇ ЗДАТНОСТІ МЕТОДОМ ДИНАМІЧНОГО НАВАНТАЖЕННЯ ТА ПІДВИЩЕННЯ ШВИДКОДІЇ ЕЛЕКТРОПРИВОДА ПОСТІЙНОГО СТРУМУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок