Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛІ, МЕТОДИ ТА ЗАСОБИ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ ПАРАЛЕЛЬНОГО ЛОГІЧНОГО КЕРУВАННЯ ОБ’ЄКТАМИ ЗАЛІЗНИЧНОЇ АВТОМАТИКИ

МОДЕЛІ, МЕТОДИ ТА ЗАСОБИ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ ПАРАЛЕЛЬНОГО ЛОГІЧНОГО КЕРУВАННЯ ОБ’ЄКТАМИ ЗАЛІЗНИЧНОЇ АВТОМАТИКИ

Назва:
МОДЕЛІ, МЕТОДИ ТА ЗАСОБИ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ ПАРАЛЕЛЬНОГО ЛОГІЧНОГО КЕРУВАННЯ ОБ’ЄКТАМИ ЗАЛІЗНИЧНОЇ АВТОМАТИКИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,68 KB
Завантажень:
163
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Міністерство освіти і науки України
Національний аерокосмічний університет ім. М. Є. Жуковського
«Харківський авіаційний інститут»
Бовчалюк Станіслав Ярославович
УДК 681.5
МОДЕЛІ, МЕТОДИ ТА ЗАСОБИ
ІНФОРМАЦІЙНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ
ПАРАЛЕЛЬНОГО ЛОГІЧНОГО КЕРУВАННЯ
ОБ’ЄКТАМИ ЗАЛІЗНИЧНОЇ АВТОМАТИКИ
05.13.06 – інформаційні технології
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському національному технічному університеті сільського господарства ім. Петра Василенка Міністерства аграрної політики України.
Науковий керівник - доктор технічних наук, професор
Фурман Ілля Олександрович,
Харківський національний технічний університет
сільського господарства ім. Петра Василенка,
завідувач кафедри автоматизації
та комп’ютерних технологій.
Офіційні опоненти: - заслужений винахідник України,
доктор технічних наук, професор
Харченко В’ячеслав Сергійович
Національний аерокосмічний університет
ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут»,
завідувач кафедри комп’ютерних систем та мереж;
- кандидат технічних наук, доцент
Чепцов Михайло Миколайович
Донецький інститут залізничного транспорту
Української державної академії залізничного транспорту,
проректор з наукової роботи
Захист відбудеться « 6 » червня 2008 р. о 1200 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .062.01 у Національному аерокосмічному університеті ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» за адресою: 61070, м. Харків, вул. Чкалова, 17, радіотехнічний корпус, ауд. 232.
З дисертацією можна ознайомитись у науково-технічній бібліотеці Національного аерокосмічного університету ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» (61070, м. Харків, вул. Чкалова, 17).
Автореферат розісланий « 5 » травня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради М. О. Латкін


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Одним із перспективних напрямків автоматизації об'єктів залізничної автоматики є розробка і застосування інформаційних технологій з використанням універсальних мікропроцесорних засобів.
Практичне застосування зазначених технологій виявило не тільки безумовні їхні переваги у порівнянні із застосовуваними раніше, але й істотні недоліки, головним з яких є послідовний принцип дії, в результаті чого і швидкодія логічного керування і ймовірність появи збоїв стають істотно залежними як від кількості контрольованих і керованих об'єктів, так і від довжини керуючої програми, внаслідок чого мікропроцесорні контролери, що мають високі показники безвідмовності, при керуванні об'єктами залізничної автоматики часом не забезпечують необхідного рівня вірогідності обробки інформації і тому для безпосереднього керування виконавчими механізмами використовуються вкрай обмежено.
У роботах Е. О. Якубайтіса, І. В. Прангішвілі, А. Д. Закревського, С. І. Баранова, В. А. Склярова та ін. авторів були показані значні переваги регулярних мікроелектронних структур при розв’язанні завдань логічного керування, доведена принципова можливість побудови надшвидкодіючих («однотактних») логічних автоматів паралельної дії та створення на їхній основі високоефективних інформаційних технологій.
У 90-х роках минулого сторіччя в інституті ВНДІТЕЛЕКТРОМАШ (м. Харків) була здійснено спробу реалізації зазначеної ідеї і створена перша версія інформаційної технології паралельного логічного керування, що показала її переваги не тільки у швидкодії, але й у можливості використання для безпосереднього програмування технологічних мов користувачів. Однак, зазначена технологія базувалася на використанні мікросхем малого та середнього ступеня інтеграції й тому мала обмежені функціональні можливості, а також не дозволяла використовувати для програмування автоматизовані інструментальні засоби.
В останні роки для реалізації функцій логічного керування почалося активне застосування інформаційних технологій, що базуються на використанні ПЛІС, в яких повною мірою реалізовані переваги регулярних мікроелектронних структур.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: МОДЕЛІ, МЕТОДИ ТА ЗАСОБИ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ ПАРАЛЕЛЬНОГО ЛОГІЧНОГО КЕРУВАННЯ ОБ’ЄКТАМИ ЗАЛІЗНИЧНОЇ АВТОМАТИКИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок