Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> КОН’ЮНКТУРА РИНКУ НАСІННЯ СОНЯШНИКУ ТА ПРОДУКТІВ ЙОГО ПЕРЕРОБКИ

КОН’ЮНКТУРА РИНКУ НАСІННЯ СОНЯШНИКУ ТА ПРОДУКТІВ ЙОГО ПЕРЕРОБКИ

Назва:
КОН’ЮНКТУРА РИНКУ НАСІННЯ СОНЯШНИКУ ТА ПРОДУКТІВ ЙОГО ПЕРЕРОБКИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,23 KB
Завантажень:
354
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Осадчук Володимир Ілліч
УДК 338.12.633.854.8:665.347.8
КОН’ЮНКТУРА РИНКУ НАСІННЯ СОНЯШНИКУ
ТА ПРОДУКТІВ ЙОГО ПЕРЕРОБКИ
08.06.01 – економіка, організація і управління підприємствами
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному аграрному університеті Кабінету Міністрів України.
Науковий керівник – | доктор економічних наук, професор,
член-кореспондент УААН, Заслужений діяч
науки і техніки України
Галушко Валерій Павлович, Національний аграрний університет, директор ННІ бізнесу НАУ
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор,
академік НАН України
Онищенко Олексій Мусійович, Інститут економіки НАН України, головний науковий співробітник
відділу економічних відносин в АПК
кандидат економічних наук, доцент
Кучер Валентина Василівна, Подільська державна аграрно-технічна академія, доцент кафедри менеджменту і маркетингу
Провідна установа – | Тернопільська академія народного господарства Міністерства освіти і науки України,
кафедра аграрного менеджменту і права, м. Тернопіль
Захист відбудеться “23” січня 2003 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.004.01 в Національному аграрному університеті за адресою: 03041, м. Київ-41, вул. Героїв Оборони, 15, навчальний корпус 3, аудиторія 65.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного аграрного університету за адресою: 03041, м. Київ-41, вул. Героїв Оборони, 13, навчальний корпус 4, к. 41.
Автореферат розісланий “17” грудня 2002 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Балановська Т.І.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Агропромисловий комплекс є одним із найбільших секторів економіки України, який значною мірою визначає соціально-економічний стан суспільства та продовольчу безпеку країни. Тут формується основна частина продовольчих ресурсів, що має вирішальне значення для розвитку внутрішнього і зовнішнього ринків, поліпшення життєвого рівня суспільства. Розвиток аграрного сектору економіки вимагає злагодженого функціонування ринкових механізмів, створення необхідної інфраструктури ринку, яка б слідкувала за змінами кон’юнктури ринку, інформувала про це товаровиробників та визначала конкурентоспроможність їх продукції. Процес реформування сільськогосподарських підприємств, введення приватної власності на землю та засоби виробництва вимагає від сільськогосподарських підприємств створення оптимального процесу виробництва та збалансованого використання їх землі та майна з метою отримання прибутку. Становлення кон’юнктури ринку насіння соняшнику та продуктів його переробки займає одне із провідних місць в економіці України та розвитку олійножирового підкомплексу, оскільки за час лібералізації торгівлі встановлено їх високу ліквідність не тільки на внутрішньому, але й на зовнішньому ринках. Збільшення прибутку завдяки вирощуванню монокультур, серед яких соняшник, дає можливість за короткий термін значно розширити їх посівні площі і збільшити обсяг його виробництва. Обмеженість протекціонізму переробної галузі призвела до масового вивозу олійної сировини за межі України, хоча в Україні існують усі можливості, без застосування екстенсивних методів господарювання, забезпечити переробку всього насіння соняшнику і залишитись провідним виробником. Для цього потрібно постійно вивчати світову та національну кон’юнктуру ринків, фактори що впливають на її зміну, створити сприятливий інвестиційний клімат, використовувати і пристосовувати до існуючих умов світовий досвід регулювання ринку соняшнику та продуктів його переробки.
Вагомий внесок в дослідження питань теорії та практики здійснення ринкових реформ в агропромисловому комплексі, формування кон’юнктури ринків сільськогосподарської продукції, розвитку зовнішньоекономічних відносин зробили як зарубіжні вчені та фахівці: С. Брю, А. Вагнер, М. Кондратьєв, Ф. Котлер, Ф.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: КОН’ЮНКТУРА РИНКУ НАСІННЯ СОНЯШНИКУ ТА ПРОДУКТІВ ЙОГО ПЕРЕРОБКИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок