Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ ФРАНЦІЇ

ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ ФРАНЦІЇ

Назва:
ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ ФРАНЦІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,36 KB
Завантажень:
187
Оцінка:
 
поточна оцінка 2.3


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
ВІЙСЬКОВИЙ ІНСТИТУТ
ОЛЬХОВОЙ Ігор Олександрович
УДК 623 78.17.05
ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ ФРАНЦІЇ
Спеціальність 20.02.04 – Військова географія
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата географічних наук
Київ - 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка Міністерства оборони України.
Науковий керівник - | доктор географічних наук, професор
Бортник Сергій Юрійович,
Київський національний університет імені Тараса Шевченка,
завідувач кафедри землезнавства та геоморфології географічного факультету
Офіційні опоненти: | доктор географічних наук, професор
Любіцева Ольга Олександрівна,
Київський національний університет імені Тараса Шевченка,
завідувач кафедри країнознавства та туризму;
кандидат географічних наук,
Савчук Іван Григорович,
Інститут географії НАН України, науковий співробітник відділу
суспільно-географічних наук.
Провідна установа - | Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича
Міністерства освіти і науки України, м. Чернівці
Захист відбудеться 23 лютого 2007 р. о 15.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д26. 001.40 Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: 03680, Київ-680, просп. Глушкова 2, корп. 8.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: 01033, Київ-33, вул. Володимирська 58, зала 12.
Автореферат розісланий 19.01. 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради ПАШКОВ С.О.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Поява нових загроз миру, глибокі трансформаційні процеси в Східній Європі, зміна суспільних орієнтирів та військових доктрин на пострадянському просторі зумовлюють необхідність переосмислення місця і значення окремих держав у світових політико–економічних процесах. Участь в цих процесах України, ставить перед нею нові актуальні завдання, які значною мірою стосуються її Збройних Сил (ЗС). Стосовно цього, на вищому державному рівні прийнято низку важливих рішень, що знайшло своє відображення в Указах Президента України №615/98 від 11.06.1998 р. і №1861 від 27.12.2005 р. та в Посланні Президента України до Верховної Ради України (2005) та інших державних нормативних актах. Проголошений у перелічених документах курс на євроатлантичну інтеграцію України ставить перед нею необхідність реформування її ЗС на нових системних засадах та принципах. У зв’язку з цим, існує потреба в ґрунтовному вивченні історичного досвіду держав–членів Європейського Союзу (ЄС) та Організації Північноатлантичного договору (НАТО) щодо комплектації, функціонування, поліпшення організаційної структури, оптимальності й ефективності здійснення управління, і особливо, територіальної організації ЗС з урахуванням усіх можливих чинників, як фізико-географічних, так і суспільно-економічних. Саме на вирішенні цих питань повинна бути сконцентрована увага вітчизняної військової науки, зокрема військового країнознавства і опиратися на глибокий науковий військово-країнознавчий аналіз окремих держав так і їх об’єднань. В цьому випадку дане питання постає перед сучасною українською військовою наукою важливою комплексною міждисциплінарною проблемою.
При реформуванні ЗС України однією з найактуальніших проблем є вироблення оптимальної системи територіальної організації, тобто розміщення та управління військовими частинами і підрозділами на території держави. Цю задачу практично вирішено в передових арміях провідних країн світу і актуальним є вивчення їх досвіду. Серед європейських держав показовим у цьому відношенні є досвід Французької Республіки, ЗС якої зазнали глибокого реформування (зокрема, перехід на контрактну форму комплектування особовим складом та зміна територіальної організації ЗС) у 2000-2002 р.р. Крім того, за територіальним та людським ресурсом Франція є
співставною з Україною.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ ФРАНЦІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок