Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Моделі і методи АВТОМАТИЗОВАНОГО УПРАВЛІННЯ ПОРТФЕЛЕМ цінниХ паперІв НА фондовоМУ ринку

Моделі і методи АВТОМАТИЗОВАНОГО УПРАВЛІННЯ ПОРТФЕЛЕМ цінниХ паперІв НА фондовоМУ ринку

Назва:
Моделі і методи АВТОМАТИЗОВАНОГО УПРАВЛІННЯ ПОРТФЕЛЕМ цінниХ паперІв НА фондовоМУ ринку
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,77 KB
Завантажень:
61
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Міністерство освіти і науки України
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського
„Харківський авіаційний інститут”
СИДОРЕНКО Олександр Миколайович
УДК 336.763:330.4
Моделі і методи АВТОМАТИЗОВАНОГО УПРАВЛІННЯ ПОРТФЕЛЕМ
цінниХ паперІв НА фондовоМУ ринку
05.13.06 – інформаційні технології
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2008
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського „Харківський авіаційний інститут”, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Ілюшко Віктор Михайлович,
Національний аерокосмічний університет
ім. М.Є. Жуковського „Харківський авіаційний інститут”,
завідувач кафедри виробництва радіоелектронних систем літальних апаратів.
Офіційні опоненти: - доктор технічних наук, професор
Соколов Олександр Юрійович,
Національний аерокосмічний університет
ім. М.Є. Жуковського „Харківський авіаційний інститут”,
завідувач кафедри інформатики.
- кандидат технічних наук, доцент
Косенко Віктор Васильович,
Державне пiдприємство “Харківський науково-дослідний інститут технології машинобудування”,
Заступник директора з наукової роботи.
Захист відбудеться „ 28 ” березня 2008 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.062.01 у Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського „Харківський авіаційний інститут” за адресою: 61070, м. Харків, вул. Чкалова, 17, радіотехнічний корпус, ауд. 232.
З дисертацією можна ознайомитись у науково-технічній бібліотеці Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського „Харківський авіаційний інститут”.
Автореферат розісланий „ 19 ” лютого 2008 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради Д 64.062.01 М.О. Латкін


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Перехід України до ринкової економіки привів до появи в нашій країні фондового ринку (ФР), найважливішим сегментом якого є вторинний ринок акцій, який передбачає механізми перерозподілу інвестиційних потоків в реальний сектор економіки та перерозподілу власності. На фондовому ринку оперує велика кількість індивідуальних та інституційних інвесторів, які намагаються отримати прибуток за рахунок зміни курсової вартості акцій.
Задля того, щоб максимізувати прибуток та мінімізувати збиток від операцій з цінними паперами, інвестор повинен мати у своєму розпорядженні цілісну концепцію поведінки на ринку акцій, яка б включала в себе систему аналізу акцій та набір конкретних алгоритмів інвестування.
В період комп’ютеризації банків, інвестиційних фондів, розвитку інформаційних технологій, Інтернету, на перші ролі виходять різноманітні інформаційні системи, які дозволяють у комплексі вирішувати проблеми аналізу роздробленої інформації, що надходить з різних джерел, в тому числі стосовно цінних паперів. Збільшення спектру доступних операцій, ускладнення процесу проведення операцій, а також зростання конкуренції на цьому сегменті фінансового ринку, що призводить до зростання ризиків, усе це потребує нових наукових підходів до збору, систематизації та аналізу необхідної інформації з метою розробки стратегії формування, ведення та оптимізації фондових портфелів.
Автоматизація прийняття рішень та операцій з цінними паперами дозволяє збільшити ефективність роботи інвестиційних фондів, а також одержувати в найкоротші строки необхідну інформацію, наприклад, котирування акцій, новини емітентів в режимі реального часу, проводити моментальні підрахунки з урахуванням змін факторів, що впливають, своєчасно укладати угоди з максимальною вигодою для інвестора.
Системи підтримки прийняття рішень (СППР) у фінансовій сфері – один з найактуальніших напрямків розвитку інформаційних технологій, що забезпечує значні конкурентні переваги. Саме тому вони викликають поглиблений інтерес багатьох професійних учасників українського фондового ринку. Задля максимально ефективної роботи на фондовому ринку необхідно володіти технологіями і інформаційними системами, що перевершують за своїми властивостями аналоги інших учасників фондового ринку, бо часом лише мить відділяє прибуткову угоду від збиткової.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: Моделі і методи АВТОМАТИЗОВАНОГО УПРАВЛІННЯ ПОРТФЕЛЕМ цінниХ паперІв НА фондовоМУ ринку

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок