Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МАРКЕТИНГОВИЙ КОНТРОЛІНГ В СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ

МАРКЕТИНГОВИЙ КОНТРОЛІНГ В СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ

Назва:
МАРКЕТИНГОВИЙ КОНТРОЛІНГ В СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,06 KB
Завантажень:
347
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЕКОНОМІКИ І ТОРГІВЛІ ім. М. ТУГАН-БАРАНОВСЬКОГО
ГАСИЛО ОЛЕНА ОЛЕКСАНДРІВНА
УДК 658.8.012.32
МАРКЕТИНГОВИЙ КОНТРОЛІНГ В СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ
Спеціальність: 08.06.01 – Економіка, організація і управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк - 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Донецькому державному універсистеті економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник доктор економічних наук, професор
Балабанова Людмила Веніамінівна,
Донецький державний університет економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського,
завідувач кафедри маркетингового менеджменту.
Офіційні опоненти доктор економічних наук, професор
Ілляшенко Сергій Миколайович,
Сумський державний університет,
завідувач кафедри маркетингу;
кандидат економічних наук, доцент
Карпенко Наталія Володимирівна,
Полтавський університет споживчої кооперації,
завідувач кафедри маркетингу.
Провідна установа Донецький державний університет управління,
Міністерство освіти і науки України, кафедра
менеджменту у невиробничій сфері, м. Донецьк.
Захист дисертації відбудеться 2 березня 2005 р. о 12-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 11.055.01 у Донецькому державному університеті економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського за адресою: 83050, м. Донецьк, вул. Щорса, 31.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Донецького державного університету економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського за адресою: 83017, м. Донецьк, б. Шевченка, 30.
Автореферат розісланий 2 лютого 2005 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради О.В. Виноградова


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. На сучасному етапі розвитку ринкової економіки України, що характеризується високою мінливістю зовнішнього та внутрішнього середовищ, жорсткою конкуренцією, управління маркетинговою діяльністю підприємств потребує впровадження та використання інноваційних технологій щодо управління маркетинговою діяльністю, що спроможна підвищити ефективність реалізації таких функцій управління маркетинговою діяльністю підприємства як планування, організація, контроль, координація та регулювання. Технологією, що покликана вирішити вище означені проблеми, підвищити ефективність інформаційної підтримки прийняття управлінських рішень в області маркетингу, підвищити адаптивність та гнучкість системи управління маркетинговою діяльністю підприємств, забезпечити розвиток та підтримку конкурентних переваг підприємства, є маркетинговий контролінг.
На практиці сучасні підприємства широко використовують різні методики та інструментарій маркетингового контролінгу, однак лише незначна їх частина здійснює маркетинговий контролінг на основі комплексного системного підходу. Подібна ситуація характеризується низькою розробленістю концепцій щодо визначення сутності, впровадження та використання на практиці системи маркетингового контролінгу, відсутністю усвідомлення його значущості щодо підвищення ефективності управління маркетинговою діяльністю підприємств.
Проблемами впровадження та реалізації функцій контролінгу займались багато вітчизняних та закордонних вчених: Александров Г.А., Анискин Ю.П., Анташов В.А., Градов А.П., Дайле А., Данілочкина С.В., Івашкевич А.І., Івашкевич В.Б., Ілляшенко С.М., Карпенко Н.В., Кузин Б.І., Майэр Е. , Манакина В.А., Манн Р., Мартинюк І.В., Оліфіров О.В., Павлова А.М., Петренко С.Н., Петрик Е., Пушкар М.С., Уварова Г.В., Уткін Е.А, Фольмут Х.Й., Хан Д., Цигилик І.І., Штрайт Б.. Однак слід відзначити, що на сьогоднішній день теоретична база з питань сутності, функцій, інструментарію, методик та процесу маркетингового контролінгу є недостатньою. Відсутній єдиний концептуальний підхід щодо визначення складових системи маркетингового контролінгу підприємств та процесу його впровадження.
Таким чином об’єктивна необхідність систематизації теоретичних знань у сфері маркетингового контролінгу підприємства, подальшого розвитку концептуальних та методичних засад впровадження та формування системи маркетингового контролінгу, обумовили актуальність проблем, що досліджуються в дисертаційній роботі, її мету та завдання дослідження.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: МАРКЕТИНГОВИЙ КОНТРОЛІНГ В СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок