Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДВОРІВНЕВА СИСТЕМА РЕГУЛЮВАННЯ НАПРУГИ ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНИХ ПРИСТРОЇВ

ДВОРІВНЕВА СИСТЕМА РЕГУЛЮВАННЯ НАПРУГИ ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНИХ ПРИСТРОЇВ

Назва:
ДВОРІВНЕВА СИСТЕМА РЕГУЛЮВАННЯ НАПРУГИ ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНИХ ПРИСТРОЇВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,63 KB
Завантажень:
418
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Національний університет “Львівська політехніка”
Львов Ілля Юрійович
УДК 621.314.214
ДВОРІВНЕВА СИСТЕМА РЕГУЛЮВАННЯ НАПРУГИ
ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНИХ ПРИСТРОЇВ
Спеціальність: 05.09.03 – Електротехнічні комплекси та системи
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Львів – 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Вінницькому державному технічному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | кандидат технічних наук, доцент
Грабко Володимир Віталійович,
доцент кафедри електромеханічних систем автоматизації Вінницького державного технічного університету
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, доцент
Бешта Олександр Степанович,
завідувач кафедри електричного приводу
Національного гірничого університету
(м. Дніпропетровськ)
кандидат технічних наук, доцент
Паранчук Ярослав Степанович,
доцент кафедри електроприводу і автоматизації промислових установок Національного університету "Львівська політехніка"
Провідна установа: | Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут" (кафедра автоматизованих електромеханічних систем) Міністерства освіти і науки України
Захист відбудеться 12.04.2003 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д35.052.02 у Національному університеті "Львівська політехніка" за адресою: 79013, м. Львів, вул. Ст. Бандери, 12, ауд. 114.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного університету "Львівська політехніка" за адресою: 79013, м. Львів, вул. Професорська, 1.
Автореферат розісланий 28.02.2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради |
В.І. Коруд


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. На даний момент показники якості напруги у споживачів електроенергії рідко відповідають встановленим нормам. Це притаманне як для виробничих, так і для міських мереж
Проблема якості електричної енергії тісно пов’язана з надійністю і ресурсом роботи різного роду споживачів, більш того, особливо вимогливі споживачі можуть функціонувати лише при високій якості напруги.
Основними засобами регулювання напруги в електричних мережах є силові трансформатори з пристроями регулювання під навантаженням (РПН). Для них розроблено велику кількість пристроїв автоматичного регулювання напруги, але всі вони або підвищують якість напруги на споживачах, знижуючи надійність електропостачання, або навпаки, підвищують надійність за рахунок зниження якості електричної енергії. Ресурс механічних контактів пристрою РПН силового трансформатора порівняно малий, оскільки доводиться комутувати робочі струми. Ремонт пристрою РПН – операція трудомістка і вартість такого ремонту значна. Крім того додаються збитки від припинення електропостачання споживачів. Все це призводить до того, що оперативний персонал підстанцій намагається проводити перемикання відпайок силового трансформатора якомога рідше. З цієї причини автоматичні регулятори напруги силових трансформаторів, як правило, відключаються. Відповідно якість напруги значно знижується, а втрати від неякісного електропостачання зростають.
Тому актуальною є розробка систем регулювання напруги, які одночасно підвищують і якість і надійність електропостачання.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Основний зміст роботи складають результати досліджень, що проводились протягом 1997-2002 років. Науково-дослідна робота проводилась відповідно до наукового напрямку кафедри “Розробка математичних методів та моделей процесів, що протікають в енергетичних, електромеханічних та екологічних системах, синтез інформаційно-вимірювальних систем автоматичного і автоматизованого керування цими процесами”, у ролі виконавця, за держбюджетною темою №84-Д-196 “Розробка системи оптимізації робочих режимів та діагностування територіально відокремлених потужних електроприводів в умовах їх взаємовпливу через живлячу мережу”, номер державної реєстрації 0198U004497, та у ролі відповідального виконавця за держбюджетною темою №2901 "Розробка математичних моделей та інформаційно-вимірювальних систем для підвищення якості та надійності електропостачання", номер державної реєстрації 0101U007204.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ДВОРІВНЕВА СИСТЕМА РЕГУЛЮВАННЯ НАПРУГИ ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНИХ ПРИСТРОЇВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок