Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНІ основи РЕіНЖИНіРИНГу ПІДПРИЄМСТВ водоПОстачання і водовідведення

ОРГАНІЗАЦІЙНІ основи РЕіНЖИНіРИНГу ПІДПРИЄМСТВ водоПОстачання і водовідведення

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНІ основи РЕіНЖИНіРИНГу ПІДПРИЄМСТВ водоПОстачання і водовідведення
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,47 KB
Завантажень:
358
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
УДК 339.03:658.015
хОМЯКОВ Валерій Васильович
ОРГАНІЗАЦІЙНІ основи РЕіНЖИНіРИНГу ПІДПРИЄМСТВ водоПОстачання і водовідведення
Спеціальність 05.13.22 – Управління проектами і розвиток
виробництва
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2002


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Київському національному університеті будівництва і архітектури.
Науковий
керівник:-
кандидат технічних наук, доцент
ПОкОленко Вадим Олегович,
доцент кафедри організації і управління будівництвом
Київського національного університету будівництва і архітектури
Офіційні опоненти:- доктор технічних наук, професор
ТОРКАТЮК Володимир Іванович ,
Харківська державна академія міського господарства,
завідувач кафедрою економіки будівельного підприємства
 
кандидат технічних наук,
СЕМЧУК Григорій Михайлович ,
Голова Державного комітету житлово-комунального господарства України
Провідна установа: Придніпровська державна академія будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України,
м. Дніпропетровськ
Захист дисертації відбудеться 30.10.2002 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.03 у Київському національному університеті будівництва і архітектури за адресою: 03068, м. Київ, Повітрофлотський проспект, 31.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03037, м.Київ, Повітрофлотський проспект, 31, КНУБА .
Автореферат розісланий 27.09.2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д 26.056.03
кандидат технічних наук, доцент М.О. ШебекЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Організаційні структури більшості підприємств будівельно-комунальної галузі України, зокрема водопровідно-каналізаційного господарства (ВКХ), незважаючи на докорінну зміну зовнішніх інституційних, фінансових та інших чинників, в значній мірі зберегли тип і риси соціалістичного підприємства. Незначні трансформації, які здійснювалися переважно на основі емпіричних або суб’єктивних підходів, не змогли призупинити наближення кризи, яка проявилася у зниженні якості послуг при підвищенні їхньої вартості, зростанні аварійності технічних систем і негативному впливі на оточуюче середовище. В першу чергу, це пов’язано зі зносом основних фондів, який в останнє десятиріччя значно випереджував інвестиції в їхнє оновлення.
Так, підприємства водопостачання і водовідведення (ПВВ), внаслідок тривалого браку коштів місцевих бюджетів і відсутністю можливостей для самофінансування, зумовленою недосконалою тарифною політикою, потребують сьогодні не просто інтенсифікації ремонтних робіт, а проведення невідкладної і масштабної модернізації мереж і обладнання. Наприклад, необхідні інвестиції у програму модернізації колишнього Державного комунального об’єднання ДКО) “Київводоканал” оцінюються у 800 млн. дол. США, за рахунок яких передбачається здійснити біля 150 проектів у термін найближчих 10-15 років.
За таких умов, підприємства водопровідно-комунального господарства значно розширюють сферу своєї діяльності порівняно із основними функціями – реалізацією послуг населенню і підприємствам, поточною експлуатацією і ремонтом систем водопостачання і каналізації – і набувають нових ознак інвестиційної, проектної, будівельно-підрядної і управлінської діяльності. Нові функції вимагають появи нових структур в організації підприємств, в тому числі і перш за все – структур управління, здатних розробляти і приймати рішення, керувати здійсненням технічного оновлення та, що більш важливо – організаційного самооновлення, тобто інституційного реформування і вдосконалення управління.
Огляд наукових джерел з галузі досліджень, зокрема висновків та рекомендацій, викладених в роботах С.Бушуєва, О.Кухленка, І.Лисова, Б.Мільнера, С.Сташевського, Г.Лагутіна, В.Торкатюка, Р.Тяна, В.Федоренка, А.Чернявського, В.Шапіро та інших вчених і практиків організаційного проектування та проектного менеджменту, виявив нагальну потребу пошуку адекватних до умов галузі моделей, функцій організаційних структур та процедур їхнього реформування.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНІ основи РЕіНЖИНіРИНГу ПІДПРИЄМСТВ водоПОстачання і водовідведення

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок