Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЯ БЕЗЗБИТКОВОЇ ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ У ПОСТПРИВАТИЗАЦІЙНИЙ ПЕРІОД

ОРГАНІЗАЦІЯ БЕЗЗБИТКОВОЇ ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ У ПОСТПРИВАТИЗАЦІЙНИЙ ПЕРІОД

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЯ БЕЗЗБИТКОВОЇ ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ У ПОСТПРИВАТИЗАЦІЙНИЙ ПЕРІОД
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,81 KB
Завантажень:
247
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Овсянкіна Анжеліка Юріївна
УДК 658.5.012.32
ОРГАНІЗАЦІЯ БЕЗЗБИТКОВОЇ ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ У ПОСТПРИВАТИЗАЦІЙНИЙ ПЕРІОД
Спеціальність 08.06.01 – економіка, організація і управління
підприємствами
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі економіки та оцінки майна підприємств Харківського національного економічного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник –
Офіційні опоненти:
Провідна установа –
Захист відбудеться "18" січня 2007 р. о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради, шифр Д 64.055.01, у Харківському національному економічному університеті за адресою: 61001, м. Харків, пр. Леніна, 9-а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського національного економічного університету за адресою: 61001, м. Харків, пров. Інженерний, 1-а.
Автореферат розісланий "15" грудня 2006р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Ястремська О.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дисертаційного дослідження. Одним з важливих завдань сучасного постприватизаційного етапу розвитку економіки України є активізація відтворювальних процесів на основі зменшення кількості збиткових підприємств, частка яких значно зросла. Безперервне та ефективне функціонування підприємств в цих умовах можливе на основі забезпечення беззбитковості їх роботи, що передбачає одержання більших результатів при менших витратах.
Теоретичні основи аналізу беззбитковості операційної діяльності висвітлені в роботах зарубіжних і вітчизняних вчених-економістів, таких як І. Бланк, В. Гриньова, К. Друрі, Н. Іванова, О. Кузмінська, І. Ліпсіц, Т. Негл, П. Орлов, В. Савчук, О. Стоянова, М. Уварін, А. Яковлєв. Організації прибуткової роботи підприємств присвячено праці А. Бєлялова, Т. Омуралієва, І. Чичкало-Кондрацької та інших. Економічні наслідки приватизації державного майна в Україні, особливості господарської діяльності підприємств у постприватизаційний період досліджувались О. Бондарем, С. Мочерним, М. Хохловим, М. Чечетовим, О. Чухно та іншими.
Однак, незважаючи на наявність певного наукового доробку, недостатньо дослідженими залишаються питання: економічного змісту поняття беззбитковості в умовах транзитивної економіки, його зв’язку з іншими економічними категоріями; організації беззбиткової роботи підприємств у постприватизаційний період; аналізу їх результатів з урахуванням специфіки українського законодавства. Зазначені проблеми не дозволяють забезпечувати ефективну роботу підприємств, розробляти та впроваджувати заходи з організації їх беззбиткової господарської діяльності.
Актуальність, практична значущість і недостатня розробленість питань щодо організації беззбиткової роботи підприємств у нових умовах господарювання зумовили вибір теми дисертаційного дослідження, його мету та завдань.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана згідно з планами наукових досліджень Харківського національного економічного університету за науковою темою "Розробка методичних рекомендацій з обліку та оцінки майна підприємств в умовах формування ринкової економіки" (номер державної реєстрації 0105U006399). За безпосередньою участю автора виконано розділ "Удосконалення методичного забезпечення аналізу беззбитковості підприємства".
Мета і завдання дослідження. Метою дисертаційного дослідження є розвиток теоретичних засад та науково-методичного забезпечення з організації беззбиткової господарської діяльності підприємств в умовах постприватизаційного періоду.
Для досягнення мети в роботі були поставлено і вирішено такі завдання:
визначити поняття "організація беззбиткової господарської діяльності підприємств";
розкрити нові змістовні аспекти поняття беззбитковості, його зв'язок з іншими економічними категоріями;
визначити обставини, які в умовах постприватизаційного періоду заважають беззбитковому господарюванню підприємств;
уточнити економічну сутність та склад факторів, що впливають на беззбиткову роботу підприємств;
проаналізувати вплив приватизаційних процесів на кінцеві результати роботи підприємств і визначити передумови організації їх беззбиткової роботи у постприватизаційний період;
розробити методичний підхід до аналізу беззбиткової роботи підприємств на основі використання методу експрес-аналізу;
обґрунтувати зв’язок між беззбитковою роботою підприємств та економічною безпекою їх господарської діяльності;
розробити науково-методичне забезпечення з організації беззбиткової господарської діяльності підприємств на основі реінжинірингового підходу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЯ БЕЗЗБИТКОВОЇ ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ У ПОСТПРИВАТИЗАЦІЙНИЙ ПЕРІОД

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок