Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> НАУКОВО-МЕТОДОЛОГІЧНІ ЗАСАДИ КОМПЛЕКСНОГО УПРАВЛІННЯ КОМЕРЦІЙНИМ ПОСЕРЕДНИЦТВОМ

НАУКОВО-МЕТОДОЛОГІЧНІ ЗАСАДИ КОМПЛЕКСНОГО УПРАВЛІННЯ КОМЕРЦІЙНИМ ПОСЕРЕДНИЦТВОМ

Назва:
НАУКОВО-МЕТОДОЛОГІЧНІ ЗАСАДИ КОМПЛЕКСНОГО УПРАВЛІННЯ КОМЕРЦІЙНИМ ПОСЕРЕДНИЦТВОМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
31,76 KB
Завантажень:
160
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 
НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ ІНСТИТУТ
УДК 339.138.658
ГРИЩЕНКО Іван Михайлович
НАУКОВО-МЕТОДОЛОГІЧНІ ЗАСАДИ КОМПЛЕКСНОГО УПРАВЛІННЯ КОМЕРЦІЙНИМ ПОСЕРЕДНИЦТВОМ
Спеціальність 08.00.03 – економіка та управління національним
господарством
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора економічних наук
Київ – 2007


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Київському національному університеті технологій та дизайну Міністерства освіти і науки України (м. Київ).
Науковий консультант доктор економічних наук, професор, Заслужений діяч
науки і техніки України
Єрмошенко Микола Миколайович, Національна
академія управління, проректор з наукової роботи.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор,
Максимова Тетяна Семенівна Східноукраїнський національний університет ім. В. Даля, завідувач кафедри маркетингу;
доктор економічних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України
Федоренко Валентин Григорович, Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України, завідувач кафедри економіки та фінансів;
доктор економічних наук, старший науковий співробітник,
Якубовський Микола Миколайович, Державна установа „Інститут економіки та прогнозування” НАН України, головний науковий співробітник відділу конкурентної політики та прогнозування промислового потенціалу.
Захист відбудеться 20 грудня 2007 року о 14-30 год. на засіданні Спеціалізованої вченої ради Д 26.801.01 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук Науково-дослідного економічного інституту (НДЕІ) за адресою: 01103, Київ – 103, бульвар Дружби народів, 28, 5-й поверх, зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитися в науковій бібліотеці НДЕІ за адресою: 01103, Київ – 103, бульвар Дружби народів, 28, перший поверх.
Автореферат розіслано „ 17 ” листопада 2007 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, доктор економічних наук О. Ю. Рудченко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження.
Початку XXI століття притаманні суттєві зміни в глобальному світі, які породжують нові економічні відносини, руйнують застарілі, певним чином, впорядковують існуючі. В основі цих радикальних змін – якісні перетворення на засадах ринкових відносин. Особливого значення у відзначених процесах набувають комерційно-посередницькі організації, без послуг яких неможливо уявити функціонування ринкової економіки.
В процесі масштабних динамічних ринкових перетворень в Україні сформувався особливий феномен, а саме: безліч посередників-дилетантів, які пропонують до продажу все – від житла, земельних ділянок, до руди, металу, вугілля, літаків, зброї, космічних апаратів тощо. Це створило благодатне підгрунтя для так званої джоберської (перекупницької) діяльності, яка за своєю суттю є спекуляцією з метою одержання максимального прибутку за рахунок виробника і покупця товарів. Цю форму посередницького бізнесу досить часто супроводжує корупція і кримінал.
Крім того, на нашу думку, всі негативні сторони нашого сьогоднішнього життя є наслідком тотального розвалу системи управління економікою в роки становлення ринкових відносин і вторгнення на всі рівні управління малограмотних і нечесних дилетантів. В цей період була втрачена державна регулююча роль в економіці і в країні створилась ситуація, коли не добросовісне підприємництво, а грабіжницьке привласнення державного майна стало причиною легкого і швидкого збагачення небагатьох, підірвало довіру населення до чесного бізнесу.
Усе це свідчить про необхідність дослідження різних аспектів розвитку комерційно-посередницької діяльності в економіці України, визначення теоретичного підґрунтя та природи комерційного посередництва, ролі та місця посередництва у формуванні ринкових відносин, засад формування комплексного механізму управління комерційним посередництвом, виходячи з методичних та прикладних завдань реальної економіки і з врахуванням історичного аспекту та зарубіжного досвіду.
Проблематика щодо організації виробництва, підприємництва, організаційних форм досить детально описана в науковій літературі.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 Реферат на тему: НАУКОВО-МЕТОДОЛОГІЧНІ ЗАСАДИ КОМПЛЕКСНОГО УПРАВЛІННЯ КОМЕРЦІЙНИМ ПОСЕРЕДНИЦТВОМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок