Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБЛІК І АНАЛІЗ ФІНАНСОВИХ РЕЗУЛЬТАТІВ ПІДПРИЄМСТВ ГАЗОТРАНСПОРТНОГО КОМПЛЕКСУ УКРАЇНИ

ОБЛІК І АНАЛІЗ ФІНАНСОВИХ РЕЗУЛЬТАТІВ ПІДПРИЄМСТВ ГАЗОТРАНСПОРТНОГО КОМПЛЕКСУ УКРАЇНИ

Назва:
ОБЛІК І АНАЛІЗ ФІНАНСОВИХ РЕЗУЛЬТАТІВ ПІДПРИЄМСТВ ГАЗОТРАНСПОРТНОГО КОМПЛЕКСУ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,47 KB
Завантажень:
466
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ТЕРНОПІЛЬСЬКА АКАДЕМІЯ НАРОДНОГО ГОСПОДАРСТВА
ПЕРЕВОЗОВА Ірина Володимирівна
УДК:657.44.011.4:622.691.4.012
ОБЛІК І АНАЛІЗ ФІНАНСОВИХ РЕЗУЛЬТАТІВ ПІДПРИЄМСТВ ГАЗОТРАНСПОРТНОГО КОМПЛЕКСУ УКРАЇНИ
Спеціальність 08.06.04 – бухгалтерський облік, аналіз та аудит.
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Тернопіль – 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник - доктор економічних наук, професор
Фаріон Іван Дем’янович,
Тернопільська академія народного господарства,
завідувач кафедри економіки, обліку та
економічного аналізу в сфері соціальної
інфраструктури
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Чумаченко Микола Григорович,
Київський національний економічний університет,
завідувач кафедри обліку в кредитних
і бюджетних установах та економічного аналізу
кандидат економічних наук, доцент
Гордополова Наталія Василівна,
Вінницький державний торговельно-економічний
інститут Київського національного торговельно-
економічного університету, завідувач кафедри
бухгалтерського обліку і аудиту
Провідна установа - Львівський національний університет ім. Ів. Франка
Міністерства освіти і науки України,
кафедра обліку і аудиту, м. Львів
Захист відбудеться “_20_” листопада 2003 р. об 11 год. 00 хв. на засіданні спеціалізованої Вченої ради Д 58.082.01 у Тернопільській академії народного господарства за адресою: 46004, м. Тернопіль, вул. Львівська, 11, ауд. 1219.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Тернопільської академії народного господарства за адресою: 46004, м. Тернопіль, вул. Львівська, 11.
Автореферат розіслано “_17_” _жовтня_2003 р.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ
Актуальність теми. Ринкові перетворення, характерні для української економіки сьогодні, зумовлюють необхідність глибокого теоретичного осмислення сутності явищ, фактів і процесів, а також виважених практичних дій, особливо, коли об’єктом дослідження та реального впливу є конкретний суб’єкт ринку (фінансовий результат його діяльності).
З’ясуванню природи, умовам виникнення, змісту, формі, видам, оцінці, механізму формування і відображення у бухгалтерському обліку фінансового результату діяльності підприємств приділили значну увагу в своїх працях багато вітчизняних та зарубіжних вчених-економістів у різні періоди часу. Зокрема вагомий вклад у дослідження цієї категорії, управління її величиною, визначенням сутності як обліково-економічної категорії зробили Х. Андерсен, Л. Бернстайн, І. Бланк, С. Голов, І. Готліб, М. Данилюк, Д. Додсон, Т. Ельтон, Д. Колдуелл, М. Кужельний, Є. Мних, В. Орлова, С. Панчишин, В. Пархоменко, М. Пушкар, В. Рігер, І. Фаріон, І. Фішер, М. Чумаченко, Е. Хендріксен та інші.
Віддаючи належне розробкам вітчизняних та зарубіжних вчених, слід зазначити, що в питаннях обліку й аналізу фінансових результатів залишається чимало невирішених проблем, котрі потребують детального дослідження і вироблення пропозицій для практичної діяльності. Необхідність удосконалення наявних підходів до визначення категорії „прибуток” в економічному та обліковому аспектах, концепції формування фінансових результатів діяльності підприємств, методики відображення на рахунках бухгалтерського обліку та у фінансовій звітності доходів від надання послуг (реалізації готової продукції, товарів, виконання робіт), механізму узгодження фінансових результатів, визначених за правилами бухгалтерського обліку та податкових розрахунків, оцінки реальності отриманих підприємством прибутків, а також оцінки та прогнозування зони безпеки і резервів збільшення прибутку підприємств обумовили актуальність теми даного дисертаційного дослідження.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана згідно з тематикою науково-дослідних робіт Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу і є складовою держбюджетної теми “Створення наукових основ функціонально-орієнтованого керування витратами у нафтогазоконденсатовидобутку” (номер державної реєстрації 0101U001661).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ОБЛІК І АНАЛІЗ ФІНАНСОВИХ РЕЗУЛЬТАТІВ ПІДПРИЄМСТВ ГАЗОТРАНСПОРТНОГО КОМПЛЕКСУ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок